Ktm 1290 Super Adventure R

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 21:31:39

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Mrki  u Listopad 26, 2017, 08:05:49
Izgleda da sam ja jedini kojem je ovo baš gadan motor? :)
...ne jednom si imao čudan stav po pitanju estetike :misli: :samaranje: :)
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Meni se isto ne svidja...vidio uzivo.

zorro

..kak vele..stvar ukusa..meni osobno se jako sviđa..ovako na fotkama mi je alpari Africi  :thumbup: ..a da ga vidim uživo..možda bi je čak pobjedio  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

sasaa

Citat: Mrki  u Listopad 26, 2017, 08:05:49
Izgleda da sam ja jedini kojem je ovo baš gadan motor? :)

nisi  :belj:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Mrki

Citat: tibertov  u Listopad 26, 2017, 08:09:40
Jesi ga vidio u živo? I meni je gadan na prvi pogled, a kažem ti kad upali svjetla sasvim drugačije izgleda.
Nisam.. a dok ne bude neko moto putovanje ni neću.. nema ti takvih motora kod nas..

tibertov


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić


Toni

Motor je prejeben. Da ima servisna mreza koja valjasa uzitkom bi ga vizija. To je prava igracka za mene. Ipak bolje je polakse sa ponicom
Nije mi nista.

Mrki

Prava bajkerica nema šta.. popraviti šminku i namjestiti frizuru se sjetila.. a rukavice je zaboravila.. a možda ih ni ne nosi jer joj se ne vide noktići onda :)

BTW.. motor je baš gadan :)

keko

..brutala od motora, pa to ide ko ludo  :huh: po meni puno previše za taj tip motora, ali ko voli nek izvoli  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


agolac

Citat: zare  u Prosinac 01, 2017, 22:45:56
Nesto te pali taj motor  :thumbup:

Da, još od kad sam vozio 1190 po Alpama. Apsolutni fun machine. Biti će jednom dobar dodatak uz DL1000  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov