TC Motoshop otvaranje sezone 2019 (30%)

Autor Ćoso, Travanj 11, 2019, 09:06:49

« natrag - naprijed »

Ćoso

Dragi svi, TC Motoshop (kao i svake godine) ima svečano otvaranje sezone na kojem daju i posebni popust.
https://www.tc-motoshop.si/si/otvoritev-sezone-2019-d139.shtml


Da li možda netko ide s autom (prijatelj mi treba onaj veliki Givi kofer i još par sitnica)? Ako da, molim da mi se javi +385916308292


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

I ako još taj neko ide iz Zagreba treba mi usluga da ponese kišnjak gore i ostavi u TC Motošopu za drugara Tomu  :)
A takođe ako je nekome Ogulin usput i ako bi teo da vidi kako izgleda bavarska kantica, bio bih mu zahvalan da svrati do Tibija i pokupi 2 kacige i dostavi ih do Zagreba, a može i meni do Beograda, a ja ću dalje lako drugarima kojima je namenjena  :smijeh:

Ćoso

Citat: Saxi  u Travanj 11, 2019, 11:48:01
I ako još taj neko ide iz Zagreba treba mi usluga da ponese kišnjak gore i ostavi u TC Motošopu za drugara Tomu  :)
A takođe ako je nekome Ogulin usput i ako bi teo da vidi kako izgleda bavarska kantica, bio bih mu zahvalan da svrati do Tibija i pokupi 2 kacige i dostavi ih do Zagreba, a može i meni do Beograda, a ja ću dalje lako drugarima kojima je namenjena  :smijeh:
Kome je Ogulin usput [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Citat: Ćoso  u Travanj 11, 2019, 11:58:26
Kome je Ogulin usput [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Kiši i snijegu... :smijeh: :smijeh:

Ponti

Citat: Saxi  u Travanj 11, 2019, 11:48:01
I ako još taj neko ide iz Zagreba treba mi usluga da ponese kišnjak gore i ostavi u TC Motošopu za drugara Tomu  :)
A takođe ako je nekome Ogulin usput i ako bi teo da vidi kako izgleda bavarska kantica, bio bih mu zahvalan da svrati do Tibija i pokupi 2 kacige i dostavi ih do Zagreba, a može i meni do Beograda, a ja ću dalje lako drugarima kojima je namenjena  :smijeh:


Kakav švercer .... član kluba Pink Panther Light  :buahaha:

Ćoso

Citat: Ćoso  u Travanj 11, 2019, 09:06:49
Dragi svi, TC Motoshop (kao i svake godine) ima svečano otvaranje sezone na kojem daju i posebni popust.
https://www.tc-motoshop.si/si/otvoritev-sezone-2019-d139.shtml


Da li možda netko ide s autom (prijatelj mi treba onaj veliki Givi kofer i još par sitnica)? Ako da, molim da mi se javi +385916308292


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

I, da li ide netko? Niti od Slovenaca nitko ne ide?

beli

 :smijeh: .... mislim da tih 30 % uopće ne vrijedi te zajebancije ... a i Slovenci; ako je popust pa kupiće onda sebi ! ( :smijeh: dobro, dosta za danas)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Travanj 11, 2019, 13:12:01
:smijeh: .... mislim da tih 30 % uopće ne vrijedi te zajebancije ... a i Slovenci; ako je popust pa kupiće onda sebi ! ( :smijeh: dobro, dosta za danas)
:buahaha: :buahaha: :buahaha: :'(

Suki

Ima li netko kakav bon, popust, neki gratis a da mu ne treba :)?! ...ili zna hoće li i ove godine biti akcija za početak sezone?
:moto2:

098 9232180

zander

Citat: Suki  u Travanj 08, 2021, 09:08:20
Ima li netko kakav bon, popust, neki gratis a da mu ne treba :)?! ...ili zna hoće li i ove godine biti akcija za početak sezone?

Imam ja bon za klopu u bolnici kad sam dezuran....dodji 16.5. dorucak rucak vecera i marenda sve gratis :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Travanj 08, 2021, 10:40:26
Imam ja bon za klopu u bolnici kad sam dezuran....dodji 16.5. dorucak rucak vecera i marenda sve gratis :smijeh:
:)
Što bi rekao jedan moj stariji radni kolega u firmi (inače Srbin): ".....mali,.....jesi ti našo mene da čačkaš?! :samaranje: :takocebit:"

:smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Travanj 08, 2021, 09:08:20
Ima li netko kakav bon, popust, neki gratis a da mu ne treba :)?! ...ili zna hoće li i ove godine biti akcija za početak sezone?
Ne reklamiraju se,.pitanje da li uopće rade, s obzirom da je u Sloveniji sve zatvoreno

munja

Citat: Osy  u Travanj 08, 2021, 19:29:46
Ne reklamiraju se,.pitanje da li uopće rade, s obzirom da je u Sloveniji sve zatvoreno
Mislim da sam negdje vidio da je otvoreno

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: munja  u Travanj 09, 2021, 07:59:54
Mislim da sam negdje vidio da je otvoreno

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
https://tc-motoshop.si/blog/post/prevzemno-mesto-tc-motoshop


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Osy  u Travanj 08, 2021, 19:29:46
Ne reklamiraju se,.pitanje da li uopće rade, s obzirom da je u Sloveniji sve zatvoreno
Ma rade i otvoreno je, a i da nije imaju web shop s dostavom od 10e.

Nego, popust....to me zanima :)
:moto2:

098 9232180