V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

zare

.jer boli me qrtz ko šta vozi, sve gledam i poštujem po onome kakva ste kolegstva...eto ;)
[/quote]

To je stav  :thumbup:

zorro

Imam kratak fitilj..ne garantiram nist..nije lepo fizicki se obracunavat(bar ne u mojim god.)..al nije lepo ni nekom rec da je neinteligentni zgubidan.

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Veljača 03, 2018, 10:41:39
Imam kratak fitilj..ne garantiram nist..nije lepo fizicki se obracunavat(bar ne u mojim god.)..al nije lepo ni nekom rec da je neinteligentni zgubidan.

Poslano prekoku*ca
Dragi moj prijatelju,
čuli smo mi svakakve "izjave" po ovim forumima (neke su stvarno prelazile sve "pragove" ponašanja)...i opet su se ljudi uspijeli nekako vratiti na normalnu komunikaciju ili bar na izbjegavanje verbalnog konflikta...

Tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen.

Suki

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 08:50:09
Nisam bio za, najviše zbog onog kojeg kao mrzimo, ne da mi ga se više gledat, ali što dalje ide vrijeme, mislim si, ma boli me racku za njega, ovo bi bilo šteta propustiti i ne vidjet te ljepote..Nisam nikad bio u Bugarskoj, ovo je sad definitivno prilika. Prijatelji, vidimo se... :gimme5:

:smijeh: :smijeh: :smijeh:

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 09:39:35
Da ste bili u Boru malo bi vam bilo jasnije...ali nema veze, bilo pa prošlo :bzvz:
Što se tiče fizičkih konflikata to se sigurno neće dogoditi, jer s njim neće biti ni usmenih...to mi uopće ne pada na pamet, a pogotovo na susretu...relax boys :thumbup:

...picshica :buahaha: :belj:

Citat: gogs  u Veljača 03, 2018, 10:32:48
I to je to?  bzvz

Nije da ga branim al ovo mi više liči na zajebanciju
.....u pravu si, glupo je zbog toga se napizdit.


:ooda: :thumbup:


:bzvz: :bzvz:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Ja bih se malo tukao, nisam odavno .... nema veze ako dobijem po pČk, učili nas da je glavno sudjelovati :)

agolac

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2018, 12:09:29
Ja bih se malo tukao, nisam odavno .... nema veze ako dobijem po pČk, učili nas da je glavno sudjelovati :)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti


zander

Koji vam je kuki? Opušteno ljudi, svako ide u bioskop da vidi film, a koga boli uvo ko je još tu???
Na susret se ide zbog SVIH koji vole da se druže i podele svoju sreću sa drugima...i dobru volju i lepe manire...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Veljača 03, 2018, 13:38:24
Koji vam je kuki? Opušteno ljudi, svako ide u bioskop da vidi film, a koga boli uvo ko je još tu???
Na susret se ide zbog SVIH koji vole da se druže i podele svoju sreću sa drugima...i dobru volju i lepe manire...
Tako je, natrpat rakije u kofer i gassssss :thumbup:

Black Betty

Zato ja neidem,strah me ovih ljudi,svi veliki i jaki.
Ja sam više za poist i popit
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: Black Betty  u Veljača 03, 2018, 13:49:23
Zato ja neidem,strah me ovih ljudi,svi veliki i jaki.
Ja sam više za poist i popit
Ne dipr, dolazi, moraš najaviti susret 2019 :ooda:

Mrki

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 13:53:46
Ne dipr, dolazi, moraš najaviti susret 2019 :ooda:
Ne može on tamo najaviti susret za ovaj forum kada je to susret onog foruma, onaj forum će sigurno imati svoj susret nagodinu :D

Ponti

Citat: Mrki  u Veljača 03, 2018, 13:56:50
Ne može on tamo najaviti susret za ovaj forum kada je to susret onog foruma, onaj forum će sigurno imati svoj susret nagodinu :D

Nek najavi dva susreta, prvi njihov odmah iza nove godine, a u 5. ili 6. mjesecu naš :)

zander

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 13:40:18
Tako je, natrpat rakije u kofer i gassssss :thumbup:
Jbga imaš velike  kofere...a Saxy ne pije kolu, ne pije alkohol, ne puši i ne nosi mindjuse...onda mi moramo tegliti  za nas...i za sve koji žele...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Osy- a ču ovlastit,pa nek svi po njemu sa drvljem i kamenjem , :) :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba