V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Saxi  u Lipanj 25, 2018, 22:15:38
Sad mi se javio prijatelj iz Srbije koji vozi staru Afriku, nije na forumu ali je bio na Borskom jezeru i super se proveo , kaze nesto su se Hrvati posvađali, pa se nisu dogovorili za skup iduce godine ali je kasno u noć neko objavio da će jedan skup biti u Makarskoj Očigledno su ljudi zbunjeni, takođe je lepo zakopati ratne sekire, ratova i podela mi je preko glave, i super gest i ideja ko god se setio o tom susretu u Zagrebu , e sad ako Igor zaista nije pristao na to baš mi je žao. Sad nisam bio iz tehničkih razloga, mada mi je ideja za Bugarsku super bila, da se širimo sve dalje i dalje, svakako sam upoznao sjajne ljude i bilo foruma ovog ili onog, kad god se bude pravio skup ili fešta trudiću se da dodjem da se proveselimo

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Da i ??? ..esi rekao ti tom svom prijatelju da se HRVATI nisu posvađali..nego je govno nacističko fašističko razjebalo sve što se razjebat moglo  :thumbdown:
..el to problem ..il ti možda drugačije misliš ???
..i da je na novi forum prešlo 90 %  članova..a tog nacistu podupire još samo 3-4 pičke  :puke: :butt:
..i sad otvoreno kažem..ko god ima iole zdrave oči i zdrav razum..a njega podržava..i drži mu stranu u svim tim sranjima koje je napravio i poizbacivao ljude..to su pičke ko i on  :thumbdown: ..i nitko od tih mi se ne mora nikad više javiti..mogu me svi slobodno prekrižiti kao što ja križam i njih
KAPELA !!!
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Zorro, ma boli te djon za njega, sto se zestis bzvz.

..... dugo i polako

Danijel 23

I mene boli đon za srednjak i IB. Ali je ružno da Europska V Strom scena ne zna što se desilo, vele komšije Hrvati se posvađali. Jesmo, ali smo ŽIVI i nismo se raspali. Bilo bi vrijeme da ministri vanjskih poslova ( koji znaju kulturno pisat njemački, engkeski i talijanski) i   ministri unutranjih posliva (koji znaju kulturno pisat hrvatski, srpski i slovenski) prezentiraju novi 2. V Strom forum u Hrvatskoj. Prezntirat novi forum ali bez raloga osnovanja i povjesti....šta je bilo bilo je i što se mene tiče dobro je ispalo!
I još nekaj Digiću imaju 3 foruma i hrpu skupova. 

tibertov

Zamisli da ti u Haiku stihovima na talijanski počneš pisat  :smijeh:

zizu

Citat: Danijel 23  u Lipanj 26, 2018, 09:23:15
I mene boli đon za srednjak i IB. Ali je ružno da Europska V Strom scena ne zna što se desilo, vele komšije Hrvati se posvađali. Jesmo, ali smo ŽIVI i nismo se raspali. Bilo bi vrijeme da ministri vanjskih poslova ( koji znaju kulturno pisat njemački, engkeski i talijanski) i   ministri unutranjih posliva (koji znaju kulturno pisat hrvatski, srpski i slovenski) prezentiraju novi 2. V Strom forum u Hrvatskoj. Prezntirat novi forum ali bez raloga osnovanja i povjesti....šta je bilo bilo je i što se mene tiče dobro je ispalo!
I još nekaj Digiću imaju 3 foruma i hrpu skupova.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: tibertov  u Lipanj 26, 2018, 09:31:40
Zamisli da ti u Haiku stihovima na talijanski počneš pisat  :smijeh:
Ajde ti odvjetniče pokaži kako se na hrvatskom jeziku diči ovaj forum na www.motori.hr
:belj:

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 25, 2018, 23:59:09
Zorro, ma boli te djon za njega, sto se zestis bzvz.

..... dugo i polako
Zestim se zato sto je direktno mene osobno vrijedjao..i ovo sto je Danijel napisao..to sam i ja napusao..samo na drugaciji nacin.
Neke ljude ovdje smeta taj nacin..i sve su fini da se ne zamjere tom fasistu..sve dok i oni ne budu pogodjeni njegovim metkom..e onda odjednom i oni imaju pravo pljuvati.
Nije toliko stvar baniranja i sto nas je izbacio s foruma..stvar je u onim mailovima u kojima nas je nazivao znas i sam kako..e to ce platit kad tad...

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 26, 2018, 09:52:43
Zestim se zato sto je direktno mene osobno vrijedjao..i ovo sto je Danijel napisao..to sam i ja napusao..samo na drugaciji nacin.
Neke ljude ovdje smeta taj nacin..i sve su fini da se ne zamjere tom fasistu..sve dok i oni ne budu pogodjeni njegovim metkom..e onda odjednom i oni imaju pravo pljuvati.
Nije toliko stvar baniranja i sto nas je izbacio s foruma..stvar je u onim mailovima u kojima nas je nazivao znas i sam kako..e to ce platit kad tad...

Poslano prekoku*ca
Drago, ja sam taj problem riješio preko e-maila  direkt sa IB kada me isključio iz foruma. Nakon par mailova, srednjak i IB sam prebacio u history.

Danijel 23

A kak mi se čini i ovu temu i temu srednjak i nj. avanture bacam u: HISTORY.  :vino:
Drago hajmo se  :blato:
:-*

glažar

Gogsova ideja mi je bila vrhunska da se pomiri strasti oko nas ljudi sa oba foruma jer ljudi znamo se 10 Godina i više lepo je kad se bar jednom godisne vidimo ali ovako kako je krenulu  :thumbdown:  .

Znam imao sam i ja probleme da ib-jom  i Gogs zna sto se desilo u bugarsku, ali susrete ne čini IB nego mi ljudi sa foruma .

Mrki

Koji ljudi da se mire? Onih 3 što su ostali na srednjaku i svi koji su tu.. :D :D

Osy

Citat: Mrki  u Lipanj 26, 2018, 10:39:50
Koji ljudi da se mire? Onih 3 što su ostali na srednjaku i svi koji su tu.. :D :D
Mrki, nisi sam na svijetu..već je neko napisao da su Slovenci, Makedonci,  Crnogorci zbunjeni jer ne znaju što se dogodilo...Hrvati se posvađali, de dobro je...u tome je problem

Mrki

Citat: Osy  u Lipanj 26, 2018, 10:46:56
Mrki, nisi sam na svijetu..već je neko napisao da su Slovenci, Makedonci,  Crnogorci zbunjeni jer ne znaju što se dogodilo...Hrvati se posvađali, de dobro je...u tome je problem
Osy opet ne čitaš već pričaš bezveze... Kaže da se mirimo.. Slovenici, Makedonci, Crnogorci nisu ni posvađani sa nikim.. možemo se miriti mi i IB.. a oni svi su dobrodošli ovdje naravno, i kada dođu tu, a već je dosta njih došlo, ostajemo mi tu i IB i njih par tamo.. šta se imamo miriti kada su svi tu..

tibertov


Osy

Baba šumom, deda drumom...nema veze...što se mene tiče srednjak i Ajbi više ne postoje i ne želim se uopće s time opterećivati...over and out