ISTOK IATOKA TURSKA 2019

Autor zander, Prosinac 25, 2019, 11:26:54

« natrag - naprijed »

zander

Na moju molbu, a zbog svih i na ovom forumu, gdin Svetislav Petrovic zvani Sveta  :), mi je dao odobrenje da povezem linkom sa BJB foruma njegov fascinantni putopis nastou u Turskoj.

Nadam se da cete uzivati punim ocima i pratiti jedan putopis pun lepih slika, opisa i istorije itd itd....Sveta je ozbiljan covek, dugogodisnji motorista u dobrim godinama, sa velikom energijom i odvaznoscu.

Eto toliko . :thumbup:

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/128277-istok-istoka-turska-2019/#comments
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Tintom

Super, čitat ću sa velikim zanimanjem   :thumbup:

zander

Citat: Tintom  u Prosinac 25, 2019, 13:15:51
Super, čitat ću sa velikim zanimanjem   :thumbup:

Nisam te spominjao, ali sam na tebe mislio da ce biti super uporediti ture, nacine zivota , izazove na putovanju, kao i sve lepote koje Turska ocigledno nudi u izobilju.....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

Aaaaaa, Sveta ga opravi samo tako  :thumbup: ... ovo samo kopiraš i vozi, sve je kristalno jasno.
Fala na linku  ;)   :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

damjandugi

I meni se je svidjela Svetina ruta,samo malo bi je skratio i ostavio koju staru zgradu na stranu.
Potražio  bi koju drugu prirodnu znamenitost.

Sveta 5.

Interesuje me, kako bi preoblikovao ovu turu.Srecna nova godina svima na forumu :vino:
If you think adventure is dangerous try routine it is lethal

zander

Citat: Sveta 5.  u Siječanj 03, 2020, 08:40:06
Interesuje me, kako bi preoblikovao ovu turu.Srecna nova godina svima na forumu :vino:

Druze moj! Brigaj se zase!  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

damjandugi

Čim skupim malo vremena napišem tu ili na bjb.

zander

Citat: damjandugi  u Siječanj 07, 2020, 18:52:39
Čim skupim malo vremena napišem tu ili na bjb.

Sigurno ce to biti super tura tebi :thumbup:...drugima mozda i ne...svako radi turu prema sopstvenom ukusu, zar ne?  :)

Recimo ja ne bih isao na stadion Barse ili Reala, jer me to ne zanima....ili bih se setao po nekom starom dvorcu ili tvrdjavi, a mnoge to ne zanima...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gianni

Kakva je situacija u TR za vrijeme ramazana, klopa i cuga itd....
Ima tko iskustva iz prve ruke?

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

gianni

Tko ce sve to u detalje citati   ;D
Ima li uredno klope i cuge za turiste preko dana, ili se prave turčini :misli: :smijeh:

zander

Citat: gianni  u Siječanj 08, 2020, 14:51:55
Tko ce sve to u detalje citati   ;D
Ima li uredno klope i cuge za turiste preko dana, ili se prave turčini :misli: :smijeh:

Samo sam ti dao termin da vidis kada je 2020 ramazan....a kako rade i koliko nemam ideju...ima to po tripadvisoru i slicno...nisam pratio nikada, ali znam da mi je Turska u planu za 9.mesec ove godine
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gianni

Znam kad je ramazan, ipak hvala :thumbup:
Zanima me ako netko zna ovo s hranom i picem  :misli: