Ktm 1290 Super Adventure R

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 21:31:39

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Špoki  u Listopad 24, 2017, 13:07:49
Dobra makina :want:, nije ni Africa za bacit ;), bilježim se Suki :smijeh:
...more :gimme5:...kad ju zdrobim javim ti se :) :ooda: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

fatboy


Suki

Citat: fatboy  u Listopad 24, 2017, 14:49:03
A budale.... :-X
...budala ti je ovaj smajlić  :ebudale:...ovaj tvoj je "šutim ko šaran"...

:belj:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Listopad 24, 2017, 14:52:16
...budala ti je ovaj smajlić  :ebudale:...ovaj tvoj je "šutim ko šaran"...

:belj:

PA i šutim...šta sam sve preskočio ti reć... :shhh:

Suki

Citat: fatboy  u Listopad 24, 2017, 15:03:47
PA i šutim...šta sam sve preskočio ti reć... :shhh:
:smijeh:
...onda si trebo i ovog stavit :samaranje:... :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Listopad 24, 2017, 15:39:12
:smijeh:
...onda si trebo i ovog stavit :samaranje:... :) :smijeh:

To cu uzivo...ako me leđa ikad puste...

Ćoso

Citat: Bagy  u Listopad 24, 2017, 12:45:36
I još u ovoj kombinaciji...  :thumbup:
Ovaj motor izgleda mrak [emoji1303]

sasaa

Citat: Belajboy  u Listopad 24, 2017, 14:27:45
Evo citam upravo ,GS opet izbacuje novu seriju 2018 ,sa drugim Displayom ,itd  :ebudale:

To se vec zna zadnjih par mjeseci.
Nije mi jasno cemu ta fama s novim modelima, nego sta bi trebali 10god proizvodit isti model prije nekih upgrejda i revizija ?

S druge strane ako si zadovoljan sa postojecim, cemu bit opterecen s novim modelom... ili je to onaj faktor.. mora selo pricat da se vozi zadnji model - znam ih takvih... parkiraju ispred kafica pa na kraju sezone mjenjaju i prodaju.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Suki

Citat: sasaa  u Listopad 25, 2017, 00:35:03
To se vec zna zadnjih par mjeseci.
Nije mi jasno cemu ta fama s novim modelima, nego sta bi trebali 10god proizvodit isti model prije nekih upgrejda i revizija ?

S druge strane ako si zadovoljan sa postojecim, cemu bit opterecen s novim modelom... ili je to onaj faktor.. mora selo pricat da se vozi zadnji model - znam ih takvih... parkiraju ispred kafica pa na kraju sezone mjenjaju i prodaju.

...evo Đani je prodao motor u birtiji na kraju sezone :buahaha:
:moto2:

098 9232180

Belajboy

Citat: sasaa  u Listopad 25, 2017, 00:35:03
To se vec zna zadnjih par mjeseci.
Nije mi jasno cemu ta fama s novim modelima, nego sta bi trebali 10god proizvodit isti model prije nekih upgrejda i revizija ?

S druge strane ako si zadovoljan sa postojecim, cemu bit opterecen s novim modelom... ili je to onaj faktor.. mora selo pricat da se vozi zadnji model - znam ih takvih... parkiraju ispred kafica pa na kraju sezone mjenjaju i prodaju.
To nije nikakva fama ,nego bezobrazluk .
Prvo jedan vodenjak GS ,raja se zaleti ,kupi i kurac .
Godinu-2 poslije novi ,pa sada opet .Ne mora biti stalno aktuelni Model u garazi ,ali ako platim te silne novce ,pa valjda mogu staviti füll novosti .
Gdje je tu gubitak kupca ?Ko ce kupiti sada stari model ?
Samo jednom se zivi

sasaa

Citat: Belajboy  u Listopad 25, 2017, 13:35:51
To nije nikakva fama ,nego bezobrazluk .
Prvo jedan vodenjak GS ,raja se zaleti ,kupi i kurac .
Godinu-2 poslije novi ,pa sada opet .Ne mora biti stalno aktuelni Model u garazi ,ali ako platim te silne novce ,pa valjda mogu staviti füll novosti .
Gdje je tu gubitak kupca ?Ko ce kupiti sada stari model ?

Stari model, kupio bi ga tko god, vjerovatno onaj tko ne moze do novog modela, ili onaj tko kupuje razumno, pa uzme 1-2 godine staro (djecje bolesti se znaju i izlijecene su), platis to cca 30-35% manje novaca od full novog i po mogucnosti sa sitno kilometara, i napravio je posao... stavi realnu cijenu i prodas.. Pogotovo kod danasnjih motora gdje garancije ide 4 god, pa imas i sigurnost kod takve kupnje rabljenog, servisna proslost poznata.

Ako si kad kupio nov auto, onda znas koliko mu pada vrijednost uslijed amortizacije i izlazaka novijih modela.

To sta vecina ekipe brije kod nas, plate i kupe motor, pa bi se vozili 3-4 sezone i onda po mogucnosti jos na kraju u plusu bili.. jbg kriv mentalitet.

Onda po tebi modeli se ne i trebali razvijat i nadogradjivat svake godine... nego 10/ak godina nista, da cijelo vrijeme imas "aktualni model".
... zivimo u potrosackom svijetu, gdje samo gledaju kako da ti izbiju pare iz dzepa, a na tebi je, oces li kupit ili ne.

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Suki

Denis, moli boga da Africu ne prave novu :), ili još bolje, da ju uopće više ne prave :smijeh:...uh, uvijek aktualni model, a što starija to više vrijedi :novac:...

:smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Belajboy

Ma treba obnavljati serije ili dodati dopune ,ali ne u razmaku od 1-2 godine 😣
Suki ,ma ja je kupio i boli me cosak sta ce Novo izaci .Dok me sluzi i odgovara ,ja vozim .
Malog Stroma sam vozio 8 god ,da zena nije pozelila samnom dzirivati ,ne bih ga ni prodao .
Ok ,mozda bih za Afriku 😂😂😂
Samo jednom se zivi

Mrki

Izgleda da sam ja jedini kojem je ovo baš gadan motor? :)

tibertov

Jesi ga vidio u živo? I meni je gadan na prvi pogled, a kažem ti kad upali svjetla sasvim drugačije izgleda.