Gledanje TV-a filmovi i ostalo besplatno .... kodi?

Autor Ponti, Srpanj 26, 2018, 20:20:36

« natrag - naprijed »

Black Betty

 No,No dragi moji,ja kupio oni reciver My Gica i gledam sve filmove,serije sa prevodom
.

Što se tiče instalacije moš i na tablet instalirat pa ga spojiš na tv preko kabla(tako napravio prijatelju i gleda)

Što se tiče filmova imaš opensubtitles,titlovi,podnaslovi,to se namjesti da automatski pokrene titlove prilikom pokretanja filmova.Ima sportskih kanala,Hbo,Fox,oš Slovenske,Hr...

Prepostavka je majka zajeba

zander

Citat: Osy  u Srpanj 30, 2018, 12:18:17
Bez prijevoda :) :ooda: :smijeh:

Ma sa prevodom....izgubio sprehu, pa da se podseti kako to ide... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Ovako to izgleda kod mene

Pretpostavka je majka zajeba

Prepostavka je majka zajeba

gogs

Već sigurno godinu dana nisam upalio Kodi jer me živcira opako kad krenem gledati film a ono "kružić".

Skinem na torrentu i gledam. Najbolja opcija, ništa ne šteka.


...a za gledanje tv, i dalje mislim da je Tvviet najbolja opcija 12 eura mjesečno i sve živo šljaka ko urica. Snimalica za zadnja 72 sata, HBO, Cinemax, Arena, SK.....sve.

Ponti

Citat: gogs  u Srpanj 30, 2018, 14:33:16
Već sigurno godinu dana nisam upalio Kodi jer me živcira opako kad krenem gledati film a ono "kružić".

Skinem na torrentu i gledam. Najbolja opcija, ništa ne šteka.


...a za gledanje tv, i dalje mislim da je Tvviet najbolja opcija 12 eura mjesečno i sve živo šljaka ko urica. Snimalica za zadnja 72 sata, HBO, Cinemax, Arena, SK.....sve.

Jel ima tu motogp?

gogs

Citat: Ponti  u Srpanj 30, 2018, 14:58:27
Jel ima tu motogp?

Ima sigurno. Ne gledam te šta se u krug vrte pa ne znam točno.

Ima 5-6 arena, isto toliko i sport kluba i još euro sport. Pa valjda jesu negdje.


gogs

Nemaš ugovorne obveze, platiš preko paypala i odmah ti je aktivno. Meni radi već 2-3 godine bez problema.

Moš gledat na kompu, mobu, tabletu, tv-u (preko android boxa), smart tv.....doma, na putu, kod ljubavnice....

http://tvviet.gs/

fatboy

Citat: gogs  u Srpanj 30, 2018, 15:07:02
Nemaš ugovorne obveze, platiš preko paypala i odmah ti je aktivno. Meni radi već 2-3 godine bez problema.

Moš gledat na kompu, mobu, tabletu, tv-u (preko android boxa), smart tv.....doma, na putu, kod ljubavnice....

http://tvviet.gs/


Šta će ti ona, ak tamo gledaš telku?  :misli: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

gogs

Citat: fatboy  u Srpanj 30, 2018, 15:08:30

Šta će ti ona, ak tamo gledaš telku?  :misli: :smijeh: :smijeh: :smijeh:


Pa dok ti gledaš motogp ona gleda 24 Kitchen i skuva ti paštašutu.  :tongue: :smijeh:

fatboy


Osy

Već 18 godina koristimo Max TV, tu nam je i internet uključen u paket, bio nekad i fiksni telefon i nikad nikakvih problema...puno programa, od kojih gledamo samo njih 10-tak, bilo i par poklona kao dugogodišnjim korisnicima. Sve to za 260 kuna mjesečno...bez zajebancije sa nekim Gicama, prasićima, Kodijima i takooooo :thumbup:

Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 30, 2018, 15:18:52
Već 18 godina koristimo Max TV, tu nam je i internet uključen u paket, bio nekad i fiksni telefon i nikad nikakvih problema...puno programa, od kojih gledamo samo njih 10-tak, bilo i par poklona kao dugogodišnjim korisnicima. Sve to za 260 kuna mjesečno...bez zajebancije sa nekim Gicama, prasićima, Kodijima i takooooo :thumbup:

Preko ljeta bude mi po 15 - 20 uređaja u trenutku prikopčano na wi-fi.
Max tv, iskon tv i slično drastično mi krade internet brzinu. Zato mi to ne dolazi u obzir.

Ovo od gogsa mi se sviđa, samo moram vidjeti ima li sport klub s motogp-om, jer slijedeće sezone će MM potući do nogu sve :)


gogs

Citat: Ponti  u Srpanj 30, 2018, 15:31:41
Preko ljeta bude mi po 15 - 20 uređaja u trenutku prikopčano na wi-fi.
Max tv, iskon tv i slično drastično mi krade internet brzinu. Zato mi to ne dolazi u obzir.

Ovo od gogsa mi se sviđa, samo moram vidjeti ima li sport klub s motogp-om, jer slijedeće sezone će MM potući do nogu sve :)

E jebaji ga....i ovo je preko interneta i ako ćeš imati 20 spojenih uređaja sigurno ćeš imati problema s prijemom. Osim ako doma nemaš neki suludo brzi internet.
Ali mislim da imaš free probni period pa vidi....ili si ovo uplati samo kad ti paše. Preko ljeta nemoj  :smijeh: ko jebe goste

Grba

Kru te jebo pa kaj delate vi da tolko u tv blejite... Na mojem prst prašine 😵
098 737 604

iviccaa