Oćmol..oćtel ?? na Vrhovce i (Brestovac…opet)

Autor zorro, Svibanj 28, 2019, 08:17:37

« natrag - naprijed »

zorro

Oni koji pamte mogu se sjetiti da je 1. Brestovac najavljen sličnim naslovom   :)

Plan za održavanje je u zadnjem Lipanjskom vikendu
(28-30. 06. 2019.)

Znači, Markan i ja (više on nego ja) imamo već duže vrijeme plan da vratimo Brestovac i pridružimo mu G.Vrhovce. 
Plan i program nisu definirani..nekakve smjernice imamo, a većina plana ovisi o VAMA  [emoji106]
Pa ćemo slijedom toga u nastavku iznositi okvirni plan, i naravno..SLUŠATI GLAS NARODA ..vaše prijedloge.. želje i pozdrave i pokušati zaokružiti priču.

Sad derite..prijedloge i želje..ili bar ono: pratim, želim, dolazim ... što god...  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Mislio sam povezati i nekakvu laganu offroad vožnju za zainteresirane, a koji kroz cijelu godinu izražavaju želju da bi se prođirali mojom Valis Aureom.
Upravo zato sam napisao da dosta stvari ovisi o vama i kak se dogovorimo  ;)

Oni koji bi došli eventualno u petak..dolazili bi u Brestovac..prespavali u viksi..ujutro kavica-rakijica i pravac na VRHOVCE u srce Papuka

Znači GLAVNO DOGAĐANJE bi se odvijalo na VRHOVCIMA
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Marko na Vrhovcima nema ležajeva za spavanje..znači oni koji misle ostati spavati sa subote na nedjelju moraju znati da ima par opcija
1.   Šator
2.   Vreća/podmetač i u garaži i još jednoj velikoj prostoriji u sklopu kuće
3.   Spavanje u 10-ak km. udaljenoj Velikoj u HEP-ovom odmaralištu (50 kn. noćenje)
4.   Brestovac na viksi

Dakle ovo je ovak na brzaka i u grubo..i velim..ovisno o zainteresiranosti..afinitetima..prijedlozima i pitanjima..sve ćemo rješavati u hodu.
Ovi moji Slavonci znaju otprilike za ovaj plan..ali nisu ni svjesni da oće neće..uključeni su u organizaciju (ako dođe do realizacije ideje)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

A što se tiče enduro vožnje  :blato: :blato:
..možemo u petak ..možemo u subotu dopodne..možemo i u nedjelju nakon fešte..totalno mi je svejedno..kako god paše vonabi advenčrima tak ćemo napravit .
Ako ima više zainteresiranih za offroad možemo napraviti i dvije rute..lakšu i težu..ma kako god..to ćemo se u sljedećima danima dogovoriti..ako se uopće dogovorimo ..jel   :)

:blato: :blato: :blato: :blato: :blato: :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


Renči

Pratim!
Brestovac mi je svake godine izmakel zbog preklapanja sa nekim mojim lokalnim događanjima, ali ovo bi moglo biti realiziarano!
Normalno, uz offroud i adventure! :)
Zooro! :thumbup:

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 28, 2019, 08:29:14
Promašio si forum  :buahaha:
si siguran  :misli:
Neven pitao već par puta, Danijel, Suki, evo Renči ..ima ih ohoho još koji vole off-enduro  :blato: ..tak da ..svoj ti poso   :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2019, 08:35:48
si siguran  :misli:
Neven pitao već par puta, Danijel, Suki, evo Renči ..ima ih ohoho još koji vole off-enduro  :blato: ..tak da ..svoj ti poso   :tongue:

Ma, nemoj zezat   :buahaha: :buahaha:

gogs

Ništa od mene  :'(  ...već imamo dogovoren izlet  :moto2: za taj produženi vikend.

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 28, 2019, 08:41:35
Ma, nemoj zezat   :buahaha: :buahaha:
Ti samo dojdi  :thumbup:  ..i biraj s čim ćeš na off..oš DR-a il Aprillililililiju  ;)
:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: gogs  u Svibanj 28, 2019, 08:49:53
Ništa od mene  :'(  ...već imamo dogovoren izlet  :moto2: za taj produženi vikend.
..to mi nije drago ćut  :'( ..a šta da ti velim..znaš i sam   ;)
Ak bi mogli nekak taj izlet ukombinirat s nama..pa bar onak u prolazu vcuga-dvi  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2019, 09:32:31
..to mi nije drago ćut  :'( ..a šta da ti velim..znaš i sam   ;)
Ak bi mogli nekak taj izlet ukombinirat s nama..pa bar onak u prolazu vcuga-dvi  :)

A nemrem nikako  :'( idemo već u četvrtak, 5 motora prema moru  :moto2: :beer: :vino: :barbecue:

gianni