Suzuki V-Strom 650 opoziv USA

Autor Zoran, Listopad 31, 2018, 18:15:53

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 08:04:54
..a šta su oni imali starog stroma sa 0 km iz 2006. g. i novog iz npr. 2016 g. ..de aj molim te  :bzvz:

Joj zorro. Kriteriji testiranja su isti tada i sada. To je endurance test djelova. Tada je dobio toliko bodova i tako ostaje.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Ja znam da ja nisam, ali mogli bi vi mlađi jebat nešto...bit ćete mirniji... :samaranje:

Zorro, na tebe se ne odnosi... :ebudale: :ebudale: :ebudale:

gogs

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 23:08:49
a ja sad po ko zna koji put pitam..objasnite po kojoj logici je onda novi tip somare bolja nego nova kenja ..kak to da sad i ta novija kenja koja je poboljšana za razliku od stare..isto kao što je nova somara poboljšana od stare..odjednom je sad somara bolja..EVO..SAMO MI TO OBJASNITE I LOGIČKI POTKRIJEPITE

A tko je to rekao? Ja sigurno ne....kažem samo da je brža. I ajde ima par đinđa na struju više od maloga.

Za ostalo će vrijeme pokazati....a koliko vidim kako prodaja ide mislim da će opet mali biti best buy.



gogs

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 23:11:14
..AL PAZI OVO..kenja KOMPLETNIJI I SLOŽENIJI MOTOR OD somare  :smijeh:
o KTJ ..pa imaju 95% istih komponenti..jedino što je somara veće zapremine i samim tim brutalnija..brža..jača..i znala pokidati korpu..pa naravno da kenja ne može pokidat korpu kad je moš zavrnut u pol križanja do ibera ona će otplovit ko apenac ..i to kao fol fluidnost ..moš mislit  :smijeh:

:smijeh: :smijeh: je baš ko apenac....nagledao sam se somara koje su me ostavljale samo tako na cesti  :butt:


tibertov

Citat: Ćoso  u Studeni 05, 2018, 07:45:40
A jesi se primio te Korzike k'o pijan plota...Dio se pokvario i čovjek dobio novi...

Nego, koje je tvoje mišljenje oko Android i iOS (iPhone) operativnog sustava za telefone?

http://youtu.be/5W0vHRUf_uo


Movember [emoji1351]
Android uvijek...kakav Iphone, pa to koriste samo djeca [emoji16]

zorro

Citat: gogs  u Studeni 05, 2018, 08:53:10
:smijeh: :smijeh: je baš ko apenac....nagledao sam se somara koje su me ostavljale samo tako na cesti  :butt:
bogumi ja tu kenju koja me ostavila na cesti još nisam vidio..vozio sam se sa Rikijem koji je prodao svoju Zaretu..čovjek je s kenjom peglao po stazi..al opet..đaba mu..da je imao somaru vjerojatno bi mu gledao u leđa  :smijeh: ..Gato..vozi motore 40 god. imao jedno vrijeme kenju..prodao je jer se nije mogao voziti s nama (frekovcima) ..tak da..volio bi vidjeti tu kenju koja me ostavi na cesti sa somarom pa da se odem ubit mirne duše    :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Kako ce te ostavit kad je slavonija ravna ko pista [emoji16]

zorro

Citat: agolac  u Studeni 05, 2018, 08:17:30
Joj zorro. Kriteriji testiranja su isti tada i sada. To je endurance test djelova. Tada je dobio toliko bodova i tako ostaje.
..ti moš komotno i u crkvi prdnut  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: tibertov  u Studeni 05, 2018, 09:37:58
Kako ce te ostavit kad je slavonija ravna ko pista [emoji16]
..ha šta da ti velim..dojdi dok još nisam prodao konjića da ti pokažem ravnicu  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 09:35:27
bogumi ja tu kenju koja me ostavila na cesti još nisam vidio..vozio sam se sa Rikijem koji je prodao svoju Zaretu..čovjek je s kenjom peglao po stazi..al opet..đaba mu..da je imao somaru vjerojatno bi mu gledao u leđa  :smijeh: ..Gato..vozi motore 40 god. imao jedno vrijeme kenju..prodao je jer se nije mogao voziti s nama (frekovcima) ..tak da..volio bi vidjeti tu kenju koja me ostavi na cesti sa somarom pa da se odem ubit mirne duše    :smijeh:

Što je bilo, bilo je ..... pusti povijest povijesti .......  danas s pegasom i onim cvrčkom ti gledaš u leđa i kenji   :buahaha: :buahaha:

tibertov

Kaj sad hoces rec da je konjic brzi od GSa...daj nemoj [emoji16]

zorro

Citat: Ponti  u Studeni 05, 2018, 09:39:52
Što je bilo, bilo je ..... pusti povijest povijesti .......  danas s pegasom i onim cvrčkom ti gledaš u leđa i kenji   :buahaha: :buahaha:
..ak si ti na kenji onda da..nemam šta reć  :-X ..a Tibi može doći i na RR-u, a ne na onoj svojoj kravi pa nek se okuša s konjićem  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Ćoso

Pa zar netko (ozbiljno) misli da se naši motori kupuju da bi se gledalo "tko je brži"!?

Iskreno, jebe mi se ako netko odjuri (ne vozim se sporo, međutim niti si ne stvaram stres)...Ja guštam u trenutno (za mene) najboljem motoru [emoji6]


Movember [emoji1351]

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 05, 2018, 09:52:24
Pa zar netko (ozbiljno) misli da se naši motori kupuju da bi se gledalo "tko je brži"!?

pa naravno da ne..al ak me poslije vožnje sa Sukijem i pređenih 300 km. boli sve živo tjedan dana  :smijeh: ..onda haj bar da se vozim s njim dostojno tu kilometražu  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: