Enduro čizme?

Autor Patak, Listopad 03, 2017, 14:34:56

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: agolac  u Listopad 27, 2018, 23:14:22
Tvoja klasifikacija neupotrebljivo je problem. Možemo razgovarati koliko ili ne je bitno. Nikako neupotrebljivo.

Razdvajaš atome, možda iskustvo a možda sam previše direktan!

Sjesti na motor i odvoziti 100-200 km autoputa/ceste u adventure/enduro čizmama je tebi upotrebljivo :-X nema nas baš ovdje enduro vozača da ti to objasni ali posuditi ću ti ja svoje pa pokušaj i mi javi :buahaha:




agolac

Citat: Patak  u Listopad 27, 2018, 23:49:02
Razdvajaš atome, možda iskustvo a možda sam previše direktan!

Sjesti na motor i odvoziti 100-200 km autoputa/ceste u adventure/enduro čizmama je tebi upotrebljivo :-X nema nas baš ovdje enduro vozača da ti to objasni ali posuditi ću ti ja svoje pa pokušaj i mi javi :buahaha:

Pa neki bi isto rekli za racing čizme. Pet puta neudobnije od touring. Imam i Daytonu pa mogu usporediti. Meni su svejedno racing čizme sasvim upotrebljive.
Bottom line, dok se voziš sigurno ne smeta. E sad za šetače... :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Koji broj nosiš. Ajde šalji pa da probam  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Patak, redoviti sex, ili u najmanju ruku drkica ;), smanjuju stres i napetost :ooda:, a u zadnje vrijeme (zapravo od kada te poznam) djeluješ kao netko pod priličnim stresom :).

Jednostavno, opusti se.  Uživaj u svojoj vožnji i svojim afinitetima i pusti druge da uživaju u svojim, pa makar radili oni nezamislive stvari kao što je vožnja 250kg teške krave po šumi ili vožnja ACom 600km u adventure čizmama :gimme5: :thumbup:

Kad te uhvati potreba komentirati ili ulaziti u neke rasprave, samo ugasiš komp i izhebeš nekog blizu i opustiš se :ooda: i svi će biti sretni i zadovoljni :ooda: :) :thumbup:.

PS
...i pošalji Agolcu čizme, baš me zanima šta će reć?! :)
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Listopad 28, 2018, 01:03:28
Patak, redoviti sex, ili u najmanju ruku drkica ;), smanjuju stres i napetost :ooda:, a u zadnje vrijeme (zapravo od kada te poznam) djeluješ kao netko pod priličnim stresom :).

Jednostavno, opusti se.  Uživaj u svojoj vožnji i svojim afinitetima i pusti druge da uživaju u svojim, pa makar radili oni nezamislive stvari kao što je vožnja 250kg teške krave po šumi ili vožnja ACom 600km u adventure čizmama :gimme5: :thumbup:

Kad te uhvati potreba komentirati ili ulaziti u neke rasprave, samo ugasiš komp i izhebeš nekog blizu i opustiš se :ooda: i svi će biti sretni i zadovoljni :ooda: :) :thumbup:.

:buahaha: :buahaha: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: zorro  u Listopad 27, 2018, 21:46:04
..te "pancerice" sam nedavno prodao..zna i Patak da se nisam uz najbolju volju mogao priviknut na njih ..pre-pre krute su  :-\
..prije par dana ubodem ono što sam htio već dugo  :thumbup:


Hvala Osy štos mi reko :gimme5:

Joke

Citat: Suki  u Listopad 28, 2018, 01:03:28
Patak, redoviti sex, ili u najmanju ruku drkica ;), smanjuju stres i napetost :ooda:, a u zadnje vrijeme (zapravo od kada te poznam) djeluješ kao netko pod priličnim stresom :).

Jednostavno, opusti se.  Uživaj u svojoj vožnji i svojim afinitetima i pusti druge da uživaju u svojim, pa makar radili oni nezamislive stvari kao što je vožnja 250kg teške krave po šumi ili vožnja ACom 600km u adventure čizmama :gimme5: :thumbup:

Kad te uhvati potreba komentirati ili ulaziti u neke rasprave, samo ugasiš komp i izhebeš nekog blizu i opustiš se :ooda: i svi će biti sretni i zadovoljni :ooda: :) :thumbup:.

PS

...i pošalji Agolcu čizme, baš me zanima šta će reć?! :)

Neka si mu reka.
Pali te se ove cizme ili one a Ponti vozi motor u japankama i po cesti I po makadamu i nikad se ne buni osim kad je sveta krava u pitanju. Zato triba gledat sebe  a ne druge.
A bas neka si mu reka  :beer:
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

Suki

:moto2:

098 9232180

Ćoso

Evo ga...Već 7 sati gušta

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

...OKTJ

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


zare

A zima i loše vrijeme još nije ni počelo  :bzvz:

Ponti

Citat: Joke  u Listopad 28, 2018, 06:51:19
Neka si mu reka.
Pali te se ove cizme ili one a Ponti vozi motor u japankama i po cesti I po makadamu i nikad se ne buni osim kad je sveta krava u pitanju. Zato triba gledat sebe  a ne druge.
A bas neka si mu reka  :beer:

Ma, ponekad vozim i u čizmama   :smijeh:
A u ovim Forma napravim 800km dnevno i tako 10 dana za redom :)

zander

Ja se vozim i u patikama, kad sam na placu odem do prodavnice u selo u croksicama, vozim se i u cizmama....kako mi se svidi , kakvo je vreme....kada je +30 samo patike i do mora, a cizme u koferu ...jednom se zahebao krenuo u patikama pa vratio Saxyja do moje garaze da se preobujem....

filozofiranje o mega zastiti i ostalo me ne zanima jer nema zastite ni od cizama ni od kacige ni od odece...jbga kad se stuces kako (ne)valja tj . lose, onda te samo Bog spasava....samo zastita od kise i hladnoce je bitna....a od sunca nema zastite....osim klima uredjaja....koji ni GSA najbolji motor nema...
OPENMINDED PEOPLE WANTED