V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Ponti  u Siječanj 23, 2018, 12:34:39
A čujte, kod mene može uvijek, to kao rezervna opcija, ako se nitko ne javi ili bude neki problem.
Hotel mi je 40m od kuće, tako da to sve riješim u 20 minuta.
...i to još jednom rukom :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

jures

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 23, 2018, 12:27:50
tema se može otvorit več sada....u Bugarsku se ide.....a bilo bi super kad bi znali kuda čemo 2019  :beer:
Svi putevi vodu u Rim, barem če se Glažaru konačno ispuniti želja  :finger:
Bio lud, i prodao Stroma

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Igor Mihajlik

Susret u Bugarskoj ne organizira niko od naših...sa svim poštovanjem do Bugarskih prijatelja. Pričamo samo o tome gde bi bio sledeči susret. Ništa tu loše nema. Bar po meni ne.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

Osy

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 23, 2018, 13:28:56
Susret u Bugarskoj ne organizira niko od naših...sa svim poštovanjem do Bugarskih prijatelja. Pričamo samo o tome gde bi bio sledeči susret. Ništa tu loše nema. Bar po meni ne.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk
Pa tako je...biti će vatra kad bude trebao neko izaći i pozvati nas na susret 2019, a ono svi junaci, nikom ponikoše :ooda: :buahaha:

Black Betty

....sto mu jada i trista mu bezubih vampira,načelno je bilo dogovoreno za ovu godinu da bude susret u Pu,ja več bio ispitivat neke situacije kad ono bum susret je u Bugarskoj,kako stvari stoje hoteljeri su bili jako zainteresirani i pasao im je termin,za sljedeču godinu ne mogu niš još obečat jer neču pitat nit razgovarat dok se forum ne izjasni za želju i volju di bi voljeli da bude susret u 2019 godini,i u međuvremenu se promjenila struktura ljudi s kojima sam pregovarao,al pustimo sad to ,koncentrirajte se za Bugarsku....
Prepostavka je majka zajeba

zander

trista mu mrkvica! :smijeh:cija to bese psovka? stara je to fraza, zaboravio sam, al me Black Betty podseti :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Lavandić

A sad malo ozbiljnije!

Da li postoji mjesto ispred, pokraj, iza hotela Snežana gdje se može postaviti šator???

I Goran iz CG isto pita!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


damjandugi

Hotel izgleda mrak. :thumbup: :thumbup:
Jedva čekam vožnju do tamo. :moto2:
Pa onda  :beer: :beer: :gimme5: :gimme5:

Vujce

Citat: Lavandić  u Siječanj 23, 2018, 14:29:04
A sad malo ozbiljnije!

Da li postoji mjesto ispred, pokraj, iza hotela Snežana gdje se može postaviti šator???

I Goran iz CG isto pita!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Jel vi to ozbiljno??? :smijeh:

Suki

Citat: Osy  u Siječanj 23, 2018, 13:34:38
Pa tako je...biti će vatra kad bude trebao neko izaći i pozvati nas na susret 2019, a ono svi junaci, nikom ponikoše :ooda: :buahaha:

Nije nužno da se na susretu u Bugarskoj mora najaviti susret za 2019. Pogotovo ako se misli vratiti korjenima, odnosno susretima kakvi su nekada bili.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 23, 2018, 15:29:05
Nije nužno da se na susretu u Bugarskoj mora najaviti susret za 2019. Pogotovo ako se misli vratiti korjenima, odnosno susretima kakvi su nekada bili.

Jel susretu u Ulcinju, s beverlijem ... to su naši korjeni :buahaha:

zorro

Jaoooo..kako je Führer oprao Belog  :buahaha: :buahaha: :buahaha: ..a bogumi bi i Offija..al to je prepustio svom glasnogovorniku Alfred(aka) Rosenbergu  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: zorro  u Siječanj 23, 2018, 15:39:07
Jaoooo..kako je Führer oprao Belog  :buahaha: :buahaha: :buahaha: ..a bogumi bi i Offija..al to je prepustio svom glasnogovorniku Alfred(aka) Rosenbergu  :smijeh:
Kako?