V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Mrki



Citat: gogs  u Lipanj 25, 2018, 19:45:09
To šta letim zabole me.

A ovo za podrzavanje se vidi da nisi bio ni na jednom susretu.  To sam mislio isključivo zbog Makedonaca, Crnogoraca, Srba i Slovenaca.  To su odlični ljudi koje.mi susrećemo godinama i koji su sad zbunjeni. Boli njih uvo za naše pizdarije....ljudi bi došli a ne znaju kamo i kod koga.

Kako neznaj.. kao ne zna se da je novi forum napravljen..
Hoće biti objavljeni na ovom forumu.. hoće.. tko hoće neka dođe tu, pogleda i ako želi doći prijavi se, forum je otključan, sve se vidi..

Osy

Citat: gogs  u Lipanj 25, 2018, 19:45:09
To šta letim zabole me.

A ovo za podrzavanje se vidi da nisi bio ni na jednom susretu.  To sam mislio isključivo zbog Makedonaca, Crnogoraca, Srba i Slovenaca.  To su odlični ljudi koje.mi susrećemo godinama i koji su sad zbunjeni. Boli njih uvo za naše pizdarije....ljudi bi došli a ne znaju kamo i kod koga.
Sinoć su nam bili dragi ljudi u posjeti i svašta smo pričali,
između ostalog i to da se rodila ideja da nagodinu vi Zagrepčani napravite susret koji bi bio kao neki pomirljivi..sumnjam da bi to urodilo plodom, odnosno, mislim da Ajbijev ponos i ego to ne dozvoljava

gogs

Citat: Osy  u Lipanj 25, 2018, 20:44:29
Sinoć su nam bili dragi ljudi u posjeti i svašta smo pričali,
između ostalog i to da se rodila ideja da nagodinu vi Zagrepčani napravite susret koji bi bio kao neki pomirljivi..sumnjam da bi to urodilo plodom, odnosno, mislim da Ajbijev ponos i ego to ne dozvoljava

A onda će biti sam tamo s par poslušnika.  I baš me zanima šta će onda godinu iza. Opet iz Vrankfurta  :smijeh:

Đivo je u pravu....srednjak će umirati dugo i polako.  :thumbup:




Suki

Citat: Osy  u Lipanj 25, 2018, 20:44:29
Sinoć su nam bili dragi ljudi u posjeti i svašta smo pričali,
između ostalog i to da se rodila ideja da nagodinu vi Zagrepčani napravite susret koji bi bio kao neki pomirljivi..sumnjam da bi to urodilo plodom, odnosno, mislim da Ajbijev ponos i ego to ne dozvoljava
:buahaha: Slovenci i Slavonci dogovorili da zagrepčani prave susret :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Osy

Zanima me da li ga je Jures pitao za zdravlje :ooda:

Osy

Citat: Suki  u Lipanj 25, 2018, 21:11:44
:buahaha: Slovenci i Slavonci dogovorili da zagrepčani prave susret :) :smijeh:
Čitaj sa razumijevanjem :P...To je Gogs pričao sa Glažarom u Bugarskoj...

Suki

Citat: Osy  u Lipanj 25, 2018, 21:18:27
Čitaj sa razumijevanjem :P...To je Gogs pričao sa Glažarom u Bugarskoj...
;) :thumbup:

...a kome je stalo da se miri s njim?
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Lipanj 25, 2018, 21:11:44
:buahaha: Slovenci i Slavonci dogovorili da zagrepčani prave susret :) :smijeh:

I to u Zagrebu, usred ljeta kad svi bježe negdje na more ili u planine. :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Sad mi se javio prijatelj iz Srbije koji vozi staru Afriku, nije na forumu ali je bio na Borskom jezeru i super se proveo , kaze nesto su se Hrvati posvađali, pa se nisu dogovorili za skup iduce godine ali je kasno u noć neko objavio da će jedan skup biti u Makarskoj Očigledno su ljudi zbunjeni, takođe je lepo zakopati ratne sekire, ratova i podela mi je preko glave, i super gest i ideja ko god se setio o tom susretu u Zagrebu , e sad ako Igor zaista nije pristao na to baš mi je žao. Sad nisam bio iz tehničkih razloga, mada mi je ideja za Bugarsku super bila, da se širimo sve dalje i dalje, svakako sam upoznao sjajne ljude i bilo foruma ovog ili onog, kad god se bude pravio skup ili fešta trudiću se da dodjem da se proveselimo

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


tibertov

Susret 2019 je dogovoren u Istri. Cak Pula ima i aerodorom za "motoriste" letače.

http://airport-pula.hr

Ćoso

Citat: Saxi  u Lipanj 25, 2018, 22:15:38
Sad mi se javio prijatelj iz Srbije koji vozi staru Afriku, nije na forumu ali je bio na Borskom jezeru i super se proveo , kaze nesto su se Hrvati posvađali, pa se nisu dogovorili za skup iduce godine ali je kasno u noć neko objavio da će jedan skup biti u Makarskoj Očigledno su ljudi zbunjeni, takođe je lepo zakopati ratne sekire, ratova i podela mi je preko glave, i super gest i ideja ko god se setio o tom susretu u Zagrebu , e sad ako Igor zaista nije pristao na to baš mi je žao. Sad nisam bio iz tehničkih razloga, mada mi je ideja za Bugarsku super bila, da se širimo sve dalje i dalje, svakako sam upoznao sjajne ljude i bilo foruma ovog ili onog, kad god se bude pravio skup ili fešta trudiću se da dodjem da se proveselimo

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Pa pitaj na forumu gdje će biti druge godine susret


zorro

..ma ja bi rekao štošta..al neću..opet će Zare i neki krivo skontati  :bzvz:
Kak veli Gogs..svaka čast svim našim susjedima i svim divnim ljudima  :thumbup:
Ali jedno znam sigurno..tom nacistu smrdljivom treba polupat pičku..ja ga neću tražiti ..ali nedo bog da na njega naletim...
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: