V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Vujce

Direktore ne brini dobio sam i ja po prstima ali ne zameram nikome a jos me ispunjuje i to da je bas vakava sitoacija sad jer sam ranije govorio ali ko da slusa.
Zato cu i ja redom prvo da tamo otvorim temu koja bi bila da ustvari strom hr je oddavno i prestao da bude samo hr.Imamo susrete u Soveniji,CRG,MK,SRB,evo i Bugarska,imamo velike grupe ucesnika koji nisu hrvati(57 ljudi su bili kod mene na spiski za Bor,makedonaca i bugara)to je bezmalo polovina ucesnika na tom skupu,Makedonski skup je brojao 197ucesnika sa razlicnim markama motora ne?
Stvari su se promenili definitivno i vec smo odavno internacionalni,kako bi sad bilo da se vratimo unazad nekoliko koraka?
Tesko je odvojiti ljude sa kojima imas lepe uspomene i druzbe
Za mene svi su jednaki i sta da radim sad kome da udovoljavam?.IB je radio svoj posao nekad gurao stvar i eto ima efekta sta bi da sad coveku nesto smeta ili bilo kome?Bitna je DRUZBA i dobra zabava sve drugo je nebitno oko ove stavri.

glažar

Citat: Ponti  u Siječanj 23, 2018, 12:34:39
A čujte, kod mene može uvijek, to kao rezervna opcija, ako se nitko ne javi ili bude neki problem.
Hotel mi je 40m od kuće, tako da to sve riješim u 20 minuta.

Jel ti vabiš  :want:

Jel znaš onu staru Slavonsku rečenicu :)

Nemoj Slovence vabit u goste jel oni stvarno DOĐU :buahaha: :buahaha:

Ćoso

Ma zar to i nije svrha ovih foruma !!? Bitna mi je zajebancija i druženje (ionako ne znam "šarafiti" )

Ponti

Citat: glažar  u Siječanj 23, 2018, 15:43:01
Jel ti vabiš  :want:

Jel znaš onu staru Slavonsku rečenicu :)

Nemoj Slovence vabit u goste jel oni stvarno DOĐU :buahaha: :buahaha:

Dođi kada god hoćeš  :thumbup:

Osy

Citat: Suki  u Siječanj 23, 2018, 15:29:05
Nije nužno da se na susretu u Bugarskoj mora najaviti susret za 2019. Pogotovo ako se misli vratiti korjenima, odnosno susretima kakvi su nekada bili.
Kaže onaj koji je organizirao susret...de dobro je, takva je procedura bila dosada i trebalo bi da se zna unaprijed.
Ružno je ovo što ću napisati, ali jedan od razloga zašto je ove godine susret u Bugarskoj je upravo taj...nije bilo konkurencije i Vujče je lijepo rekao da su Bugari pitali da li mogu oni :thumbup:

glažar

Citat: jures  u Siječanj 23, 2018, 12:51:14
Pa dajte slovencima neku furu, u Rovinju sam svaki vikend :)

Zar se nisu u Boru već javili Makedonci za 2019?

Jebo tebe  FURA   :tongue: pa ajed u ROVINJ preko TURSKE  i imačeš furu  :P

Lavandić

Citat: Ćoso  u Siječanj 23, 2018, 15:43:17
Ma zar to i nije svrha ovih foruma !!? Bitna mi je zajebancija i druženje (ionako ne znam "šarafiti" )
Ovaj EU. Forum je čisto tehničke naravi. Zajebanciju molim ostaviti za HR forum!!!

: piva:

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


glažar

Citat: Lavandić  u Siječanj 23, 2018, 14:29:04
A sad malo ozbiljnije!

Da li postoji mjesto ispred, pokraj, iza hotela Snežana gdje se može postaviti šator???

I Goran iz CG isto pita!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ima  i da ponese sa sobom skije  :P

Vujce

Pa mi imamo ideju za sledeci skup!
osrtovo Lefkada Grcka,organiziraju makedonci??? :bravo:

zorro

Citat: Ćoso  u Siječanj 23, 2018, 15:43:17
Ma zar to i nije svrha ovih foruma !!? Bitna mi je zajebancija i druženje (ionako ne znam "šarafiti" )
..a kad nije bilo tak  :thumbup:
..sorry..nije zadnjih pola godine na srednjaku  :finger:  mislim ono..pussy zadnjih 5 god. nije sjeo na Stroma..ni na jedan susret nije došao Stromom..a neće ni na taj u Bugarskoj..a ima morala ukoravat VAS da nikad ne zaboravite da je V-Strom u 1. planu  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

glažar

Citat: Vujce  u Siječanj 23, 2018, 15:49:41
Pa mi imamo ideju za sledeci skup!
osrtovo Lefkada Grcka,organiziraju makedonci??? :bravo:

:want:

Vujce

Znaci Bugari daju otvorenu pokanu i susednim zemljama da dodju na susret,Romanci su pozvani!,Grci,Turci.To nece biti neka vau brojka ljudi mozda jedva dvadesetak i bas me jako veseli da bude tako.Pa imali smo i Spanaca,Talijana...sve u roku dobre zurke sto se mene tice!
Iskreno meni fale Hrvati!,mislim da ste prosle godine podbacili sa brojom ucesnika.

Vujce

i dobro je neko ovdje rekao!
Dajte skoncetrisujte se na ovogodisnji skup da svako ko moze da dodje i pridonese da sto lepse moze biti,da se vidimo,zezamo,odlepimo,jer godine prolaze svakodnevna sranja kolko hocemo ovo su nam prilike gde se mozemo bar na trenutke opustiti i zajebati svakodnevnicu!

Black Betty

.....čime se vi zamarate,susret je U Bugarskoj,pozvani su svi i svi su dobrodošli,jebeš oni drugi forum,ako se bude održavalo u Pu samo tu če i pisat kad,šta di skim....
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Black Betty  u Siječanj 23, 2018, 16:09:20
ako se bude održavalo u Pu samo tu če i pisat kad,šta di skim....
..pa naravno kad onog drugog više neće ni bit  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: