Šta se desilo u 2019

Autor damjandugi, Prosinac 29, 2019, 12:16:12

« natrag - naprijed »

damjandugi

Odlazeču godinu ču pamtit po mnogočemu dobrom,izmedju i po tome.

keko

..bogme ću je pamtiti po 4302 km najboljeg sexa  :) Istambul i ostale destinacije će mi ostati u trajnom sjećanju  :ooda:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Pamtiti ću je po predivnoj Albaniji :) i još predivnijem putopisu kojeg ste imali prilike pročitati...NE :bzvz: :-X :misli: :smijeh:

Martin

ne znam od kuda bi krenuo  :)

meni je svaki prijeđeni km u ovoj godini za pamćenje  :ooda:

ali ipak izdvajam put u Medulin, put u rodni grad Banjaluku, Vrhovce i Vrdovo  :-*
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

ha čuj..kad od 54 vikenda u godini..voziš se 40-ak vikenda..otkrivaš..istražuješ  :blato:  u bližoj i daljoj okolici...onda je teško nešto izdvojiti..al svakak izdvajam Kozaru..i samo druženje na Vrdovu i Vrhovcima ....................................
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

...bilo je tu par lijepih Gejrajdova (jedan čak 7 država u komadu), UMH, Korzika, Alpe, Velebit "jeboVasmakadam) 2 puta, more naravno,... Lijepa godina...Ponovilo se

Ponti

Pamtiti ću Englesku i Francusku.  :)
Pamtiti ću poklon za najviše prijeđenih km do susreta u Medulinu.  :)


Ali najviše ću pamtiti ovu cestu  :smijeh:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-je-cesta-na-korculi-nije-photoshop/2144072.aspx?index_ref=read_more_d

Osy


Suki

...ove godine je bilo i gejrajdeva i solorajdeva, svega pomalo :-*. Da mi za 2020 ponude slično potpisao bi odmah :ooda: :). Žal ostaje za propuštanjem Vrhovaca i Vrdova :'( :huh:, ali nadam se da 2020 neću morati propuštati ništa od ponuđenog :beer: :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

zander

Desilo se 16.000km...puno manjih tura po Srbiji, skup u Medulinu sa full Jadr.magisralom, 2x grcka sa albanskom magistralom, 1x TransF i TransA... :)

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Put u Medulin mi je vrh ove godine :-* Gorski kotar :-* (vi koji imate priliku se svaki vikend tamo voziti što da kažem, ljubomoran sam),Plominka :want:  Neke ture i posjete na skupove nisam mogao ostvariti, nadam se nagodinu manje propuštenih prilika i više vožnji i druženja!
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

gianni

Izašlo novo velko stromče kljunče, toe događaj godine :)

gianni

Citat: gianni  u Prosinac 31, 2019, 11:23:24
Izašlo novo velko stromče kljunče, toe događaj godine :)
Špigli su ostali stari :smijeh:

gianni


gogs