Live slike s putovanja

Autor tibertov, Srpanj 10, 2018, 11:25:59

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Vinko  u Srpanj 11, 2018, 09:26:59
E kad sam DRZa kupil veli mi lokalni iskusni hard enduraš "ko jedanput šumu proba više se ne vraća", nisam ga shvatil preozbiljno ali vidim da je bio u pravu  :blato:
Tak da kad bi se na cestu vratil, a budem jednom, endurača definitivno ostaje :-*
..slažem se apsolutno(romantično  :):thumbup:
..volio bih ak uspijem da ne moram prodati svog konjića..da mu vrnem cestovne zauvijek..i katkad se provozam po cesti kad mi dođe gušt..znam da nije somara +  :-X ..al hebiga..kolko se općenito vozim po cesti bu me valjd zadovoljio za to malo  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Vinko  u Srpanj 11, 2018, 09:26:59
E kad sam DRZa kupil veli mi lokalni iskusni hard enduraš "ko jedanput šumu proba više se ne vraća", nisam ga shvatil preozbiljno ali vidim da je bio u pravu  :blato:
Tak da kad bi se na cestu vratil, a budem jednom, endurača definitivno ostaje :-*
Ma ti bi trebo defenitivno kupit neku dual motorčinu, kao recimo GS ADV i onda moreš svugdje!  :misli:

zorro

Citat: Danijel 23  u Srpanj 11, 2018, 09:36:53
Ma ti bi trebo defenitivno kupit neku dual motorčinu, kao recimo GS ADV i onda moreš svugdje:misli:
..daj me nemoj žderat  :buahaha: ..ak bi GS mogao obići onu zadnju rampu u Dubokoj (prije Velike) ja ga pojedem  :smijeh: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: Danijel 23  u Srpanj 11, 2018, 09:36:53
Ma ti bi trebo defenitivno kupit neku dual motorčinu, kao recimo GS ADV i onda moreš svugdje!  :misli:
Za razliku od većine  :smijeh: forumaša meni nije tiha patnja GS, ni za cest ni za dual....
Tereni koje vozim nisu za velike ADV a zasad nemam vremena za duža ADV putovanja, ko zna jednog dana možda :gimme5:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

tibertov

Pozdravlja vas Clint Eastwood.

Where Eagles Dare






fatboy


Bagy

Jesi mu ponio kockasti dres?  :)
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Vinko  u Srpanj 11, 2018, 10:00:18
Za razliku od većine  :smijeh: forumaša meni nije tiha patnja GS, ni za cest ni za dual....
Tereni koje vozim nisu za velike ADV a zasad nemam vremena za duža ADV putovanja, ko zna jednog dana možda :gimme5:
Onda KTM 790 ADV R!  ;)

Vinko

Citat: Danijel 23  u Srpanj 11, 2018, 12:54:02
Onda KTM 790 ADV R!  ;)
Preskup za mene a i ne treba mi takav, za sad bi jedan SMT 990 i Beta za teren.... :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

tibertov


Vinko

Citat: gianni  u Srpanj 11, 2018, 14:16:31
Jel imaju Krpiči iz MB kakav super moto?
Nekaj je spominjal jedan
Imal je stariji brat 690, prodal ga u Istru prije dva mj.....kupil si qvada za tu lovu.
Prodaju i dva Sherca sad.....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

tibertov


tibertov


zare


Patak

Citat: Danijel 23  u Srpanj 11, 2018, 12:54:02
Onda KTM 790 ADV R!  ;)

Cuj, dobro izgleda, agregat obečava ali ona jaja ...Ko GS :puke: