Ktm 1290 Super Adventure R

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 21:31:39

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

vidija ga uživo u zadru i zvuči ko kašeta vijaka, nije ružan ali nebi ga poželija jer radi koda će se sad raspasti
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

JZ

Kupujem polovnu kacigu

cisco




Citat: JZ  u Kolovoz 01, 2017, 13:30:16
Autobus stize :P


sjetio se jednog starog...

mladi arapin sin šejka dolazi na studij u Zagreb...

tata mu kupi i pošalje najnovijeg mercedesa 500 amg, pa da mali
ne ide pješice do faksa...

nakon par dana mali šalje auto nazad...piše starom...ma neču auto...
sram me je tu svi dolaze autobusom ili vlakom...

još par dana i tata šejk šalje sinu 10 mio dolara...evo sine
i ti si kupi vlak...

:smijeh:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Taj tip ima na Yt odlične recenzije,totalno umjetnički. Pristupa svemu na jedan artistički način. Nekad se zajebava a nekad je ono skroz do jaja izrežirano,koda film pravi za kino,meni jako dobro. Pratim ga već duže vrijeme :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: Špoki  u Kolovoz 08, 2017, 22:22:05
Taj tip ima na Yt odlične recenzije,totalno umjetnički. Pristupa svemu na jedan artistički način. Nekad se zajebava a nekad je ono skroz do jaja izrežirano,koda film pravi za kino,meni jako dobro. Pratim ga već duže vrijeme :thumbup:

Je, odličan je. I jako dobro primjećuje detalje tako da su mu reviewi odlični.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Navodno ovaj KTM ima problem sa, što bi neki rekli, voblanjem. Isto kao i Strom, pocme lelujat na većim brzinama. Zato su mu valjda minjali prednju masku i riješili to. Nešto sam o tome čita na ADV forumu.

Špoki

Probao bi ja njega, sam nek vobla :) I Strom vobla s velikim koferom na 150,isprobano. Piše na koferu da je za brzine do 120 i stvarno je ok do te brzine, sve nakon toga osjetiš.
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zubakis

Citat: Špoki  u Kolovoz 10, 2017, 07:21:09
Probao bi ja njega, sam nek vobla :) I Strom vobla s velikim koferom na 150,isprobano. Piše na koferu da je za brzine do 120 i stvarno je ok do te brzine, sve nakon toga osjetiš.
Nema to veze samo sa kuferom. U stroma je tu vise razlicitih cimbenika. Al motor kao KTM koji ima 160 konjica, i kosta ko sv. Petra kajgana, nebi bas volija da vobla. [emoji106]

Poslano sa mog Y6 koristeći Tapatalk

Špoki

Ako su mu promijenili prednju masku problem riješen  :thumbup:, nema voblanja i samo gas :gimme5: al istina, nemoš dati masne pare za takav stroj i onda da nešto ne štima...svejedno, makina i po ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

sasaa

Jedna brutalna verzija 1290 super enduro


Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

fatboy

Osobnu u zube, krunicu oko vrata i gas! Pa šta bude... :smijeh:

bajki


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Danas je vozio 20 sec iza mene  :smijeh:...Maska izgleda ovako ružno ali kad upali led svjetla, jaooo, kako dobro izgleda.