Enduro čizme?

Autor Patak, Listopad 03, 2017, 14:34:56

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zander  u Listopad 28, 2018, 12:11:33
....
....
....osim klima uredjaja....koji ni GSA najbolji motor nema...

Kako im se takav propust dogodio  :smijeh: :smijeh:

zorro

Citat: Ćoso  u Listopad 28, 2018, 07:23:16
Evo ga...Već 7 sati gušta
..cijeli dan sam/smo guštali..slomio se jesam  :-* ..bilo je i pješačenja..al su čizme do yayčeka  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Auu Zander zajebo bi se  :huh:
Patike i čizme pri malom padu ogromna razlika...
Na velikom se slažem, kako Bog da..
098 737 604

zander

Ima ona poslovica < Kad bi covek znao gde ce pasti, seo bi<

A cega se bojis to se i desi...vozi i uzivaj, tako ja razmisljam, o crnim stranama motorciklizma nije uputno preterano kontati ...treba se stititi naravno, ali u umerenim ili primerenim dozama....ne valja ni malo, ne valja ni previse...a svako od nas nadje svoju meru u kojoj se oseca prijatno i udobno i da uziva...

Imam sve sto mi treba za voznju i samo odabiram sta cu ...ko devojcica  :) neka, ali takav sam...

Opet kazem, to sam samo ja i kako ja razmisljam. :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Listopad 28, 2018, 18:48:28
Ima ona poslovica < Kad bi covek znao gde ce pasti, seo bi<

A cega se bojis to se i desi...vozi i uzivaj, tako ja razmisljam, o crnim stranama motorciklizma nije uputno preterano kontati ...treba se stititi naravno, ali u umerenim ili primerenim dozama....ne valja ni malo, ne valja ni previse...a svako od nas nadje svoju meru u kojoj se oseca prijatno i udobno i da uziva...

Imam sve sto mi treba za voznju i samo odabiram sta cu ...ko devojcica  :) neka, ali takav sam...

Opet kazem, to sam samo ja i kako ja razmisljam. :thumbup:
A di ti je kornjača, nisam je vidio :-\

Suki

Citat: zorro  u Listopad 28, 2018, 18:00:05
..cijeli dan sam/smo guštali..slomio se jesam  :-* ..bilo je i pješačenja..al su čizme do yayčeka  :)
....ma nemoj reć da si hodao u adventure čizmama  :strah:





:smijeh:
:moto2:

098 9232180

Grba

Eh jasno je to meni, kog je strah taj motor ni ne vozi. Al tenesice na motoru meni recimo ne pašu, jebiga noge prve najebu
Znam ja  :ooda:
098 737 604

zander

Meni ostale citave dva puta a 17 koski slomio ukupno od pupka pa na gore....jbga svakog pogodi razlicito....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Osy  u Listopad 28, 2018, 19:09:58
A di ti je kornjača, nisam je vidio :-\

Samo Saxy nosi kornjacu.... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


zander

Pa ti si veliki i tezak pa i da razumem...ovaj ki vrabac a oklopio se ko kornjaca....ako ako , kad tako voli i treba.....sigurno je ukrao neku laganu za decu jer bi prava bila teza od njega
:buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Grba

Citat: zander  u Listopad 28, 2018, 19:34:52
Meni ostale citave dva puta a 17 koski slomio ukupno od pupka pa na gore....jbga svakog pogodi razlicito....
Bitno da nam je obojici ostala sprava u sredini   :gimme5:
098 737 604

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

...vas dva ste profesionalci što se lomova tiče :bravo:. Ja sam obični amater :bzvz:, sramota me i reć šta sam slomio, a zdrobio motor tako da je bila proglašena totalna šteta :ooda: :).
:moto2:

098 9232180

zander

Onda je motor bio najslabiji deo TEBE!!!! :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED