V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Mrki


Ćoso


Milanezi


Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti


jures

Citat: Saxi  u Veljača 02, 2018, 13:11:16
Lako je tebi ići tako avanturisticki kad imaš pouzdan motor a oni gledaju da se drže auto puta, jer tu uvek ima neka slep služba

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Ja sam htio izjavu zapakirati ovako ljepo, al ti si nas izdao  :blato:
Bio lud, i prodao Stroma

tibertov

Ako vi imate toliko vremena za vozikanje da mozete sve starom cestom proc svaka čast.

agolac

Citat: tibertov  u Veljača 02, 2018, 19:26:53
Ako vi imate toliko vremena za vozikanje da mozete sve starom cestom proc svaka čast.

Šta vi odvjetnici nemate godišnji odmor?  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


agolac

Citat: tibertov  u Veljača 02, 2018, 20:38:55
Imamo u 8mj

Pa uzmi par dana i u 6om. Pospajaj s tim praznicima i imaš hebenu vožnju i japanski godišnji.
Osim toga tada nije vruće. Raj za vožnju.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Citat: agolac  u Veljača 02, 2018, 20:40:26
Pa uzmi par dana i u 6om. Pospajaj s tim praznicima i imaš hebenu vožnju i japanski godišnji.
Osim toga tada nije vruće. Raj za vožnju.
:thumbup:
6 mj definitivno najbolji za putovanja, pogotovo ako si u guzvi pa ganjas hrpu kilometara, dan je skoro do 22

agolac

Citat: zare  u Veljača 02, 2018, 21:20:49
:thumbup:
6 mj definitivno najbolji za putovanja, pogotovo ako si u guzvi pa ganjas hrpu kilometara, dan je skoro do 22

Također, predsezona je i nema tri milijarde turista s kamperima
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Citat: tibertov  u Veljača 02, 2018, 20:38:55
Imamo u 8mj
E ove godine nece bit tako, ribari u piranskom zaljevu če vas trebat (izbori dolaze)
Bio lud, i prodao Stroma