Alpe 2022. by iviccaa

Autor iviccaa, Lipanj 17, 2022, 07:17:17

« natrag - naprijed »

iviccaa

Ovaj produzeni vikend odlucili smo provesti na motoru. Klasicnog putopisa nece biti jer nemam vremena, pisem s mobitela kratke crtice i stavit cu par slika s mobitela. Nema odvojene teme za komentare, sve pisite ovdje.

Dan 1

Jucer smo dosli u Chiavennu preko Svicarske. Nema se bas sta pametno napisati, standardna guzva na autoputu u Njemackoj, malo cekali pred Austrijom da prodju oblaci, kroz Svicarsku se vozili seoskim putevima jer sam skrt za kupiti vinjetu za 50km autoceste.
Presli preko Splügenpassa, jako lijep, ali ima dosta radova. Par serpentina vozio po makadamu, sto mi je uzas.
Slika s passa nemam jer je mobitel koji nosimo samo za fotke poludio, ne sprema slike jer se dugo nije spojio na wlan i sat nije uskladjen?!
Ali bio sam, majke mi.

Ukupno 410km jucer, Passova: 1

Par slika:

Cekanje da prodju kisni oblaci:


Na putu, negdje u Sviarskoj:




Okolica hotela


Nelosa piva


A ova ANALcolica mi je jos draza


iviccaa

Zagonetka dana: koja je fora voziti GSa ili Multistradu, a onda dijeliti sobu s jos 2 prijatelja?!

Bagy

Citat: iviccaa  u Lipanj 17, 2022, 07:22:43
Zagonetka dana: koja je fora voziti GSa ili Multistradu, a onda dijeliti sobu s jos 2 prijatelja?!

Vjerojatno neka gay ekipa...  :bzvz:  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Grba

098 737 604

Suki

Jel ti znaš da je ona kaciga što ti je spala s motora za bacit  :). Čim dirne pod, gotova je :ooda:.
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Citat: Suki  u Lipanj 17, 2022, 08:12:34
Jel ti znaš da je ona kaciga što ti je spala s motora za bacit  :). Čim dirne pod, gotova je :ooda:.
Nemoj rec Osyu.

zorro

Citat: Suki  u Lipanj 17, 2022, 08:12:34
Jel ti znaš da je ona kaciga što ti je spala s motora za bacit  :). Čim dirne pod, gotova je :ooda:.
:ebudale:
..bravo Iv`ce   :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

iviccaa

Dan 2

Danasnja tura:
Chiavenna - Malojapass - Julierpass - Albulapass - St. Moritz - Berninapas - Forcola di Livigno - Livigno

Opustena voznja po Svicarskim passovima, bez guzve i vrucine. Cisto uzivanje.
Nemam bas sto za napisati osim da smo gustali ko prasci i da nas je razvikani St. Moritz razocarao. U Livignu spavamo, tu nas je prije 2 god potjerala takva kisa, a sad sunce sija, bas je lijepa promjena.

Ukupno kilometara: 190
Ukupno passova: 5























iviccaa

Citat: Martin  u Lipanj 17, 2022, 20:50:41
....nije bilo Pelina??  :misli:
Danas samo ovo, skupa ko đavo (4,5€ u ducanu, 6€ u kaficu), ali mnogo dobra.


iviccaa


Osy


Grba

Passo Sella me najviše veseli,isplati se uzet pola dana pa na noge. Pravi planinski biser 👍
098 737 604