Karavana Prevlaka - Vukovar 2017.

Autor Ponti, Listopad 24, 2017, 09:09:22

« natrag - naprijed »

Grba

To je pravi sado-mazo...
Usro bi se a nemreš jer ti se govno smrzlo 
Rišpekt  :thumbup:
098 737 604

glažar

Citat: Ponti  u Studeni 15, 2017, 18:48:26
Isao sam prije karavane jer sam u Novemi imao dogovoren servis na 12 tkm, pa da sam miran .....
Na Plitvicama sam fljusnuo.... onda sam zamolio postara da utrpamo motor u kombi i preveo me do Grabovca gdje vise nije bilo snijega i dalje mi je bilo bez problema.
Postar je bio osebujan lik ..... snimao me na snijegu i eto moj pad hehe .... kada sam se vidio na filmu urmro sam od smijeha.

https://youtu.be/9pl3b5A5qfo



Pa ti si lud :want: :want: :want:

glažar

Ovo nije ni za peške da se hoda a kamoli sa motorom .

Ponti svaka čast  :bravo:

Ćoso

Ma što je to za takvog momka...Ako ništa drugo bar poštar ima free smještaj na Korčuli

Sigurno si i doma poslao film da obitelj "ne brine" ...

Ostaj dobro

lalegator

Vožnja po snijegu, poštar koji snima, okretanje i bočno parkiranje, cijela priča (bolje rečeno pothvat) je sjajna...ali to što je išao u Novemu napraviti servis na 12.000 km, to je šlag na torti, to mi je najjače.  :smijeh: :thumbup:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

keko

..jedino što je Pontiju stradalo je - novčanik u NN  :'(  odali ga ko beba zvečku  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Što su mu sve radili i zašto ga je tamo vozio, jel imao neku obavezu ići tamo :huh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

tibertov

Kad voziš drlo onda moraš svako malo na servis  :ebudale: ...nadam se da je svjecice promjenio na 12.000km  :smijeh:

sasaa

Koliko kosta servis u ovlastenom za somaru ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Citat: keko  u Studeni 16, 2017, 09:45:00
..jedino što je Pontiju stradalo je - novčanik u NN  :'(  odali ga ko beba zvečku  :huh:
Sad je bio i nikad više...

tibertov

Citat: sasaa  u Studeni 16, 2017, 10:07:30
Koliko kosta servis u ovlastenom za somaru ?

Računajući svjecicce oko 2300 kn

fatboy


sasaa

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zorro

..nek neko kaže di bi bilo jeftinije  :huh:
..sem možda u onog iz Splita..el Blažević il kak već
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Ma to je previše i točka! Ne kažem ja ništa Pontiju. On odlučio, bio, platioo i gotovo. Ali jednostavno je to previše novaca za tu kilometražu, pa nek misli tko god šta hoće. Shvaćam ja sva o jamstvima ovome ili onome (živim od toga već dugo), ali jednostavno je puno. Za 3 litre ulja, filter i svjećice (ako su ih mijenjali, što je isto stupidno) i pregleda motora ?!?!?!?!?!

:puke: :puke: