Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Ćoso


Danijel 23

 :thumbup: svaka ćast...al bio bi red da se taj most popravi i da mi sa težim motorima isprobamo nosivost!  :belj:

zare

Legende  :bravo:
Pod hitno traži lakši motor :blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2018, 11:06:22
..nije za falit se..al hebiga  :-X
..ovo ne pokušavajte kod kuće  :smijeh:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10216222087613260/

Druže moj s tobom uvijek neke akcije :smijeh:

Šalu na stranu, gledam par puta video zajeban pad - strašno mali zalet, težak motor, mali hod prednjih vilica, visina i pad...Nadam se da koljeno bude Ok :thumbup:

Nema druge - promjena motora, spominjem ti više puta ak misliš voziti off s motorom... s DR budeš se vratio u mladost ;)

agolac

I onda će pisati "Nikad padano"  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 26, 2018, 10:10:55
I onda će pisati "Nikad padano"  :ebudale:
U nekoj blizoj buducnosti nemam plan da ga prodam..ostavljam ga za cestu..konjic je zmaj..hanuma se vise ne vozi..tak da za mene solo..mogu se vozit sa somarama bez problema..dokazano

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Sad pogledah klip, konjine bre, niste normalni, negde ćete kosti ostaviti, lepo zajeban pad i u trenu kao ptica u vazduhu letis, gde vi prodjete tu trava ne raste više, alal vam vera na trudu, trebalo je izvući Pegaza, iscimali ste se muški, drago mi je da ste dobro

zorro

Citat: Saxi  u Kolovoz 26, 2018, 15:46:17
Sad pogledah klip, konjine bre, niste normalni, negde ćete kosti ostaviti, lepo zajeban pad i u trenu kao ptica u vazduhu letis, gde vi prodjete tu trava ne raste više, alal vam vera na trudu, trebalo je izvući Pegaza, iscimali ste se muški, drago mi je da ste dobro
Na kraju videa onaj titl sve kaže
.."sve je dobro kad se dobro svrši"  :)
..a sva ta zajebancija je bila vrijedna samo one planinarske stazice kojom smo od mostića došli do 2 hrasta  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

A tko će da opravi mostić koji ste razvalili :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 26, 2018, 16:57:22
A tko će da opravi mostić koji ste razvalili :smijeh:
Park prirode Papuk  :finger:
..lijepo je Marko na kraju videa rekao..mi smo spasili eventualne prolaznike ili planinare od težih posljedica  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

A ja mislio da smo samo mi u Zagorju blesavi :ebudale: :smijeh: :tongue:
To su dogodovštine koje se pamte :thumbup:
Sreća kaj nisi sam bil, dići letećeg konja iz ovog polozaja jako tesko, muda bi otegnia :tongue: :beer:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

..Markan nam je samoincijativno bez dogovor s JA  :)  dao naziv "skitnice" ..e sad sam mu predložio da ga promjenimo u "A je to"  :smijeh:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10216289296453439/?__xts__
  • =68.ARDxtntAD5N1EtpaBt4ohBkgPQcaHAHzP44aAPahRVJ4zSzcjnuCdTkcaGGPdgDEN98EKtfsgKNgq1dVGtDa7PoD9EjsYphLEgIrzxWxHNr-ve7GasybMIlz2swk-aWCJNN6bGL195OV1d68KgoxzyeHPGrkFyakxHjOJMlcDZzN23Ns-yizEQ&__tn__=C-R
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

A jeste ludi, obojica  :smijeh: ali pozitivno ludi  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Dečki, super ste (baš sam se nasmijao nakon 4. minute...a i ono dalje sa "plemenitom životinjom" fora)...Jako mi se sviđa kako to montiraš i što obojica imate kamere

zorro

Citat: Ćoso  u Rujan 02, 2018, 13:32:17
Dečki, super ste (baš sam se nasmijao nakon 4. minute...a i ono dalje sa "plemenitom životinjom" fora)...Jako mi se sviđa kako to montiraš i što obojica imate kamere
Thnx  :)
Uz dvije kamere..Markan snima i sa fotoaparatom one svoje "edukacijske govore"  :smijeh:
Montaža mi oduzme jako puno vremena..treba od 3-4-5 ... sati materijala izrezati na 10-15 min. i na kraju sve to spojiti..ubaciti mjuzu ......tak da jedan video iziskuje oko 15 i više sati posla  :-\
Al kak rekoh..moj posao je samo to..planiranje rute i sve ostalo je na Markanu  ;)
Često pričamo..kad dođem(o) u godine da više ne možemo zajašit na motor..sa štapom u ruci..pa kad se najdemo na gemišteku.. pivici..bit će lijepo prisjetit se tih trenutaka  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: