V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

jures

Sva cast momci, mi cemo rado doći.
Bio lud, i prodao Stroma

zorro

Citat: Ćoso  u Siječanj 22, 2018, 23:46:33
Vujče, ako ima novosti molim te ti ih javi i ovdje. Dobio sam "po  prstima" što sam kopirao link...Presmiješno
:want:  :buahaha:  ..neka neka  :P  :tongue:
..samo ti reci tom koji te po prstima da ga zorro nabije na qrac ..i njegovog kuma također  :finger: ..će meni neko mog Ćosu dirat  :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


keko

Citat: Ćoso  u Siječanj 22, 2018, 23:46:33
Vujče, ako ima novosti molim te ti ih javi i ovdje. Dobio sam "po  prstima" što sam kopirao link...Presmiješno
Nemrem vjerovat  :thumbdown:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy


keko

Ma dno dna, baš me interesira jel bu članovima srednjaka zabranio druženje sa članovima ovog foruma, mislim pokušao jer nismo mala djeca da može na išta utjecati  :bzvz:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Igor Mihajlik

Citat: gianni  u Siječanj 22, 2018, 22:20:26
Internacionalni susret
Dajte ljudima support ;)
Tako je. Zajebite ovaj - onaj forum. A sledeči put kad se bude organizirao susret nadam da če sada največi kritičari susreta u Bugarskoj, ustat pa imat pametnije predloge

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

keko

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 23, 2018, 07:38:31
Tako je. Zajebite ovaj - onaj forum.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk
..ma naravo, zato mi i je smiješno ovo sa Ćosom. Bitni su ljudi i druženje, a ne ovaj-onaj forum ili motori
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

To si se moj keko zove taština ili ego.

Ćoso

Citat: Vujce  u Siječanj 23, 2018, 00:54:15
Pa obavestam kako bugari daju informacije,ideja je bas druzba zajebite sve drugo a i znam da onaj koji hoce doci ce svakako i imace informacije za sve!
Upravo tako

Lavandić

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 23, 2018, 07:38:31
Tako je. Zajebite ovaj - onaj forum. A sledeči put kad se bude organizirao susret nadam da če sada največi kritičari susreta u Bugarskoj, ustat pa imat pametnije predloge

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk
Baš me zanima gdje će biti susret 2019??!!

Možda bude blizu Frankfurta pa da onda vidimo čija majka crnu vunu prede i tko će tamo ići, kako će odavde ekipa biti obaviještena?!? Da li ćemo smjeti doći avionom?!?
Uhhh, milion interesantnih pitanja!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Suki

:moto2:

098 9232180

Igor Mihajlik

A gle sad je vrijeme da se počne o tom pričat. Ali ko god se javi za organizaciju treba mu dat podršku.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

Lavandić

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 23, 2018, 08:29:00
A gle sad je vrijeme da se počne o tom pričat. Ali ko god se javi za organizaciju treba mu dat podršku.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk
Isto kao što je dotični dao podršku susretu u Brelima?!? Radi njegovih sranja sam duplu evidenciju vodio, ako se sjećaš svatko je morao i na mail slati podatke, za slučaj da kihne server da mogu doći do sudionika!!
Mjesec dana prije susreta je skoro 24h forum bio nedostupan, malo je reći da je nastala panika!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Lavandić  u Siječanj 23, 2018, 08:33:21

Mjesec dana prije susreta je skoro 24h forum bio nedostupan, malo je reći da je nastala panika!!!

To je on namjerno radio da pokaže kak je bitan i da bi bez njega "izumrli"  :finger:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: