V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Ja mislim da IB nikad neče organizirat susret...tako da tog straha nema.
Ja sam mišljenja da ne smemo pustit da se sada sve razjebe. Susreti do sada su nam bili odlični. Ovo međuforumsko podjebavanje ne koristi nikome i s tim sami sebi pravimo štetu. Valjda imamo svi toliko pameti da zadžimo ovaj ritam i kvalitet druženja.

Susret u Brelama je bio pored svega vrhunski organiziran i svaka ti ( vam )  čast na tome.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

Lavandić

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 23, 2018, 08:46:59
Ja mislim da IB nikad neče organizirat susret...tako da tog straha nema.
Ja sam mišljenja da ne smemo pustit da se sada sve razjebe. Susreti do sada su nam bili odlični. Ovo međuforumsko podjebavanje ne koristi nikome i s tim sami sebi pravimo štetu. Valjda imamo svi toliko pameti da zadžimo ovaj ritam i kvalitet druženja.

Susret u Brelama je bio pored svega vrhunski organiziran i svaka ti ( vam )  čast na tome.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk
Znam da neće, malo se zezam, ja sam isto mišljenja da je bitno druženje ljudi, V-strom je bio ta poveznica. Nemam volje ni vremena za rasprave i prepucavanja oko dva foruma. Da se održi ta famozna skupština udruge, neka se tu razriješi sve. Pa dalje kako bude.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zare

A tko ce odrzati skupstinu, tri člana  :smijeh:
Koliko članova treba za kvorum

jures

Citat: zare  u Siječanj 23, 2018, 10:21:59
A tko ce odrzati skupstinu, tri člana  :smijeh:
Koliko članova treba za kvorum
Dodji ti za mizu na koje če pisati - Suzuki V-Strom 1000 od 2014 dalje
Bio lud, i prodao Stroma

zorro

Citat: zare  u Siječanj 23, 2018, 10:21:59
A tko ce odrzati skupstinu, tri člana  :smijeh:
Koliko članova treba za kvorum
..treba nad polovična..međutim ima tu jedna bitna caka zašto se ne sastaje skupština i zašto se s tim odugovlači..vidjet ćete  ;)  Kad ste imali priliku povuč to pitanje ..niste..uskoro će vam biti kasno  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Ma koja skupština, pa ne živi valjda neko u zabludi da će se to i dogoditi...de dobro je :bzvz:
To od njega nećemo gledati :huh:

zander

Koliko politiickih termina na moto forumu :huh:....skupstina...kvorum...clanstvo...pucanstvo...itditd...

Manite se ljudi toga, postoje forumi za sve ukuse i namere , pa ko voli nek izvoli gde mu je drago i milo...i tamo i ovde ima ljudi koji pisu ili povremeno ili stalno...neki dobiju packe zbog toga...neki samo citaju....ali to je izbor svakog pojedinca...

Kolektivni interes je da skup u Bugarskoj bude
1.dobro organizovan,
2.dobro posecen i
3. da bude dobra zabava za sve... :ooda:

A neko se mora oko toga potruditi, bugare treba ispostovati jer su oni ispostovali neke prethodne susrete...

Ne bih voleo da ovo postane neka sektaska grupa opozicija ili nemam pojma sta...zblizavali smo se svi godinama unazad i vreme je da treba gledati unapred, graditi dobre odnose sa svima, i ciniti dobro ljudima oko sebe!

Toliko. Hvala.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Sve je pod kontrolom, ne brini ništa...niko ne diže tenzije niti nam je to potrebno...jednostavno, ko hoće ići u Bugarsku neka ide i sigurno će se lijepo provesti, ko ne želi, ne mora i gotovo. Jedino što bi trebao ići neki Istrijan koji će najaviti susret za 2019 u Istri. Eto :thumbup:

zare

Citat: zander  u Siječanj 23, 2018, 11:30:50
Koliko politiickih termina na moto forumu :huh:....skupstina...kvorum...clanstvo...pucanstvo...itditd...

Manite se ljudi toga, postoje forumi za sve ukuse i namere , pa ko voli nek izvoli gde mu je drago i milo...i tamo i ovde ima ljudi koji pisu ili povremeno ili stalno...neki dobiju packe zbog toga...neki samo citaju....ali to je izbor svakog pojedinca...

Kolektivni interes je da skup u Bugarskoj bude
1.dobro organizovan,
2.dobro posecen i
3. da bude dobra zabava za sve... :ooda:

A neko se mora oko toga potruditi, bugare treba ispostovati jer su oni ispostovali neke prethodne susrete...

Ne bih voleo da ovo postane neka sektaska grupa opozicija ili nemam pojma sta...zblizavali smo se svi godinama unazad i vreme je da treba gledati unapred, graditi dobre odnose sa svima, i ciniti dobro ljudima oko sebe!

Toliko. Hvala.
:thumbup:

Špoki

Citat: Osy  u Siječanj 23, 2018, 11:44:08
Sve je pod kontrolom, ne brini ništa...niko ne diže tenzije niti nam je to potrebno...jednostavno, ko hoće ići u Bugarsku neka ide i sigurno će se lijepo provesti, ko ne želi, ne mora i gotovo. Jedino što bi trebao ići neki Istrijan koji će najaviti susret za 2019 u Istri. Eto :thumbup:
:want: :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

tibertov

A da 2019 susret bude u Tomislav domu na Sljemenu  :smijeh:

zare

Citat: Ćoso  u Siječanj 22, 2018, 23:46:33
Vujče, ako ima novosti molim te ti ih javi i ovdje. Dobio sam "po  prstima" što sam kopirao link...Presmiješno
Direktore gdje si napisao onaj post od jucer, izgleda da ga je obrisao  :)

Black Betty

....ja neidem za Bugarsku,meni sezona toplesa neda... :) :)

Odradite vi taj susret pa nakon povratka i dojmova sa susreta če se pokrenut nova tema za novi susret....
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: zander  u Siječanj 23, 2018, 11:30:50
Koliko politiickih termina na moto forumu :huh:....skupstina...kvorum...clanstvo...pucanstvo...itditd...

Manite se ljudi toga, postoje forumi za sve ukuse i namere , pa ko voli nek izvoli gde mu je drago i milo...i tamo i ovde ima ljudi koji pisu ili povremeno ili stalno...neki dobiju packe zbog toga...neki samo citaju....ali to je izbor svakog pojedinca...

Kolektivni interes je da skup u Bugarskoj bude
1.dobro organizovan,
2.dobro posecen i
3. da bude dobra zabava za sve... :ooda:

A neko se mora oko toga potruditi, bugare treba ispostovati jer su oni ispostovali neke prethodne susrete...

Ne bih voleo da ovo postane neka sektaska grupa opozicija ili nemam pojma sta...zblizavali smo se svi godinama unazad i vreme je da treba gledati unapred, graditi dobre odnose sa svima, i ciniti dobro ljudima oko sebe!

Toliko. Hvala.

:thumbup: :thumbup:
To je to Bobane!


Boli me briga tko koji motor vozi, glavno da je on sam zadovoljan. Boli me briga za neke naše razmirice. Onaj i ovaj forum mi je služio i služi za razbibrigu. I tamo i vamo smo bili i jesmo da se družimo i zafrkavamo.
Kome je strom nešto najvažnije u životu, taj nije normalan.
Osobno, volim stroma i opet sam ga kupio, a i to zato što svaka budala ima svoje veselje. :)

Ponti

Citat: tibertov  u Siječanj 23, 2018, 11:53:32
A da 2019 susret bude u Tomislav domu na Sljemenu  :smijeh:

A i ti si pukao kao kokica :buahaha: