Michelin Anakee 3

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 22:07:24

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2017, 08:42:07
..pa el nisi skužio tam na drugoj temi  :huh: ..Pontijevu tihu patnju  :smijeh: ..S.Tenerku  ;)
Ne,  to je za drugog poznatog.

On će sam da izabere, on predobro zna što hoće a i prepedantan je, stoga će sam da izabere.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Suki

Zamisli ti koji je taj Lavandić trgovac :).
Pa on ne samo da nagovori ljude koji nemaju motor da ga kupe od njega, već i obradi ljude koji imaju skoro novi motor da ga prodaju, kako bi on njima prodao neki svoj :ooda: :smijeh:.

Hahaha,....

Svaka čast :) :beer:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Trgovac, Par Excellance...valjda se tak piše...
Znam da ne voli da ga se hvali, ali evo jedan komentar sa motora...lijepo je tako nešto pročitat kad ti je prijatelj, iako to znam i bez toga :thumbup:
Red je napisat par riječi o ovoj kupoprodaji.
Dečko moje kćerke je kupovao motor, a ja sam poslom bio u Splitu pa sam u dva navrata išao gledat motor. Nemam pojma o kretanju cijena Stromova, pa neću komentirati cijenu, ali motor izgleda jako dobro. Nisam ja doduše stručnjak kalibra ekipe u ovoj temi kojima je i fotka dovoljna da napišu cijelu dijagnozu stanja, ali mislim da je motor uredan. Njemu je i bilo važno da je "blokiran" na 35 kw jer ima A2 kategoriju.
Forumaš "lavandin" je prodavač, simpatičan čovjek, angažirao se, pokazivao, poslao motor na trajekt i organizirao primopredaju, nabavio mu ulje i filter za promjenu i poklonio u cijeni kofer.
Kupac je jako zadovoljan i želim mu puuno km bez pizdarija, a lavandin je za preporuku kako su mi neki i odgovorili ovdje. :palacgore:

zorro

Citat: Suki  u Kolovoz 25, 2017, 08:54:13
Zamisli ti koji je taj Lavandić trgovac :).
Pa on ne samo da nagovori ljude koji nemaju motor da ga kupe od njega, već i obradi ljude koji imaju skoro novi motor da ga prodaju, kako bi on njima prodao neki svoj :ooda: :smijeh:.

Hahaha,....

Svaka čast :) :beer:.
..ae..evo i Pontiju već lagano noge klecaju..sam što nije na koljenima  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2017, 09:17:35
..ae..evo i Pontiju već lagano noge klecaju..sam što nije na koljenima  :smijeh:
Ponti samo što nije kuhan i pečen :ooda: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 25, 2017, 09:31:54
Ponti samo što nije kuhan i pečen :ooda: :smijeh:.
Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2017, 09:17:35
..ae..evo i Pontiju već lagano noge klecaju..sam što nije na koljenima  :smijeh:

Zašto??

Uopće nisam opterećen motorom. Rekao sam Lavi da nabavi somaru 2014. 2015. ako ju nabavi ok, ako ne opet ok.
Da zapnem ili da mi udari u glavu promjena motora, riješim to sam vrlo brzo .... kada prodajem dam samo da prodam, a kada kupujem ako mi se svidi plaćam bez nekog specijalnog natezanja. Odem u D i dovezem somaru, neš ti par dana izgubiti po carini i tehničkom .... ali sada to ne mogu jer nemam vremena, a kada ovi silni turisti pođu doma onda ćemo vidjeti što i kako, a možda i nikako hehe. :)

zorro

..aj dobro..spasio te taj jedan smajlić na kraju  :) ..vi s kenjama se više ne znate ni zajebajit nit kontate sarkazam  :prrr:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2017, 10:12:46
..aj dobro..spasio te taj jedan smajlić na kraju  :) ..vi s kenjama se više ne znate ni zajebajit nit kontate sarkazam  :prrr:

A ti s turbo kenjom samo mine znaš tražit .... ne znaš više po asfaltu voziti :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2017, 10:13:56
A ti s turbo kenjom samo mine znaš tražit .... ne znaš više po asfaltu voziti :buahaha:
..molimk te da mu se obraćaš s imenom koje mu je s pravom dodjeljeno  :tongue: Pegasus..štob rekli naši stari..leteći konjić  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2017, 10:16:16
..molimk te da mu se obraćaš s imenom koje mu je s pravom dodjeljeno  :tongue: Pegasus..štob rekli naši stari..leteći konjić  :smijeh:

To ti dođe kao crvenkapica ili snjeguljica, bajke za djecu ....  Kralj Kenja je za Turbo Kenju osmo svjetsko čudo  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2017, 10:19:18
To ti dođe kao crvenkapica ili snjeguljica, bajke za djecu ....  Kralj Kenja je za Turbo Kenju osmo svjetsko čudo  :buahaha:
..štob reko moj zemo...ma ja  :)
:thumbup:  :beer:
:prrr:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


fatboy

Ponti, kad dode vrijeme "dam samo da prodam" imas moj broj... :gimme5:
Jer ako to bude 2027. Mogli bi se naci s cijenom.... ;)


Ponti

Citat: fatboy  u Kolovoz 25, 2017, 12:23:14
Ponti, kad dode vrijeme "dam samo da prodam" imas moj broj... :gimme5:
Jer ako to bude 2027. Mogli bi se naci s cijenom.... ;)

Javljam  :thumbup:

Danijel 23

Čudne trgovine...jel tko trgovao sa njima? Inače je cijena dosta jeftinija pa čak i od Matka (Mpc 813 KN) ....budem provijerio DOT

https://www.mall.hr/gume-moto/michelin-pneumatik-11080r19-59h-anakee-3?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click