V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

agolac

Ma biti će svima sve jasno druge godine u Puli. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Zaboli me kura... za IB-a. Najavljen je susret u Puli od našeg uvaženog člana Dalibora. Kome se sviđa doći će a kome ne jebe mi se. Brestovac i Vrdovo su druženja s dušom.

zorro

Citat: glažar  u Lipanj 26, 2018, 10:36:20
Gogsova ideja mi je bila vrhunska da se pomiri strasti oko nas ljudi sa oba foruma jer ljudi znamo se 10 Godina i više lepo je kad se bar jednom godisne vidimo ali ovako kako je krenulu    .

Znam imao sam i ja probleme da ib-jom  i Gogs zna sto se desilo u bugarsku, ali susrete ne čini IB nego mi ljudi sa foruma .
Zasto si pesimista..znas i sam da vi..makedonci..srbi...nemate veze s frkom..pa cak ni vecina hrvata..zna se di je problem..sirite istinu i druzenja ce sigurno biti.
Nitko odavde nije rekao ILI SI NAS ILI SI NJIHOV..to je taj nacista rekao hrpi ljudi koji su na ovom forumu..pametnom dosta

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Još tamburate o tome,naigora kletva če odsad bit:dabogda vas ib pozvao na forum...

Ovako mu hranite ego jer čita ,ama sto posta čita.

A niko nije napisao putopis,slike itd,itd sa susreta
Prepostavka je majka zajeba

zubakis


Stjepko


Ćoso

I meni se čini da se previše bavimo forumom s kojeg smo otišli (neki svojevoljno, neki "torpedirani"). Što vas boli Q da li će opstati ili ne (pogotovo ako ste/smo sami odlučili otići)  !?

Stvarno previše.

Vozimo se, pišimo putopise, najavimo jednodnevne izlete, organizirajmo i konzumirajmo iste, pišimo o korpi/prekidačima/how to/ostalim pizdarijicama, zainteresirajmo nove članove nečim (to sigurno nije "neki forum na kojem smo bili prije i otišli")...Vozimo se i guštajmo!

iviccaa


glažar

Pa naj više ma zabolelo kar ste napisali prvi susret :misli: pa kako se pitam  :misli: jel smo mi sređivali susrete ili Ib jel smo mi radili tolume na susretima ili IB  ,jel smo mi pustali krvi i kupili novce ako je falilo ili IB .

zorro

Citat: gianni  u Lipanj 26, 2018, 12:34:27
Ovdje se gotovo svi znamo kao prijatelji , motori koje vozimo su nevazni.
Mislim da bi mogao biti opet prvi koji napusta i ovaj forum, jer ove rasprave ne vode nikuda.
Tuzno...
A sta tebe toliko to jebe da bi napustio forum..kolegstvo moje rodjeno..nemoj citat..jero ja opet mislim da se neke stvari trebaju rascistit i ne treba sutjeti..jer sutnja velikog broja clamova je u velikoj mjeri i pridonijela onakvo ponasanje naciste..sutnja je znak odobravanja..bar za mene
..ja tebe volim pa nek vele svi da smo gayevi

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Ćoso  u Lipanj 26, 2018, 13:50:30
I meni se čini da se previše bavimo forumom s kojeg smo otišli (neki svojevoljno, neki "torpedirani"). Što vas boli Q da li će opstati ili ne (pogotovo ako ste/smo sami odlučili otići)  !?

Stvarno previše.

Vozimo se, pišimo putopise, najavimo jednodnevne izlete, organizirajmo i konzumirajmo iste, pišimo o korpi/prekidačima/how to/ostalim pizdarijicama, zainteresirajmo nove članove nečim (to sigurno nije "neki forum na kojem smo bili prije i otišli")...Vozimo se i guštajmo!
Totalno krivo.... ovdje cemo pisati o kardanima

Ponti

Citat: gianni  u Lipanj 26, 2018, 12:34:27
Ovdje se gotovo svi znamo kao prijatelji , motori koje vozimo su nevazni.
Mislim da bi mogao biti opet prvi koji napusta i ovaj forum, jer ove rasprave ne vode nikuda.
Tuzno...
Je.... sada kada vozis bmw, sada su motori nevazni.
A ne, ne..... ne moze tako,  moramo te malo zezati

agolac

Citat: glažar  u Lipanj 26, 2018, 14:15:19
Pa naj više ma zabolelo kar ste napisali prvi susret :misli: pa kako se pitam  :misli: jel smo mi sređivali susrete ili Ib jel smo mi radili tolume na susretima ili IB  ,jel smo mi pustali krvi i kupili novce ako je falilo ili IB .

Pa tu si u pravu. Vi ste zaslužni za susrete, svi koji ste ih organizirali, ne IB. Ja rekoh "prvi" kao "novi početak". Inače, brojanje se šta se mene tiče može i nastaviti  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: Ponti  u Lipanj 26, 2018, 14:42:43
Je.... sada kada vozis bmw, sada su motori nevazni.
A ne, ne..... ne moze tako,  moramo te malo zezati
Je je, slazem se. Sad kad je uzeja ono bavarsko drlo, sad kao fol nije bitno ko sta vozi. Ma vidi kurca, nemere brajo. Morat ces odslusat svu torturu

zorro

Citat: glažar  u Lipanj 26, 2018, 14:15:19
Pa naj više ma zabolelo kar ste napisali prvi susret :misli: pa kako se pitam  :misli:
..eto vidiš prijatelju..čim te je ta izjava ubola u oko..trebao si napisati..a ne šutjeti i bolilo te cijelo vrijeme do sad i sad si napisao
Slažem se s tobom..apsolutno ne može biti 1. susret  :thumbup: ..netko je punknuo bez veze..večina nije obraćala pažnju na to..a nekog je povrijedilo..zato velim da ne treba šutjeti ako netko misli da nešto nije u redu
..isto kao što ja ne mogu šutjeti i ne reći da nije u redu stati u MOM gradu..i ne javit se  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: