OSIGURANJE MOTORA

Autor zizu, Ožujak 19, 2018, 10:22:12

« natrag - naprijed »

bajki

Kod Martina je vjerovatno problem što nema onih famoznih 50%, iako se i to da srediti.

zorro

Citat: Martin  u Listopad 25, 2018, 07:26:12
planirao sam uzeti osiguranje vozača i putnika.....samo mi se nekako čini puno  :misli:
el imaš 50% ?
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Martine, ako imaš 50% na autu (vjerujem da imaš) većina osiguranja će ti taj popust dati i za motor. Meni Generali jesu.
Traži, ko ih jebe, nek se nude. Ima ih pun kufer pa ih možemo birati...

jeeves

Sava osiguranje je imalo dobre cijene za motore ovog ljeta.

Za mog narančastog 862.51kn, vozač i suvozač + pomoć na cesti u HR, ali kad sam išao registrirati skuter ovaj mjesec cijene im nisu bile toliko povoljne u odnosu na druge.

Provjeri sve što se nudi.

Martin

Imamo policu za auto u Jadranskom i imam bonus 60% i dodatni popust 20% za invalidnost....zato sam i ostao zatečen kad mi je bubnula 920 kn, a za auto mi je 1062,95

malo kasnije....polica od auta
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

To ti je vjerojatno ona fora:
Dat će ti 50 % ..ali 1. put moraš platiti puni iznos..i od nagodinu i dalje ćeš imati 50%
Tak je prije bilo..mada mislim da se sad može dobiti odmah 50%
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Martin  u Listopad 25, 2018, 10:11:29
Imamo policu za auto u Jadranskom i imam bonus 60% i dodatni popust 20% za invalidnost....zato sam i ostao zatečen kad mi je bubnula 920 kn, a za auto mi je 1062,95

malo kasnije....polica od auta
Jadransko ti neće dati 50% na temelju auto police, znam jer sam isto kao ti tamo i imam 65% na auto osiguranje, i na teži način sam saznao da drugi daju na temelju auto police, platio 1800kn policu za motor u Jadranskom.. sljedeći godine otišao u Generali i tamo dobio odmah 50% bez obzira što mi auto polica nije kod njih..

gogs

Citat: Martin  u Listopad 25, 2018, 10:11:29
Imamo policu za auto u Jadranskom i imam bonus 60% i dodatni popust 20% za invalidnost....zato sam i ostao zatečen kad mi je bubnula 920 kn, a za auto mi je 1062,95

malo kasnije....polica od auta

VIdiš ovu točku 5. osiguranje loma stakla ja nisam htio uzeti sad na golfu.

Kaže mi lik ma uzmi to ti je samo 100 kn a ja neću i neću, nisam nikad razbio šajbu do sada u životu pa zašto bi i sada.....i odem 7 dana nakon osiguranja u Njemačku i na fucking autobanu doleti neki kamenčić i cvrccc  :-\ :-\ ..ode šoferšajba  :'(

Tak da odsad i ja uzimam točku 5.

zorro

Citat: gogs  u Listopad 25, 2018, 10:55:41


Tak da odsad i ja uzimam točku 5.
a el na motoru vrijedi ta točka 5 za vizir  :huh:
:)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: gogs  u Listopad 25, 2018, 10:55:41
VIdiš ovu točku 5. osiguranje loma stakla ja nisam htio uzeti sad na golfu.

Kaže mi lik ma uzmi to ti je samo 100 kn a ja neću i neću, nisam nikad razbio šajbu do sada u životu pa zašto bi i sada.....i odem 7 dana nakon osiguranja u Njemačku i na fucking autobanu doleti neki kamenčić i cvrccc  :-\ :-\ ..ode šoferšajba  :'(

Tak da odsad i ja uzimam točku 5.
Yebote koji peh :-\

gogs

Citat: zorro  u Listopad 25, 2018, 11:12:30
a el na motoru vrijedi ta točka 5 za vizir  :huh:
:)

Naravno  :smijeh:

Citat: zare  u Listopad 25, 2018, 11:38:14
Yebote koji peh :-\

Al imao sam poslije sreće, drugi dan u nekom njemačkom selu dedi s prikolice pala kanta govana (živa istina...i uplatio sam odmah u njemačkoj euro jack pot, al đabe) na moj auto. Razbi mi deda maglenku i ogrebe blatobran. Uvjerio sam ga da je kanta preletila preko šajbe i da ju je razbio  :)

Sve je platilo njegovo osiguranje  :)


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Listopad 25, 2018, 12:07:04
:smijeh:  :buahaha:

Evo slike, samo mi je kanta doletila s prikolice i BAMM






iviccaa

U Njemackoj je normalno da cesto mijenjas ili popravljas sajbu.
Dok sam zivio u Kölnu i svaki dan autobahnom isao na posao
promijenio sam 2 sajbe i bio na 2 popravka u 2,5 god.  :huh:


Martin

Riješeno! teta Milena iz kompare.hr....   :-*

šaljem Vam ponudu od ERGO osiguranja, kod njih možemo duplicirati bonus ove police iz Jadranskog i cijena Vam je napovoljnija.

Cijena za gotovinu i jednokratno plaćanje karticom je 638,02 kn,
Cijena za obročno plaćanje karticom je 671,59 kn.

U ponudu je uključeno osiguranje vozača i putnika na iznos 40.000/80.000 kn.

U ponudu sam uključila popust za invalidnost 20% i ako Vam ponuda bude odgovarala trebati ćete nam poslati rješenje o invalidnosti i prometnu dozvolu od motora slikanu s obje strane kako bih Vam mogla poslati službenu ponudu za plaćanje.

Kod nas na portalu možete kupiti policu. Možete platiti na račun/internet bankarstvom ili karticama preko linka kojeg Vam pošaljem u službenoj ponudi. Ali za to bi mi trebala šasija od motora, odnosno može i račun za predujam od trgovine ako na njemu stoje podaci o motoru.

Ergo ne uvjetuje vremenski rok, ugovarate osiguranje na godinu dana i druge godine možete gdje želite. Odmah biste imali 50% bonusa i  za slijedeće registracije (bez štete).
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)