Satovi

Autor Black Betty, Veljača 23, 2020, 18:07:53

« natrag - naprijed »

Black Betty

Dakle ovako...
Ja se fino išao vozit sa motorinon i baš si ga fino guštam al onda sam primijetio da se nešto čudno događa sa satovima.Naime sam je počeo mijenjati modove na displeju(vanjska temperatura,sat,trip 1,trip 2 ,ukupna kilometraža....) Svakih cca 20-30 sec promijeni,ja bi vratio na početni položaj sa onim botunom koji je na lijevoj strani.

Jel imao ko takav il' sličan slučaj....
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

A gle...vrijeme je


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Citat: Ćoso  u Veljača 23, 2020, 21:09:42
A gle...vrijeme je


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

...da se krene - na nešto drugo!  ;) A mislim da je već bio na Njuški...
mob: 095/573-6874

Black Betty

Bio je, nije bilo zainteresiranih,pa ga malo nadogradio i spreman za sezonu,bit će prilika još...
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Citat: Black Betty  u Veljača 24, 2020, 13:48:22
Bio je, nije bilo zainteresiranih,pa ga malo nadogradio i spreman za sezonu,bit će prilika još...

Šta si nadogradio? Pohvali se malo...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

To je stara stvar na kenjcima. Meni su radi sličnih stvari mjenjali kpl sat, kučište, i kabel do kompjutera. Sve u opozivu i za  0 kn!

Black Betty

Problem riješen,sad radi sve normalno ;)
Prepostavka je majka zajeba

Suki

...kada se "problem" pojavio otvorio si temu :thumbup:, a sada kad si "problem" riješio ne pišeš kako i što se desilo :thumbdown:.
:moto2:

098 9232180

tibertov

Rastrijeznio se [emoji16]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Black Betty

A nisam baš puno ni napravio,skinuo one neke senzore šta idu na mjenjač,očistio ,obrisao i radi sve normalno,e sad dal' ima kakve to veze ,poima nemam ,al činjenica je da sad radi sve kako treba.Jel te zadovoljio odgovor Suki(popišat ču ti se u auspuh)
Prepostavka je majka zajeba

Suki

Citat: Black Betty  u Veljača 26, 2020, 07:50:49
A nisam baš puno ni napravio,skinuo one neke senzore šta idu na mjenjač,očistio ,obrisao i radi sve normalno,e sad dal' ima kakve to veze ,poima nemam ,al činjenica je da sad radi sve kako treba.Jel te zadovoljio odgovor Suki(popišat ču ti se u auspuh)
...kakvi senzori što idu na mjenjač?!...kakve veze to ima sa modovima na sat tabli :misli:.
Bolje da si napisao kako si oprao i podmazao lanac, malo ga zategao i eto, satovi se popravili :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

zander

Ha cudni su putevi Gospodnji  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Kenja je nekvarljiva roba, kako to, kako to...rekao bi Vojko V :) :ebudale:

Bagy

Citat: Suki  u Veljača 26, 2020, 08:11:08
...kakvi senzori što idu na mjenjač?!...kakve veze to ima sa modovima na sat tabli :misli:.
Bolje da si napisao kako si oprao i podmazao lanac, malo ga zategao i eto, satovi se popravili :) :smijeh:.

Možda BB imade quickshifter ugrađen?!  :misli:
mob: 095/573-6874

agolac

Citat: Osy  u Veljača 26, 2020, 09:10:53
Kenja je nekvarljiva roba, kako to, kako to...rekao bi Vojko V :) :ebudale:

To je novie fičr da drži vozača budnim a ne kvar  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain