Enduro čizme?

Autor Patak, Listopad 03, 2017, 14:34:56

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Suki  u Listopad 27, 2018, 22:02:03
Lajkam :want: :thumbup:. Čim uspijem pokidat, uništit, izgubit ove koje sad imam, pucam na Forma Adventure :ooda: :thumbup:.

To za cestu je neupotrebljivo :buahaha:

Patak

Citat: zorro  u Listopad 27, 2018, 21:46:04
..te "pancerice" sam nedavno prodao..zna i Patak da se nisam uz najbolju volju mogao priviknut na njih ..pre-pre krute su  :-\
..prije par dana ubodem ono što sam htio već dugo  :thumbup:



Baš mi je drago :), čestitam Dragec :bravo: nek te do penzije služe :smijeh:

agolac

Citat: Patak  u Listopad 27, 2018, 22:28:01
To za cestu je neupotrebljivo :buahaha:

Jedino ako se ne voziš već šetaš  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ja imam racing boots šta je vjerujem za cestu isto "neupotrebljivo". Meni sasvim upotrebljivo jer kad sam u njima, samo se vozim...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Listopad 27, 2018, 22:30:17
Jedino ako se ne voziš već šetaš  :ebudale:

Hebem ti miša, gdje si se ti našao u ovoj temi ko ja u RR temi :belj:


agolac

Citat: Patak  u Listopad 27, 2018, 22:32:57
Hebem ti miša, gdje si se ti našao u ovoj temi ko ja u RR temi :belj:

Pa "uhvatio" sam se na ono "neupotrebljivo". Zsšto?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Listopad 27, 2018, 22:35:54
Pa "uhvatio" sam se na ono "neupotrebljivo". Zsšto?

Za cestu ti ne treba enduro/cross čizma, kontaš :smijeh: nije na domet ali uvelike smanjuje komfor/sposobnost vozača.

Saxi

Da bi bio u dobroj formi  treba ti Forma, a ovo je Adventure, znači uzbuđenjima nikad kraja, toliko su mekane i okretne a opet sigurne i sa cenom fantastične, da su podjednako dobre i za pešačenje i za jahanje, isto moja sledeća čizma  :thumbup: jer čizma glavu čuva,  a jabuka krasi  :)

zander

Priznajem da sam zbunjen tvojim objasnjenjem :misli:...nista nije udobnije od tih cizma :), precizne su na GSA najboljem motoru :ooda: mekane za hodanje ako treba, tvrde dovoljno da zastite ...TCX Infinity koje imam a retko ih nosim , su drugacije na osecaju duzina me ta ubija nekako.... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zorro  u Listopad 27, 2018, 21:46:04
..te "pancerice" sam nedavno prodao..zna i Patak da se nisam uz najbolju volju mogao priviknut na njih ..pre-pre krute su  :-\
..prije par dana ubodem ono što sam htio već dugo  :thumbup:


Ma pričao si o onim smeđima...Sviđaju mi se te čizme

agolac

Čizme nosimo zbog zaštite, ne zbog udobnosti. :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: zander  u Listopad 27, 2018, 22:48:54
Priznajem da sam zbunjen tvojim objasnjenjem :misli:...nista nije udobnije od tih cizma :), precizne su na GSA najboljem motoru :ooda: mekane za hodanje ako treba, tvrde dovoljno da zastite ...TCX Infinity koje imam a retko ih nosim , su drugacije na osecaju duzina me ta ubija nekako.... :)

Ne samo ti nego i ja ali Saxi je dobra duša ovog foruma tako da mu sve opraštam :-*

agolac

Citat: Patak  u Listopad 27, 2018, 23:05:32
Ne samo ti nego i ja ali Saxi je dobra duša ovog foruma tako da mu sve opraštam :-*

Tvojom logikom ja bih trebao nositi adventure touring čizme a ne racing...e pa meni je zaštita (torsion control) od tcxa na racing čizmama puno bitnija od toga da li je ta čizma za sportivu ili ne. Ha ako netko isto kaže za off road čizme tko sam ja da mu sudim. :ebudale: :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Listopad 27, 2018, 23:04:49
Čizme nosimo zbog zaštite, ne zbog udobnosti. :gimme5:

...

Ćeš zbog malo makadama staviti na motor gume s čepovima??? Nećeš, zato staviš ko Suki naljepnicu DAKAR i uživaš :buahaha:




agolac

Citat: Patak  u Listopad 27, 2018, 23:11:58
...

Ćeš zbog malo makadama staviti na motor gume s čepovima??? Nećeš, zato staviš ko Suki naljepnicu DAKAR i uživaš :buahaha:

Tvoja klasifikacija neupotrebljivo je problem. Možemo razgovarati koliko ili ne je bitno. Nikako neupotrebljivo.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain