V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

jures

Citat: glažar  u Veljača 05, 2018, 08:33:37
Molim od organizatora da sredi jedan parking za nas BMW.jaše  ima nas puno i naku tablo pored

Prilaz zabranjen  IB-ju

Kiza ,Nikola, Cočo ,JZ ,tibertiv,Damjan Dugi ,OSY,Zender, Maži.Brigita ,Seba, I pono još koje je neznam
Idite mu napravit špalir na aerodrom Sofija.....i spremite ga do hotela
Bio lud, i prodao Stroma

glažar


Osy

Citat: glažar  u Veljača 05, 2018, 08:33:37
Molim od organizatora da sredi jedan parking za nas BMW.jaše  ima nas puno i naku tablo pored

Prilaz zabranjen  IB-ju

Kiza ,Nikola, Cočo ,JZ ,tibertiv,Damjan Dugi ,OSY,Zender, Maži.Brigita ,Seba, I pono još koje je neznam
Misliš, ovako nešto... :ooda:

zander

Mislim da si pogodio misli idejnog tvorca separatistickog parkinga  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Veljača 05, 2018, 22:27:15
Mislim da si pogodio misli idejnog tvorca separatistickog parkinga  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Saš vidjet ujutro kad to vidi, odma će mu herc zaigrat :ooda: :buahaha: :gimme5:

Toni

Idu na bocnu ili centralne nogare. Ono radi ulja?
Nije mi nista.

Igor Mihajlik

Citat: Osy  u Veljača 05, 2018, 22:17:06
Misliš, ovako nešto... :ooda:

Šlep služba uvjek zna gde su parkirani bavarci...em su im dobre mušterije em uvjek imaju premium razred za šlepanje  :novac:
Lado je moj idol

Black Betty

Da,da,čim kupiš to prevozno sredstvo u knjižici imaš sve brojeve naibližih servisera i položaje benzinskih postaja...
Prepostavka je majka zajeba

keko

Citat: Igor Mihajlik  u Veljača 06, 2018, 07:09:24
Šlep služba uvjek zna gde su parkirani bavarci...em su im dobre mušterije em uvjek imaju premium razred za šlepanje  :novac:
Joj, ovo je ispod pojasa, rekli bi, direkt u yaya   :buahaha::buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: Igor Mihajlik  u Veljača 06, 2018, 07:09:24
Šlep služba uvjek zna gde su parkirani bavarci...em su im dobre mušterije em uvjek imaju premium razred za šlepanje  :novac:
A i ti prdiš na uranak :ooda: :buahaha: Lijepo piše svi ostali, znači niko ne dira Bmw u tom slučaju. I ti si imo 5 iz engleskog, de dobro je :thumbdown: :buahaha:

glažar

Kao prvo OSY :ooda: :ooda: :ooda:

Drugo što sereš OFI ti si prvi došao  sa bavarcem na V-STROM susret  ( ČIOVO ) i posledično kriv za BMW skciju unutar v-strom grupe .

A sada kad nas je naraslo kukaš  :belj: :belj:

glažar

Citat: Igor Mihajlik  u Veljača 06, 2018, 07:09:24
Šlep služba uvjek zna gde su parkirani bavarci...em su im dobre mušterije em uvjek imaju premium razred za šlepanje  :novac:

Što je šlep služba  a ono kada vam sfali bencina i zovete nekog ko ima crjevo za zalivanje cveča jel crevo za benzin nima niko  :tongue: :tongue:

Osy

Citat: glažar  u Veljača 06, 2018, 08:47:19
Kao prvo OSY :ooda: :ooda: :ooda:

Drugo što sereš OFI ti si prvi došao  sa bavarcem na V-STROM susret  ( ČIOVO ) i posledično kriv za BMW skciju unutar v-strom grupe .

A sada kad nas je naraslo kukaš  :belj: :belj:
Daaa, daaa...vidiš, na to sam zaboravio :bzvz: :bravo: Glažo

Ćoso


Osy

Citat: Ćoso  u Veljača 06, 2018, 09:40:11
A i vi nasjedate  :ebudale:
Ne nasjedamo, nego samo kontriramo...argumentima :thumbup: :buahaha: