Booking com

Autor Ponti, Svibanj 31, 2019, 08:47:07

« natrag - naprijed »

Ponti

Kako smo na zadnjem putovanju dosta rezervirali smještaja preko bookinga, došla je kao neka ponuda - nagrada.
Tko preko donjeg linka rezervira smještaj preko bookinga dobiti će 15$, naravno i ja ću dobiti isto toliko :)

"Možete prijateljima preporučiti Booking.com i osvojiti nagradu i sebi i njima.

Dobit ćete US$15 direktno na svoju kreditnu karticu ako prijatelj rezervira i ostvari boravak putem vašeg linka za preporuku. Vaš će prijatelj dobiti US$15. Svi dobivaju! "

http://www.booking.com/s/27_8/korcul43


Nije nešto, ali eto barem za mukte kavu.


A ako netko treba registrirati smještajnu jedinicu za iznajmljivanje, neka me kontaktira i ja ću poslati link za registraciju. Pet prvih rezervacija je oslobođeno provizije, u visini do 200€. To već nije za baciti.
Tih 5 rezervacija dobije novi iznajmljivač, a i ja jer sam kao dao preporuku. :)

gogs

 :bzvz:  Dobio i ja to davno već....nikako da iskoristim



...ovaj drugi dio je već zanimljiv nekom iznajmljivaču  :thumbup:

Ponti

Citat: gogs  u Svibanj 31, 2019, 08:52:49
:bzvz:  Dobio i ja to davno već....nikako da iskoristim

Ima vjerojatno neki rok trajanja, al ipaki stavi tu link .... da sam imao tvoj link dobili bi po 15$

gogs

Citat: Ponti  u Svibanj 31, 2019, 08:54:32
Ima vjerojatno neki rok trajanja, al ipaki stavi tu link .... da sam imao tvoj link dobili bi po 15$

Evo, nezz jel još vrijedi

https://www.booking.com/s/11_6/a1eede61

beli

 :misli: a jel se možeš preko bookingcoma prijavljivati u sezoni sam kod sebe u VL pa da tih 15 $ nekako stalno po malo kapaju ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

 :buahaha: :buahaha:

Jedino mesto gde me tretiraju kao genija je booking...i to level 2 :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: beli  u Svibanj 31, 2019, 09:02:43
:misli: a jel se možeš preko bookingcoma prijavljivati u sezoni sam kod sebe u VL pa da tih 15 $ nekako stalno po malo kapaju ?

Pa nije to da stalno kapa .... jednom i to je to.
A prijaviti se sam kod sebe vjerojatno može, platim njima proviziju 30€ i dobijem 15$  :smijeh: