V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

keko

ajde, ajde, umjesto što mi blatite Igora, rađe si organizirajte servisni kombi za pratnju do BG  :belj:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Veljača 06, 2018, 13:41:00
ajde, ajde, umjesto što mi blatite Igora, rađe si organizirajte servisni kombi za pratnju do BG  :belj:
Ju, Ju, Ju paz da te ne pošaljem kod Janetkinog servisera pa buš si ti pratnju organizirao i tamo i nazad :ooda:  :P :smijeh:

keko

nisam pratio, kaj se desilo Janetkinom  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Ajd ona nije baš ovdje, ne sjećam se da li se uopće registrirala, ali kontam da bi napisala svoje neugodno iskustvo sa servisom u kojeg vozi svog Stroma. Znači, kad su putovali na susret u Bor, bio je petak i grupa koju je vodio Offi je netipično za Slovence kasnila. Znam njihovu ažurnost i pokret u vrijeme koje kaže vođa grupe, pa sam bio malo zabrinut što ne dolaze, a već je pao mrak. Uglavnom, voze se i Offi u jednom trenutku skonta da su trebali skrenuti. Staje, okreće se da se vrate, Janetka ubacuje u prvu i pada na licu mjesta. Majmun od servisera nije dobro zategnuo zadnji točak i pao joj je lanac :thumbdown:
Ne želim razmišljati što bi bilo da se to dogodilo u vožnji...
Znam da nema veze sa kvalitetom Stroma, ono za kombi je bila zajebancija ;) :smijeh:

Saxi

Jel to priča za onog što je najuren iz BMW servisa pa ga primili u Suzuki da i tamo pravi sranja

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Osy  u Veljača 06, 2018, 13:58:21
Ajd ona nije baš ovdje, ne sjećam se da li se uopće registrirala, ali kontam da bi napisala svoje neugodno iskustvo sa servisom u kojeg vozi svog Stroma. Znači, kad su putovali na susret u Bor, bio je petak i grupa koju je vodio Offi je netipično za Slovence kasnila. Znam njihovu ažurnost i pokret u vrijeme koje kaže vođa grupe, pa sam bio malo zabrinut što ne dolaze, a već je pao mrak. Uglavnom, voze se i Offi u jednom trenutku skonta da su trebali skrenuti. Staje, okreće se da se vrate, Janetka ubacuje u prvu i pada na licu mjesta. Majmun od servisera nije dobro zategnuo zadnji točak i pao joj je lanac :thumbdown:
Ne želim razmišljati što bi bilo da se to dogodilo u vožnji...
Znam da nema veze sa kvalitetom Stroma, ono za kombi je bila zajebancija ;) :smijeh:


Majku mu servisersku .... ne bi se taj izvukao meni tek tako, gnjavio bih ga do besvjesti.

zare

Jebote, pa kako to nije prije skontala (dosli skroz do tebe)
lupanje lanca, cudno ponasanje zadnjeg kraja ili bilo sto drugo  :misli:

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 06, 2018, 14:02:33

Majku mu servisersku .... ne bi se taj izvukao meni tek tako, gnjavio bih ga do besvjesti.
Poznavajući je sigurno mu je jebala kevu, moš mislit kako se uplašila...a možda je bilo i nogom u jajca :smijeh:

Osy

Citat: zare  u Veljača 06, 2018, 14:05:24
Jebote, pa kako to nije prije skontala (dosli skroz do tebe)
lupanje lanca, cudno ponasanje zadnjeg kraja ili bilo sto drugo  :misli:
Šta došli do mene, ne kontam?

zizu

U jbt....dobro je prosla

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy

Citat: zizu  u Veljača 06, 2018, 14:38:23
U jbt....dobro je prosla

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Prošla je...ono...za nevjerovat...prođe te jeza kad se sjetiš šta je moglo biti :-\

zare


keko

olala, žena imala sreću da je prošlo kako je prošlo  :huh:
servisera za jaja objesiti pod hito  :samaranje:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

glažar

I serviser je postao dvoživka  :buahaha: kad se vratila  :ooda:

Osy

Citat: glažar  u Veljača 06, 2018, 16:19:18
I serviser je postao dvoživka  :buahaha: kad se vratila  :ooda:
Nismo poslije pričali, jel znaš kako se završilo, jel bilo nekih posljedica za njega?