Suzuki V-Strom 650 opoziv USA

Autor Zoran, Listopad 31, 2018, 18:15:53

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 09:55:42
pa naravno da ne..al ak me poslije vožnje sa Sukijem i pređenih 300 km. boli sve živo tjedan dana  :smijeh: ..onda haj bar da se vozim s njim dostojno tu kilometražu  :-\

Tko zna od čega tebe boli...malo malo ste u šumi... :-X :-X

tibertov


Suki

...nemojte mene petljati u te vaše rasprave ko ima brži ili bolji motor :bzvz:...ja ionako imam najbolji, najbrži, a bogami i najljepši motor :ooda: :-*.
:moto2:

098 9232180

zare

Citat: Suki  u Studeni 05, 2018, 10:09:21
...nemojte mene petljati u te vaše rasprave ko ima brži ili bolji motor :bzvz:...ja ionako imam najbolji, najbrži, a bogami i najljepši motor :ooda: :-*.
Reci jednostavno da imaš Hondu  :thumbup:

gogs

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 09:43:43
..ak si ti na kenji onda da..nemam šta reć  :-X ..a Tibi može doći i na RR-u, a ne na onoj svojoj kravi pa nek se okuša s konjićem  :smijeh:

Viš ja da dođem na RR-u pobijedio bi me i na apencu  :smijeh: Nikako ne mogu zavoj savladati....to nije za mene.


Citat: Ćoso  u Studeni 05, 2018, 09:52:24
Pa zar netko (ozbiljno) misli da se naši motori kupuju da bi se gledalo "tko je brži"!?

Iskreno, jebe mi se ako netko odjuri (ne vozim se sporo, međutim niti si ne stvaram stres)...Ja guštam u trenutno (za mene) najboljem motoru [emoji6]


Kak se ono veli......ovo potpisujem!  :thumbup:

Ponti

Citat: Ćoso  u Studeni 05, 2018, 09:52:24
Pa zar netko (ozbiljno) misli da se naši motori kupuju da bi se gledalo "tko je brži"!?
....
Movember [emoji1351]

Motori se kupuju da bez puno laganja i uvjeravanja zvekneš neku sa strane  :) :smijeh:

zare

Citat: Ponti  u Studeni 05, 2018, 10:23:15
Motori se kupuju da bez puno laganja i uvjeravanja zvekneš neku sa strane  :) :smijeh:
Onda se ne kupuje kiklop  :smijeh:

zorro

Citat: fatboy  u Studeni 05, 2018, 10:06:45
Tko zna od čega tebe boli...malo malo ste u šumi... :-X :-X
..u šumi nemoš preć 300 km. unatoč tome što je Suki supermen  :smijeh:
..pričam o cesti ..pametno moje debelo  :tongue:

:-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Na dionici dugačkoj 400 km kenja pobjeđuje somaru. Ne mora na benzinsku točit gorivo!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

tibertov


Ponti

Citat: zare  u Studeni 05, 2018, 10:29:18
Onda se ne kupuje kiklop  :smijeh:

Jaoooo .... šta žemsko zna, bitno je da je na dva točka i da prdi dobro.



zorro

Citat: Bagy  u Studeni 05, 2018, 10:43:02
Na dionici dugačkoj 400 km kenja pobjeđuje somaru. Ne mora na benzinsku točit gorivo!  :smijeh:
ak ćeš se vozit tempom kak somara može..onda bogumi ćeš i tu izgubit ..po pričanju vlasnika kenje..troši ona ko i somara kad se muški vozi  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Kaj se kenja može vozit muško  :smijeh:

zorro

Citat: tibertov  u Studeni 05, 2018, 10:54:07
Kaj se kenja može vozit muško  :smijeh:
..oprosti ..moj grijeh ..moj preveliki grijeh  :'(
..mislio sam reć: ..kad pokušava (bezuspješno) pratit somaru  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: tibertov  u Studeni 05, 2018, 10:54:07
Kaj se kenja može vozit muško  :smijeh:

Može, može ....  za običnu cestu je ok, samo joj fali šusa, onog brutalnog ubrzanja. Naravno, na autocesti oko 170-180 osjetiš da fali jer je skoro do kraja. E, tu troši ko somara :smijeh: