V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

glažar

 :thumbup: samo 1,400 km u jednom pravcu.  :want: :) :) :)


Black Betty

A kolko ide ljudi sa onog a koliko sa ovog foruma,hočete svi zajedno putovat,djelit isti stol na susretu,vrlo zanimljivo če bit....
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Ako netko nece s nekim imat posla ili kontakta radi osobnog ponasanja, to razumijem. Ali da netko digne nos na nekog zato jer je na drugom forumu ?!? Samo bi pokazao svoje pravo ja...
Ib je u vise navrata pokazao kakav je i kako razmislja o svima nama (na onom forumu tada) i svrsi foruma - dakle spada u povijest. Svršenu. Steta trosit rijeci...nek odjase sam u zalazak sunca sto se mene tice... :bzvz:

keko

Citat: fatboy  u Veljača 26, 2018, 11:48:48
Ako netko nece s nekim imat posla ili kontakta radi osobnog ponasanja, to razumijem. Ali da netko digne nos na nekog zato jer je na drugom forumu ?!? Samo bi pokazao svoje pravo ja...
Ib je u vise navrata pokazao kakav je i kako razmislja o svima nama (na onom forumu tada) i svrsi foruma - dakle spada u povijest. Svršenu. Steta trosit rijeci...nek odjase sam u zalazak sunca sto se mene tice... :bzvz:
Slažem se u potpunosti
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Babo

Nek se jos koja kuca izgradi na dinari pa ce tamo pocet redovan susret stromera
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Ponti


damjandugi

Citat: Lavandić  u Veljača 26, 2018, 10:56:17
Isto kao što se napizdio 2016, bolila ga qita za forum i susret.

Onog dana kad Brum dojaše na ovaj forum onda znamo da je onaj tamo mrtav

Tog filma sigurno nečemo vidjeti. 100%

Osy


Ponti

Hahaha .... para vrti gdje burgija ne može. A to vam znači da ako ono tamo crkne, nema više reklame ni novih klijenata :)

glažar

Citat: Lavandić - Danas u 10:56

    Isto kao što se napizdio 2016, bolila ga qita za forum i susret.

    Onog dana kad Brum dojaše na ovaj forum onda znamo da je onaj tamo mrtav

Žašto da ne može se i to desit u kratko  :shhh: pa nema on ništa više sa IB. :bzvz: Sada več tolko zna od stroma da može IB pitat njega ne obratno kad ga je trebo .
I tu se priča završava .

zizu

Citat: glažar  u Veljača 26, 2018, 14:07:05
Citat: Lavandić - Danas u 10:56

    Isto kao što se napizdio 2016, bolila ga qita za forum i susret.

    Onog dana kad Brum dojaše na ovaj forum onda znamo da je onaj tamo mrtav

Žašto da ne može se i to desit u kratko  :shhh: pa nema on ništa više sa IB. :bzvz: Sada več tolko zna od stroma da može IB pitat njega ne obratno kad ga je trebo .
I tu se priča završava .
Tocno tako

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


glažar

A što se susretov tiče kako kaže Lavandič.

Boli njega za susrete kako če biti organizirani  kolko truda, pregovaranja  je uloženog u to .
Jedino je važno da je ON dao prvu inicijativu da bi bilo dobro ORGANIZIRAT  SUSRET v-stromova  :want:

I zbog toga mu HVALA  upoznao sam puno dobrih ljudi iz čitave JUGE sa kojima mogu lepo i odlično podružit

i napit se bo mrtvog

Još jednom mu HVLA 

Black Betty

Eto vidiš,još te u alkohol natjera  :smijeh: :smijeh:,ama stvarno....
Prepostavka je majka zajeba

Lavandić

Citat: glažar  u Veljača 26, 2018, 14:07:05
Citat: Lavandić - Danas u 10:56

    Isto kao što se napizdio 2016, bolila ga qita za forum i susret.

    Onog dana kad Brum dojaše na ovaj forum onda znamo da je onaj tamo mrtav

Žašto da ne može se i to desit u kratko  :shhh: pa nema on ništa više sa IB. :bzvz: Sada več tolko zna od stroma da može IB pitat njega ne obratno kad ga je trebo .
I tu se priča završava .
Slažem se s prvim dijelom navoda ali nažalost sa krajem nikako.

No dobro, pustimo mi njih dva, podržimo Bugare, ja znam kako sam se ja tresao kad su bila Brela zbog gluposti IB-a. Na sreću je sve ispalo ok.
Zato tko će u Bugarsku neka se lijepo zabavi, za sebe još nisam siguran.
Nadam se da mi barem Dinara neće pobjeći.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

zare

Citat: fatboy  u Veljača 26, 2018, 11:48:48
Ako netko nece s nekim imat posla ili kontakta radi osobnog ponasanja, to razumijem. Ali da netko digne nos na nekog zato jer je na drugom forumu ?!? Samo bi pokazao svoje pravo ja...
Ib je u vise navrata pokazao kakav je i kako razmislja o svima nama (na onom forumu tada) i svrsi foruma - dakle spada u povijest. Svršenu. Steta trosit rijeci...nek odjase sam u zalazak sunca sto se mene tice... :bzvz:
Sad kad sm bili u Rimskim nije bilo nikakvih problema, s onog foruma su bili CHE i Brum sa ženama, s CHE-om i ženom mu sam se baš naprićao  :thumbup: