V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

zare

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 11, 2018, 12:49:47
Ovo je Juli objavio na starom forumu ..vidim da ovde nema

"Pozdrav,

Moto susret u Bugarskoj bit će održan 22. do 24. lipnja u Pamporovo.

Ovdje će se dodati pojedinosti o napretku organizacije.

Sretna Nova Godina i mnogi uspjesi koje vam želim.

Pamporovo se nalazi ovdje https://goo.gl/maps/zcsR4TyGLVq"

Zanimljivo  :bravo:

zorro

Citat: zare  u Siječanj 11, 2018, 15:53:29
Ljudi u Bugarskoj nemaju pojma o nasim pizdarijama s forumom
a jebiga..vi koji ste tamo što na toj temi ne linkate na ođe ..da ljudi znaju di smo..jel  :smijeh:
..ispada da su tamo na pravom mjestu  :-\ ..a ono dik   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

....ja samo svako toliko nešto pročitam al se ne javljam,i da uputili su poziv za donaciju,jel ima zainteresiranih :ebudale: :) :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

Mrki

Ja bi rado ali ne mogu vidjeti broj računa.. blokiran sam..  :'( :'(

tibertov


Mrki


Danijel 23

Vujče je i na ovom forumu, pa valjada bude i ovdje službeno objavio kad se šta i gdje održava. Netreba ništ požurivavat mada u nekim moćnim kompanijam  i državnim firmama  se u veljači rad plan i progaram koriščenja godišnjeg odmra.

Suki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 11, 2018, 18:35:26
Vujče je i na ovom forumu, pa valjada bude i ovdje službeno objavio kad se šta i gdje održava. Netreba ništ požurivavat mada u nekim moćnim kompanijam  i državnim firmama  se u veljači rad plan i progaram koriščenja godišnjeg odmra.
...u pravim firmama danas kažeš da od sutra ideš tjedan dana na GO i samo odeš :ooda: :)
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Siječanj 11, 2018, 19:18:15
...u pravim firmama danas kažeš da od sutra ideš tjedan dana na GO i samo odeš :ooda: :)
Lako je tebi kad radis u državnoj firmi, a ja radim za stranca!

tibertov

Pa radi za sebe i odi na GO kad zelis.

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

keko

Citat: tibertov  u Siječanj 11, 2018, 21:13:39
Pa radi za sebe i odi na GO kad zelis.
..nisam baš siguran u tu tvoju tvrdnju
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Moram napisat da nikad prije nisam radio u ovakvoj firmi...daj Bože do mirovine :thumbup:
Uzmem zahtjev za godišnji, napišem dane kada idem i vozdra raja...ode kod šefa na potpis i ja
zapravo ni ne znam da li je odobren...ali uvijek odem i nikad nije bilo problema :ooda:

tibertov

Ne mislim da se moze doslovno otic kad hoces nego vise da mozes otic nekud na dan-dva, a da se nikom ne opravdavas...naravno u firmi uvijek mora biti netko.

Danijel 23

Citat: Osy  u Siječanj 11, 2018, 23:03:57
Moram napisat da nikad prije nisam radio u ovakvoj firmi...daj Bože do mirovine :thumbup:
Uzmem zahtjev za godišnji, napišem dane kada idem i vozdra raja...ode kod šefa na potpis i ja
zapravo ni ne znam da li je odobren...ali uvijek odem i nikad nije bilo problema :ooda:
Reci onda do kraja.....koj je to firma?