V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Osy


JZ

Citat: zorro  u Siječanj 24, 2018, 07:42:19
Možda ipak bolje njega  :huh: ..da pomogneš toj jadnoj napaćenoj ženi..da odmori malo ..vazda mora pazit na njega:
Ne na cestu !!!
Zaveži pertlu pašćeš!!
Imaš majoneze oko usta..obriši se !!
Oćeš ić piškit !!!
Nemoj zaboravit natočit goriva !!!
........ !!!

:smijeh: :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

Branac

Citat: Lavandić  u Siječanj 23, 2018, 14:29:04
A sad malo ozbiljnije!

Da li postoji mjesto ispred, pokraj, iza hotela Snežana gdje se može postaviti šator???

I Goran iz CG isto pita!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Aj ti meni iznajmi stroma za 250 kn/dan ( za toliko se može iznajmiti prosječan auto) , a ja ću se već snać za mjesto gdje ću postavit šator. Ae  :ooda: I pozdrav Goranu iz MNG  :-*

Lavandić

Citat: Branac  u Siječanj 26, 2018, 20:21:00
  Aj ti meni iznajmi stroma za 250 kn/dan ( za toliko se može iznajmiti prosječan auto) , a ja ću se već snać za mjesto gdje ću postavit šator. Ae  :ooda: I pozdrav Goranu iz MNG  :-*
To moraš Paysera da priupitaš

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Branac

Citat: Osy  u Siječanj 23, 2018, 15:45:00
Kaže onaj koji je organizirao susret...de dobro je, takva je procedura bila dosada i trebalo bi da se zna unaprijed.
Ružno je ovo što ću napisati, ali jedan od razloga zašto je ove godine susret u Bugarskoj je upravo taj...nije bilo konkurencije i Vujče je lijepo rekao da su Bugari pitali da li mogu oni :thumbup:
Ja sam "tamo" lijepo predložio susret u Zagorju na Trakošćanu, Jalni zna,  pa sam o'ma dobio po pičci  .  :')  Btw. kladim se da bi, za razliku od  Borskog jezera, a pogotovo od Pamporova,  na Trakošćan došlo bar  pet puta više stromera ( i ostalih ) iz HR ,  razloge  valjda ne moram elaborirati .... Aj'd  :beer:

Ponti

Citat: Branac  u Siječanj 26, 2018, 20:47:14
  Ja sam "tamo" lijepo predložio susret u Zagorju na Trakošćanu, Jalni zna,  pa sam o'ma dobio po pičci  .  :')  Btw. kladim se da bi, za razliku od  Borskog jezera, a pogotovo od Pamporova,  na Trakošćan došlo bar  pet puta više stromera ( i ostalih ) iz HR ,  razloge  valjda ne moram elaborirati .... Aj'd  :beer:

Nadam se da bi v Zagorju bili dopušteni šatori  :)

zorro

..ajde jebite se sa tim šatorima..šta ste se nakačili dedi na vrat  :thumbdown:
Rečeno je da nećemo o 2019. ..ali eto..ima 2 izbora..Istra i Zagorje ...
(glasam za Istru  :)  )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2018, 21:29:24
..ajde jebite se sa tim šatorima..šta ste se nakačili dedi na vrat  :thumbdown:
Rečeno je da nećemo o 2019. ..ali eto..ima 2 izbora..Istra i Zagorje ...
(glasam za Istru  :)  )

Pa, samo zamisli da u Trakošćanu ne bude mjesta za šatore, đigericu bi mu pojeli :buahaha: :buahaha:

Osy


jures

Bio lud, i prodao Stroma

Osy

Citat: jures  u Siječanj 26, 2018, 21:50:07
ja imam prikolicu u istri...sa velikom parcelom....povoljno
Znam, a ja imam smještaj u Balama, besplatno :ooda:

Black Betty

Citat: jures  u Siječanj 26, 2018, 21:50:07
ja imam prikolicu u istri...sa velikom parcelom....povoljno

Di u Ballama,često sam po ljeti po kampovima i okolici
Imam i ja parcelu na ulazu u Pu,ravna bez vode i struje nit jednog stabla,tamo možemo napravit susret usred ljeta  :) :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Citat: Black Betty  u Siječanj 27, 2018, 06:54:06
Di u Ballama,često sam po ljeti po kampovima i okolici
Imam i ja parcelu na ulazu u Pu,ravna bez vode i struje nit jednog stabla,tamo možemo napravit susret usred ljeta  :) :smijeh:
Na to je možda i mislio 🤭

Lavandić

Citat: Black Betty  u Siječanj 27, 2018, 06:54:06
Di u Ballama,često sam po ljeti po kampovima i okolici
Imam i ja parcelu na ulazu u Pu,ravna bez vode i struje nit jednog stabla,tamo možemo napravit susret usred ljeta  :) :smijeh:
Mani se ti Balla, nego najdi kaki hotel malo iznad Pulle sjevernije, možemo na vožnju i ručak do San Servola. Ufati se ozbiljno za 2019

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Black Betty

....ako bude ,to bu ovako,turističko naselje Verudela,H Arena(odma iznad mora,kanjona),ručak uz more u Pješčanoj uvali(Osy i Suki bili),večernji izlazak + koncert(možda u jednom kafiiču di obično zalaze korisnici motora i koji vole motore),preliminarno več bilo dogivoreno za ovu godinu,al pokušat čemo prebacit za sljedeču.

Što se tiče nekih izleta il nekakvih vožnji i tu imam asa u rukavu.
Prepostavka je majka zajeba