EZCan sekundarna svjetla

Autor zander, Rujan 06, 2018, 17:37:47

« natrag - naprijed »

Patak

Nikada nisam razumio ali niti nikada neću...staviti jeftino kinesko sranje na tako dobar, skupi motor :-\

Odmah se sjetim svoje punice, koja zna reči "pa ako se to tebi sviđa"  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: Patak  u Rujan 07, 2018, 19:49:39
Nikada nisam razumio ali niti nikada neću...staviti jeftino kinesko sranje na tako dobar, skupi motor :-\

Odmah se sjetim svoje punice, koja zna reči "pa ako se to tebi sviđa"  :smijeh: :smijeh: :smijeh:
...jel to kćeri rekla kad se ova udavala?!

:smijeh:
:moto2:

098 9232180

Patak

Citat: Suki  u Rujan 07, 2018, 22:51:08
...jel to kćeri rekla kad se ova udavala?!

:smijeh:

Provokatoru :smijeh:! To je počela govoriti nakon što se druga - starija kćer, udala...Ali ti si prepoznao "Kineza" u sebi tj. hondi :buahaha:




Ćoso

Na žalost prilikom konverzije s Vibera na YouTube gubi se kvaliteta filma, međutim sve je jasno. Brutalno

http://youtu.be/kIPjgO2VOgk


Bože, daj mi snage da se strpim bar jednu godinu prije nego ih montiram [emoji33]

zander

zahvaljujem se dragom Cosi crvenom na asistenciji jer ja nisam kod kuce a nemam tako mocan net na placu....stvarno izgleda brutalno iako je snimak los a mora biti takav...

Citat: Ćoso  u Rujan 19, 2018, 20:57:08



Bože, daj mi snage da se strpim bar jednu godinu prije nego ih montiram [emoji33]

Boze daj mu snage od 300E da napravi svoj san i ima dan!!!i kad je noc! i da bude sretan kao ja sada!.... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Ja nemam problem sa tim svetlima....a potrudicu se da ga ni drugi nemaju....ali da zalim da me vide ZELIM...dosta mi je polomljenih kostiju (19)..

zato blic blic i svi prolazimo svojim putem....i brzinom
:ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Rujan 19, 2018, 21:02:32
zahvaljujem se dragom Cosi crvenom na asistenciji jer ja nisam kod kuce a nemam tako mocan net na placu....stvarno izgleda brutalno iako je snimak los a mora biti takav...

Boze daj mu snage od 300E da napravi svoj san i ima dan!!!i kad je noc! i da bude sretan kao ja sada!.... :buahaha:
Nemaju u Europi resellera...Kako si ih ti kupio?

zander

ufff neverovatna prica...moj drug ih kupio u Americi...ja ih video i izjavio da ih hocu... :want:.on kaze imam druga u Moskvi ima on :ooda:...kako sta nemam pojma....i taj lik nekim cudom dodje u Beograd za 10 dana.. :gimme5:.i eto ga radi...

Moskva je u Evropi....ima ih i u Kini, ali to nesto ne funkcionise....

Neznam sta bih rekao...postoji i Denali potpuno isto kao i ovo moje cak mislim da su se fuzionisale firme....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Citat: zander  u Rujan 19, 2018, 21:28:45
ufff neverovatna prica...moj drug ih kupio u Americi...ja ih video i izjavio da ih hocu... :want:.on kaze imam druga u Moskvi ima on :ooda:...kako sta nemam pojma....i taj lik nekim cudom dodje u Beograd za 10 dana.. :gimme5:.i eto ga radi...

Moskva je u Evropi....ima ih i u Kini, ali to nesto ne funkcionise....

Neznam sta bih rekao...postoji i Denali potpuno isto kao i ovo moje cak mislim da su se fuzionisale firme....
Ne znam da li su se firme spojile, ali Denali im brutalan program  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Ajde neka mi se javi ako netko ide/ima nekog tko dolazi iz USA [emoji850]

zander

Citat: keko  u Rujan 19, 2018, 21:30:57
Ne znam da li su se firme spojile, ali Denali im brutalan program  :thumbup:

ima i farove za ovaj sistem svega 400i jace dolari  :misli:

I neke sirene uzasne mala i velika....i jos sto sta
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: Ćoso  u Rujan 19, 2018, 21:46:06
Ajde neka mi se javi ako netko ide/ima nekog tko dolazi iz USA [emoji850]
Jbga, da si malo ranije...starci se vratili prije 2 tjedna od Boyze

Ćoso

Ma i ja bio prije 5 mjeseci u Las Vegasu...Srediti ću ja to

bajki

S ovim kod nas možeš samo dobiti kaznu! :huh:

Saxi

Sad sam pogledao video, promakao mi juce brutalno dobro izgleda, jedva čekam uzivo da vidim.