Putovati sam ili odgoditi putovanje ?

Autor HAL, Travanj 03, 2018, 12:02:18

« natrag - naprijed »

zander

Ovo je ozbiljna prozivka :smijeh:....Osy daj slike mlade :), mladozenja nas ne zanima :bzvz: , a i ostatak deverusa bi mogao da spere ljagu sa tvog svetlog lika i dela :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED


Saxi

I dok se ekipa zdušno trudi da još jedared Osyja zavedu, razvedu, ožene, ma kako god, ekipa zamalo da se razvede od života, juče su se malo pogubili, srećom opet su na pravom putu, u svakom pogledu, ali su mu ga malo dali po Azerbejdžanu okolo naokolo
Mada ja uvek volim da kažem da ko pogodi u centar mete promašio je sve ostalo, a momci su dali sve od sebe da se posteno nalutaju po cesti M16 i unaokolnim putevima

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Danas je bilo još uzbudljivije, obišli su razna mitska i istorijska mesta, popeli se na vrh sveta, tj Nojeva barka je posle poplava došla sa svim životinjama do vrha Ararata i tu se njihov put prekida a naš na sreću nastavlja, jagnjeće brigade u dobrom raspoloženju, tuku kilometre i razvaljuju puteve, Stromovi su neunistivi a momcad sigurna i srećna što ne teraju GS-ove, već samo šegu


Čari velegrada na svakom koraku, ni na kraju sveta nisu ostali pošteđeni globalizacije, pa tako je i u Yerevanu






Preko kozjih staza i vrleti uz pomoć starih predaka, a uz blagoslov svetaca, piče dalje neumorni


Vazda raspolozeni za sprdnju i zajebanciju








Put svile, legendarni put, Orbelian caravanserai... Selim pass


Sevan manastir


Ararat vrh u oblaku... Khor virap desno, ušli su u rupu gde je Grgur bio 13 godina i to bez whiskey-ja i pive, ali pošto su drug Crni i drug Beli profesionalci sve im ide od ruke bez po muke


Kad porastem biću drug Beli ili drug Crni

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Saxi

I jos jedan mali besplatni dodatak za najvernije pratioce, Stepantsminda, Gergheti crkva na tričavih 2170 metara nadmorske visine na planini Kazbeki, pravi dragulj koji je ostavio jak utisak na naše nedodirljive jahače

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Nekako mi HAL smrknut, a Beli standardan...reci mu kad pravi selfije da se može i nasmijati... :) :smijeh:

Ćoso

Citat: Osy  u Svibanj 25, 2018, 07:01:00
Nekako mi HAL smrknut, a Beli standardan...reci mu kad pravi selfije da se može i nasmijati... :) :smijeh:
A možda i je smrknut baš zato što je Beli standardan (šala naravno)

Osy

Citat: Ćoso  u Svibanj 25, 2018, 07:02:39
A možda i je smrknut baš zato što je Beli standardan (šala naravno)
;) :smijeh: Isto mislimo :smijeh:

Black Betty

A gdje su sad,ajmo dalje,čekamo,čekamo.....
Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Juče ništa, niko se ne javlja, danas sam očekivao da su Atlantidu otkrili, kad ono krenuli juris u Lijepu našu /vašu, Hala očekujem svaki čas a za to vreme Beli u svom raspusnom opusu uziva na V Strom skupu u Bugarskoj, Smiljan, glavom i bradom je na mestu zločina, pijanke, terevenke... Malo je datum sfulao ali nebitno, kaze da nije ni hotel pogodio, ali to je to mesto, ako ne odluči da se tamo nastani i dočeka vas kao domaćin eto i njega sutra kod mene da se malko proveselimo, a večeras vas sve redom pozdravlja i šalje pozdrave iz bliske Bugarske
Napred Beli napred, ne zaustavljaj se, ali ne preteruj sa gasom

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Drug Crni u legendarnoj garazi, guraju se dva belca I uživaju, kao i ja u pričama i avanturama sa puta koje tek slede iz objektiva i pera dva pustolova

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Saxi  u Svibanj 28, 2018, 08:43:32
Drug Crni u legendarnoj garazi, guraju se dva belca I uživaju, kao i ja u pričama i avanturama sa puta koje tek slede iz objektiva i pera dva pustolova
...

Super ..... legendarna garaža   :smijeh:

Dinko


Veliki putnik stigao doma nakon "samo" nešto više od 1000 km danas - pa navratio u garažu na pivicu te donijeti poklone iz bijelog svijeta  :klanjase:

Ćoso

Citat: Dinko  u Svibanj 28, 2018, 23:44:37
Veliki putnik stigao doma nakon "samo" nešto više od 1000 km danas - pa navratio u garažu na pivicu te donijeti poklone iz bijelog svijeta  :klanjase: