OSIGURANJE MOTORA

Autor zizu, Ožujak 19, 2018, 10:22:12

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: bajki  u Travanj 04, 2019, 07:48:44
Obići ćemo mi njih! Mi ćemo imati i na nekretnine i pokretnine! :ooda:

Nećemo imati na nekretnine, jer tko to uvede nema više pobjede na izborima, a oni su ipak sami sebi najvažniji  :)

zorro

Citat: Ponti  u Travanj 04, 2019, 09:10:36
Nećemo imati na nekretnine, jer tko to uvede nema više pobjede na izborima, a oni su ipak sami sebi najvažniji  :)
Znajući kak naše biračko tijelo ima memoriju kao akvarijska ribica..oni će taj porez uvesti odmah nakon izbora, i za 4 god. ko će se tog uopće sjećati  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Travanj 04, 2019, 09:14:18
Znajući kak naše biračko tijelo ima memoriju kao akvarijska ribica..oni će taj porez uvesti odmah nakon izbora, i za 4 god. ko će se tog uopće sjećati  :bzvz:

Ti i ja!

:buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Travanj 04, 2019, 09:19:24
Ti i ja!

:buahaha:
više ti neg ja  :tongue: ..ja imam samo vikendicu na sebi i svakak plaćam na nju porez  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Citat: Ponti  u Travanj 04, 2019, 09:10:36
Nećemo imati na nekretnine, jer tko to uvede nema više pobjede na izborima, a oni su ipak sami sebi najvažniji  :)

Već smo mi na putu uvođenja poreza, samo nismo toga ni svjesni.

Ponti

Citat: bajki  u Travanj 04, 2019, 09:25:25
Već smo mi na putu uvođenja poreza, samo nismo toga ni svjesni.

Selim onda u Sloveniju, tamo je 70€ godišnje :)

bajki

Tko te tjero da imaš sve legalno! :smijeh:

Ponti

Citat: bajki  u Travanj 04, 2019, 12:18:44
Tko te tjero da imaš sve legalno! :smijeh:

Da sam gradio ilegalnu kuću onda bi to bila javna kuća  :smijeh:

bajki


Osy

Danas obavljena registracija, sve skupa, tehnički i osiguranje 1527 kuna...htio sam pitati za auspuh, međutim njega nije ni pogledao nego se zaljepio za zadnje led žmigavce koji su nedavno mjenjani jer je desni pregorio...vidio je da nema E oznake i odmah konstatirao da su sa E baya...poslao me kući da ih zamjenim sa starim koji su neispravni i tako dođem natrag, samo da ih uslika...o jbte Apsurdistana...uglavnom to me iznenadilo jer nisam očekivao da će me zato zaebavat :samaranje:

Ponti

Citat: Osy  u Svibanj 02, 2019, 22:39:35
Danas obavljena registracija, sve skupa, tehnički i osiguranje 1527 kuna...htio sam pitati za auspuh, međutim njega nije ni pogledao nego se zaljepio za zadnje led žmigavce koji su nedavno mjenjani jer je desni pregorio...vidio je da nema E oznake i odmah konstatirao da su sa E baya...poslao me kući da ih zamjenim sa starim koji su neispravni i tako dođem natrag, samo da ih uslika...o jbte Apsurdistana...uglavnom to me iznenadilo jer nisam očekivao da će me zato zaebavat :samaranje:

Kineski žmigavci, kineske naljepnice bmw, kineski auspuh ..... ti ćeš biti prvi koji je njemački motor prepravio u kineski :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 02, 2019, 22:43:44
Kineski žmigavci, kineske naljepnice bmw, kineski auspuh ..... ti ćeš biti prvi koji je njemački motor prepravio u kineski :smijeh:
a onaj čep na zadnjoj felgi ..pa otvoreni filter (kao otvorena kompozicija)  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: Osy  u Svibanj 02, 2019, 22:39:35
Danas obavljena registracija, sve skupa, tehnički i osiguranje 1527 kuna...htio sam pitati za auspuh, međutim njega nije ni pogledao nego se zaljepio za zadnje led žmigavce koji su nedavno mjenjani jer je desni pregorio...vidio je da nema E oznake i odmah konstatirao da su sa E baya...poslao me kući da ih zamjenim sa starim koji su neispravni i tako dođem natrag, samo da ih uslika...o jbte Apsurdistana...uglavnom to me iznenadilo jer nisam očekivao da će me zato zaebavat :samaranje:

Za drugi put si miran, sliku žmigavca imaju!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Ponti  u Svibanj 02, 2019, 22:43:44
Kineski žmigavci, kineske naljepnice bmw, kineski auspuh ..... ti ćeš biti prvi koji je njemački motor prepravio u kineski :smijeh:
Čepovi iz Peveca koji su isto u Kini zdelani, u top kejsu led svjetlo isto mejd in čajna, na ručkama omotani gripovi teniskog reketa, more bit bidne isto mejd in čajna i takooooo...više nema :bzvz: :buahaha:

Ćoso

Baš idiotski za žmigavce. Ili ti tvoji žmigaju drukčije?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!