V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Hebe mi se to pjeva...glavno da ima rakije

Moze i Šemsa

Ćoso

Citat: gogs  u Veljača 01, 2018, 22:33:47
:smijeh:  ...neću moći zaspat od brige  :'(
"Otprilike je analgija kao da pored svoje zene imas jos i kurabu, a to se zove sjedenje na dvije stolice. To je lose, dvolicno, i to nitko ne voli. Osim onih koji trenutacno uzivaju u naopakim kakanama prema v-strom.hr forumu."

Saxi

Bugarima svaka čast na ponudi, biće to super dernek i uživanje, za malo para
A ova Šemsa i njen orkestar Tužni vEtar, su tesko podnosljivi i u domu gluvih i slepih a kamoli vako, veliki užas sramota i blamaza sa ovih prostora... ko ovo sluša, ja bih ga streljao po kratkom postupku 🤤

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

Citat: Ćoso  u Veljača 01, 2018, 23:54:56
"Otprilike je analgija kao da pored svoje zene imas jos i kurabu, a to se zove sjedenje na dvije stolice. To je lose, dvolicno, i to nitko ne voli. Osim onih koji trenutacno uzivaju u naopakim kakanama prema v-strom.hr forumu."
..čitam jednom  :huh: ..pa 2. put  :misli: ..pa hoću quotat ..al ne znam što ..pa rekoh..da mu napišem onu mudru: OBJASNI I LOGIČKI POTKRIJEPI..
..kad na kraju..spasiše navodnici   :-\ 

..to je izjava Fuhrera  :buahaha:  :ebudale:

:bolestan: čovjek  :finger:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Veljača 02, 2018, 00:01:09
..čitam jednom  :huh: ..pa 2. put  :misli: ..pa hoću quotat ..al ne znam što ..pa rekoh..da mu napišem onu mudru: OBJASNI I LOGIČKI POTKRIJEPI..
..kad na kraju..spasiše navodnici   :-\ 

..to je izjava Fuhrera  :buahaha:  :ebudale:

:bolestan: čovjek  :finger:
Da, i mene zbunio direktor :-\ :bzvz:

zander

Juzni vetar je vezan za Lepu Brenu momci....Semsa je nesto drugo a videli ste i samo kako to izgleda.....

Istina je da je Lepa Brena pevala u Bugarskoj davno davno....

Bugari su objavili satnicu i svaka im cast.

Molim vas da se okrenete buducnosti , prosle nesporazume gurnite pod tepih, i veselo napred....nema smisla da vise trosimo vreme na davne price stari forum prvi drugi itd..... svi koji hoce da ucestvuju na bilo kom forumu rade to iz sopstvene zelje....ovaj forum je extra i funkcionise fantasticno ....i svi smo tu jer nam je lepo....a kojima nije bilo lepo tamo ranije, oni su sada ovde.... :beer: i idemo dalje zajedno kako i dolikuje!!!! :beer:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs

Citat: Ćoso  u Veljača 01, 2018, 23:54:56
"Otprilike je analgija kao da pored svoje zene imas jos i kurabu, a to se zove sjedenje na dvije stolice. To je lose, dvolicno, i to nitko ne voli. Osim onih koji trenutacno uzivaju u naopakim kakanama prema v-strom.hr forumu."


ahahaahhaah.... 

Osy

Citat: zander  u Veljača 02, 2018, 08:01:28
Juzni vetar je vezan za Lepu Brenu momci....Semsa je nesto drugo a videli ste i samo kako to izgleda.....

Istina je da je Lepa Brena pevala u Bugarskoj davno davno....

Bugari su objavili satnicu i svaka im cast.

Molim vas da se okrenete buducnosti , prosle nesporazume gurnite pod tepih, i veselo napred....nema smisla da vise trosimo vreme na davne price stari forum prvi drugi itd..... svi koji hoce da ucestvuju na bilo kom forumu rade to iz sopstvene zelje....ovaj forum je extra i funkcionise fantasticno ....i svi smo tu jer nam je lepo....a kojima nije bilo lepo tamo ranije, oni su sada ovde.... :beer: i idemo dalje zajedno kako i dolikuje!!!! :beer:
Potpisujem :thumbup:

zorro

Citat: Osy  u Veljača 02, 2018, 09:31:12
Potpisujem :thumbup:
potpisivao je i onaj Pontijev frend s BMW-om ..al di je nalog..pečat  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Brenu je pratio Slatki greh
A Juzni vetar Semsu, Kemala, Sinana...
Mile Kitić je najpoznatiji clan Juznog vetra...
Tako mi rekose komsije janjevci ;D

gianni


zorro

..a jeba vas slani greh i severni vetar i Šemsa ..pa ja sam to stavio samo u kontekstu Ćosinog izbacivanja sa srednjaka :finger: ..s onim "..izdali me prijatelji izdao me brat..."  :smijeh: ta mi je bila prva na pameti
Možda sam trebao bolje onu od Bore..

Uplašeni prijatelji ni da mrdnu prst
sledeći sam koga će da razapnu na krst
savest mi je mirna neću da se kajem
dok me mozak služi ja ću da ga dajem
grlo mi je jako zato glasno lajem

.....................
:P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Citat: gianni  u Veljača 02, 2018, 09:51:49
Brenu je pratio Slatki greh
A Juzni vetar Semsu, Kemala, Sinana...
Mile Kitić je najpoznatiji clan Juznog vetra...
Tako mi rekose komsije janjevci ;D

Potpuno tacna ispravka...izvinjavam se ! Ja nisam sledbenik te muzike ...zato pobrkao sve...
Hvala janjevcima :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov