Suzuki V-Strom 650 opoziv USA

Autor Zoran, Listopad 31, 2018, 18:15:53

« natrag - naprijed »

zorro

e jebeš mi sve ak neću 1. prilikom kupiti kenju nove generacije..ostavit se obrane somare :'( ..i do kraja života tvrdit kak je NOVA KENJA ..bolja od NOVE SOMARE..pa da i ja vidim kak je to živit cijeli život u zabludi  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 23:39:24
e jebeš mi sve ak neću 1. prilikom kupiti kenju nove generacije..ostavit se obrane somare :'( ..i do kraja života tvrdit kak je NOVA KENJA ..bolja od NOVE SOMARE..pa da i ja vidim kak je to živit cijeli život u zabludi  :-\
Nećeš.


Movember

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 04, 2018, 23:41:47
Nećeš.

dobro haj..tvrdit nikad neću  :-X ..toliko lud nisam  :smijeh: ..a da ću kupit..to nemoj nikad reć da neću  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Ponti

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 23:39:24
e jebeš mi sve ak neću 1. prilikom kupiti kenju nove generacije..ostavit se obrane somare :'( ..i do kraja života tvrdit kak je NOVA KENJA ..bolja od NOVE SOMARE..pa da i ja vidim kak je to živit cijeli život u zabludi  :-\

Istina, ti i onaj drlog od pegasa dižeš u nebesa   :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Studeni 04, 2018, 23:48:37
Istina, ti i onaj drlog od pegasa dižeš u nebesa   :buahaha: :buahaha:
..đe..aj ne sraj  :bzvz: puko bi sam sebi šamar kad bi rekao da je bolji od kenje  :samaranje:
..za ono na što sam ja počeo voziti..bolji je od kenje..i večine motora njegove klase(pod uvjetom da se uzme još jedan set kotača kao što sam i sam uzeo) Lakši je od KLE-a, od Transalpice..tenerke ...eto zato mi je bio bolji no većina drugih.
A o pouzdanosti govori i sve ono što sam s njim  prošao ..naopako je bio okrenut kao kad biciklu krpaš gumu  :smijeh: ..ispravili ga..i na zub opet upalio  :-*
Za mene je jako bitno da me nikad nije ostavio..jer nije isto kad te motor ostavi na cesti pa dođe frend kombijem po tebe..il da mene ostavi u šumi di ne može ni traktor doći
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: gianni  u Studeni 04, 2018, 21:23:00
Pa ti si fakat ozbiljno zabrazdio i ljudi ti to ponavljaju, mozda da se malo preispitas !?!?

Ovo nema veze sa gs, samo primjer je strom sa abs 7. bez abs 24.
R 1200 R 2. koji ima identican agregat kao i gs koji je 35.

Evo ga još jedan  :ebudale:
Dada, novinari lažu i mrze gsove. Sigurno su moji prijatelji :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: gianni  u Studeni 05, 2018, 07:33:47
U cemu je razlika u pouzdanosti izmedu r1200r i gs 1200 ?
Po novinarima 2. i 35. pozicija
Presmjesno :bzvz:

Očito ima. GS se raspada, ljudi ga skupljaju po Korzici i svuda a R1200R su napravili kako spada. Možda u njega stavljaju kvalitetnije djelove? Ljudi rade te testove 50.000 km i ne vjerujem da lažu...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Studeni 05, 2018, 07:40:32
Očito ima. GS se raspada, ljudi ga skupljaju po Korzici i svuda a R1200R su napravili kako spada. Možda u njega stavljaju kvalitetnije djelove? Ljudi rade te testove 50.000 km i ne vjerujem da lažu...
Vjerojatno ne lažu namjerno..ali nije vjerodostojno nit ima logike
Haj kak bi objasnio taj slučaj koji je Đani spomenuo glede stroma s ABS-om i bez abs-a ..24. i 7.  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

A jesi se primio te Korzike k'o pijan plota...Dio se pokvario i čovjek dobio novi...

Nego, koje je tvoje mišljenje oko Android i iOS (iPhone) operativnog sustava za telefone?

http://youtu.be/5W0vHRUf_uo


Movember

agolac

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 07:44:25
Vjerojatno ne lažu namjerno..ali nije vjerodostojno nit ima logike
Haj kak bi objasnio taj slučaj koji je Đani spomenuo glede stroma s ABS-om i bez abs-a ..24. i 7.  :huh:

Pa strom s ABSom je novi strom. Očito je kvalitetniji od starog (bez ABSa). Šta je tu čudno?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Black Betty

Naibolji motor je Tomos Automatic,ostalo je sve nebitno
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: agolac  u Studeni 05, 2018, 07:51:10
Pa strom s ABSom je novi strom. Očito je kvalitetniji od starog (bez ABSa). Šta je tu čudno?
..aha..onda je logično testirati i uspoređivati stroma starog 10 g. i novog stroma  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 07:58:15
..aha..onda je logično testirati i uspoređivati stroma starog 10 g. i novog stroma  :thumbup:

Pa glede kvalitete i trajnosti djelova je logično.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Studeni 05, 2018, 07:59:10
Pa glede kvalitete i trajnosti djelova je logično.
..a šta su oni imali starog stroma sa 0 km iz 2006. g. i novog iz npr. 2016 g. ..de aj molim te  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: