Suzuki V-Strom 650 opoziv USA

Autor Zoran, Listopad 31, 2018, 18:15:53

« natrag - naprijed »

keko

Auuuuuu koja rasprava  :misli: kaj grdo vreme, hebe vas kiša i magla pa se nemrete furati  :huh: ajte ljudi ne sraćkajte, vozite to kaj imate, uživajte  :) hebali vas gsovi, somare, kenje i ostali  :tongue:  pokvarit se može sve, hebiga kak koga zadesi, ali najbitnije je voziti i UŽIVATI  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: JZ  u Studeni 04, 2018, 22:08:33
...tako su se Agolac i Zorro natezali oko kenje i somare...dobra stara vremena...

:smijeh:
A gle..somara i GS se mogu uspoređivatui..spadaju u isti koš  :thumbup: ..al brate mili..i sad ako treba ću 5 dana raspravljati o tome da lenjivca..pardon..kenju  i somaru se ne može uspoređivati nikak  :bzvz: ..moraš biti božemeoprost stvarno glup da kažeš da je kenja bolja  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

JZ

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 22:22:52
:smijeh:
A gle..somara i GS se mogu uspoređivatui..spadaju u isti koš  :thumbup: ..al brate mili..i sad ako treba ću 5 dana raspravljati o tome da lenjivca..pardon..kenju  i somaru se ne može uspoređivati nikak  :bzvz: ..moraš biti božemeoprost stvarno glup da kažeš da je kenja bolja  :ebudale:

A slušaj...nova somara da..ona stara somara sa GSom iz 1975g  :)
Kupujem polovnu kacigu

zare

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 22:22:52
:smijeh:
A gle..somara i GS se mogu uspoređivatui..spadaju u isti koš  :thumbup: ..al brate mili..i sad ako treba ću 5 dana raspravljati o tome da lenjivca..pardon..kenju  i somaru se ne može uspoređivati nikak  :bzvz: ..moraš biti božemeoprost stvarno glup da kažeš da je kenja bolja  :ebudale:
Zadnjih dana si me prozvao bog zna koliko puta, sad si rekao i da sam glup   :) vjerovatno si u pravu  ;)
Al ja i dalje ostajem pri svom i tvrdim da je kenja bolja od stare somare, tj. kompletniji i bolje složen motor (ne mislim na snagu, ubrzanje itd)
Od kenje je pet puta bolji npr Varadero, al ne i stara somara
I ne kužim što te toliko smeta moje ne važno mišljenje
:beer:

zorro

Citat: zare  u Studeni 04, 2018, 22:41:26
Zadnjih dana si me prozvao bog zna koliko puta, sad si rekao i da sam glup   :)
Nisam ja tebe prozvao glupim..sam si se prozvao s takvom izjavom..i svi oni koji i dalje to tvrde  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zare  u Studeni 04, 2018, 22:41:26
Al ja i dalje ostajem pri svom i tvrdim da je kenja bolja od stare somare, tj. kompletniji i bolje složen motor (ne mislim na snagu, ubrzanje itd)
Od kenje je pet puta bolji npr Varadero, al ne i stara somara

I ja tako mislim  :thumbup:

Ako je definicija za "bolje" brzina onda je somara pobjednik, po toj logici, Hayabusa je majka svih motora ...u svim ostalim paramatrima bolja je kenja. 

Ćoso

Citat: gogs  u Studeni 04, 2018, 22:58:30
I ja tako mislim  :thumbup:

Ako je definicija za "bolje" brzina onda je somara pobjednik, po toj logici, Hayabusa je majka svih motora ...u svim ostalim paramatrima bolja je kenja.
I to crvena (finger za sve )


Movember

zorro

Citat: zare  u Studeni 04, 2018, 22:41:26

Al ja i dalje ostajem pri svom i tvrdim da je kenja bolja od stare somare, tj. kompletniji i bolje složen motor (ne mislim na snagu, ubrzanje itd)
a ja sad po ko zna koji put pitam..objasnite po kojoj logici je onda novi tip somare bolja nego nova kenja ..kak to da sad i ta novija kenja koja je poboljšana za razliku od stare..isto kao što je nova somara poboljšana od stare..odjednom je sad somara bolja..EVO..SAMO MI TO OBJASNITE I LOGIČKI POTKRIJEPITE 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gogs  u Studeni 04, 2018, 22:58:30
I ja tako mislim  :thumbup:

Ako je definicija za "bolje" brzina onda je somara pobjednik, po toj logici, Hayabusa je majka svih motora ...u svim ostalim paramatrima bolja je kenja.
..AL PAZI OVO..kenja KOMPLETNIJI I SLOŽENIJI MOTOR OD somare  :smijeh:
o KTJ ..pa imaju 95% istih komponenti..jedino što je somara veće zapremine i samim tim brutalnija..brža..jača..i znala pokidati korpu..pa naravno da kenja ne može pokidat korpu kad je moš zavrnut u pol križanja do ibera ona će otplovit ko apenac ..i to kao fol fluidnost ..moš mislit  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 23:08:49
a ja sad po ko zna koji put pitam..objasnite po kojoj logici je onda novi tip somare bolja nego nova kenja ..kak to da sad i ta novija kenja koja je poboljšana za razliku od stare..isto kao što je nova somara poboljšana od stare..odjednom je sad somara bolja..EVO..SAMO MI TO OBJASNITE I LOGIČKI POTKRIJEPITE


Jel ti imaš akvarij kad stalno spominješ logiku?  :smijeh:

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 23:11:14
..AL PAZI OVO..kenja KOMPLETNIJI I SLOŽENIJI MOTOR OD somare  :smijeh:
o KTJ ..pa imaju 95% istih komponenti..jedino što je somara veće zapremine i samim tim brutalnija..brža..jača..i znala pokidati korpu..pa naravno da kenja ne može pokidat korpu kad je moš zavrnut u pol križanja do ibera ona će otplovit ko apenac ..i to kao fol fluidnost ..moš mislit  :smijeh:

Daću ti ja apenca .... ajde ti s apencom do mongolije ili ko grba pol zemaljske kugle.
Mislim da se moraš duboko ispričati svim stromerima zbog te usporedbe, nema ti druge



:buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Studeni 04, 2018, 23:16:05

Jel ti imaš akvarij kad stalno spominješ logiku?  :smijeh:
ne..al ima Munja papagaja  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


zorro

Citat: Ponti  u Studeni 04, 2018, 23:18:49
Daću ti ja apenca .... ajde ti s apencom do mongolije ili ko grba pol zemaljske kugle.
Mislim da se moraš duboko ispričati svim stromerima zbog te usporedbe, nema ti druge



:buahaha:
priznajem..kenja je bolja od Fazera 600..od Bandita 650 ..od KLE 500..od Pegasa..možda čak i od zekana..ali brate mili uspoređivat politru s litrom  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Ajmo redom, zemlja je okrugla, sunce gore, putevi dole a u sredini muda na vetru,
Od stare kenje Kralja Alpa nema boljeg motora za uloženo dobijeno!!!
Agolac jeste preterao i da se izvini svima sto nije banovao ove GSovce, čast izuzecima
Zorro neka sam sebi lupi šamar zbog svega napisanog, da ne kazem zapišanog, , jerbo on koji preteruje u svemu našao da ispravlja krive drine i slepo stao na pogrešnu stranu znači njega bih banovao  na keca, a Osyju kupio kenju da krene od početka kako valja jer je preskočio najbolji motor
Zare, Keko Bajki, Gogs... su izabrali odlicno društvo i motore i dok sunce ne zagreje biće ovde pretežno vedro sa padavinama rekao bih