Karavana Prevlaka - Vukovar 2017.

Autor Ponti, Listopad 24, 2017, 09:09:22

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: fatboy  u Studeni 16, 2017, 11:01:31
Ma to je previše i točka! Ne kažem ja ništa Pontiju. On odlučio, bio, platioo i gotovo. Ali jednostavno je to previše novaca za tu kilometražu, pa nek misli tko god šta hoće. Shvaćam ja sva o jamstvima ovome ili onome (živim od toga već dugo), ali jednostavno je puno. Za 3 litre ulja, filter i svjećice (ako su ih mijenjali, što je isto stupidno) i pregleda motora ?!?!?!?!?!

:puke: :puke:
..slažem se ja s tobom (ko metar drva)  :thumbup:  ..al takva bi cijena bila i kod drugih ovlaštenih..a i u nekom neovlaštenom  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Ne bi, jer sigurno svjecica nigdje osim u Suzukiu ne košta 250 kn (jedna).

Ponti


tibertov

Ova dvojica izgledaju kao u onoj engleskoj emisiji hitna na dva kotača  :ebudale:

Osy

Damjan ide... :thumbup: Bravo ekipa, samo polako, sutra vas očekujemo ;)

iviccaa

Citat: fatboy  u Studeni 16, 2017, 11:01:31
Ma to je previše i točka! Ne kažem ja ništa Pontiju. On odlučio, bio, platioo i gotovo. Ali jednostavno je to previše novaca za tu kilometražu, pa nek misli tko god šta hoće. Shvaćam ja sva o jamstvima ovome ili onome (živim od toga već dugo), ali jednostavno je puno. Za 3 litre ulja, filter i svjećice (ako su ih mijenjali, što je isto stupidno) i pregleda motora ?!?!?!?!?!

:puke: :puke:
Uz pretpostavku da je motor star 2 god mijenja se jos i antifriz i kociona tekucina.
I meni je to skupo (ne dam pare za to), ali realno nije skupo. Treba platiti covjeka, servis, alat...skupi se.

zander

U situaciji da motor ide kako on hoce, sa ledom i snegom na asfaltu, hladnoci, Ponti odreagovao si slucajno ili namerno, svesno ili nesvesno, zaista sjajno i fala bogu bez ozbiljnih posledica. :bravo:

Gume nemaju nikakve veze sa padom, mislim da sve gume tu vuku u pad...tako mu se sklepala putanja i nije nista strasno...

Svaka cast !!!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Nijedan pravi vozač po tom snjegiću ne bi pao :kava:.
:moto2:

098 9232180

zare


zander

A mozda je to ona stara

SA STITOM ILI NA NJEMU  :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Suki  u Studeni 16, 2017, 14:57:05
Nijedan pravi vozač po tom snjegiću ne bi pao :kava:.
u takvim uvjetima na cesti..iskustvo..driftanje... iz šume/offa se može i tekako primjeniti  :thumbup:  ..al sa ceste u šumi..baš ništ  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dinko

Citat: tibertov  u Studeni 16, 2017, 10:19:23
Računajući svjecicce oko 2300 kn

Proljetos kada sam kupovao novi motor slao sam upit u NN glede nove Somare za koju sam bio stvarno zagrijan pa me zanimala i cijena servisa - ovako je išao "razgovor":

"
DB - Koliki je servisni interval i cijena servisa za njega. Posebno me zanima na koliko se mijenjaju svijećice i filter zraka i koliko koštaju servisi sa tim stavkama?

NN - ... Okvirni servisi ulje i filteri cca 500 kn sa poslom.

DB - Vidim da se svijećice mijenjaju na svakom servisu tj. svakih 12000, da li cijena servisa koju ste naveli podrazumijeva i njih? Ako ne - kolika im je cijena?

NN - Trenutno ne postoji aftermarket svječica za njega i cijena za komad vam je 267 kn sa PDV.
Prvi servis cca 782 kn na 1000 km
Drugi na 12000 cca 1296 kn "

Kao što se može iz ovoga vidjeti - stvarna cijena servisa se skriva pri nagovaranju na kupovinu - stvarno neprofesionalno!! 

Osy

Znači, 1067 kuna samo svjećice...a jbte, katastrofa. Jel su od zlata :-\

Fantom

Na 12000 mjenja se ulje, filteri i standardna kontrola uz dotezanje sarafa na propisani moment. Mene je prvi servis kostao 1700 samo ulje i uljni filter i mozda vizuelni pregled. Po meni ova cijena za male servise i HR je krajnje korektna ukoliko to pedantno odrade.

sasaa

Citat: Fantom  u Studeni 17, 2017, 00:38:43
Na 12000 mjenja se ulje, filteri i standardna kontrola uz dotezanje sarafa na propisani moment. Mene je prvi servis kostao 1700 samo ulje i uljni filter i mozda vizuelni pregled. Po meni ova cijena za male servise i HR je krajnje korektna ukoliko to pedantno odrade.
Zbilja puno.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "