Naljepnice 3D

Autor Danijel 23, Lipanj 15, 2020, 20:42:52

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: sasaa  u Lipanj 17, 2020, 01:13:25
hvalospjeve si pisao na povratku s Korzike... nemoj sad tako  :smijeh:
E neka si mu reko  :smijeh:

zorro

Citat: Osy  u Lipanj 16, 2020, 17:58:22
Joooj kad ga jednom kupiš, vrtimo kod Jurgena janje i kupamo se u bazenu :ooda: :smijeh:
a zašt misliš da svi moraju bit blesavi ko ti   :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2020, 07:35:58
a zašt misliš da svi moraju bit blesavi ko ti   :huh:
...reče moj glupi prijatelj :-*

Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: sasaa  u Lipanj 17, 2020, 01:13:25
hvalospjeve si pisao na povratku s Korzike... nemoj sad tako  :smijeh:

Sada ozbiljno .... dobar je, precjenjen, ali ipak ok. No, kada vidim koliko ih je na cesti, jednostavno nema šanse. Kada su svi nosili adidas, ja sam nosio pumu.  :)

zorro

Tak i ja isto   :thumbup: ..kad su svi nosili Pumu i adidas, ja sam nosio beton u amperima il futunje u sezoni  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2020, 10:13:13
Tak i ja isto   :thumbup: ..kad su svi nosili Pumu i adidas, ja sam nosio beton u amperima il futunje u sezoni  :)

Amperi s betonom .... nema tu sreće  :smijeh:

sasaa

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2020, 10:07:27
Sada ozbiljno .... dobar je, precjenjen, ali ipak ok. No, kada vidim koliko ih je na cesti, jednostavno nema šanse. Kada su svi nosili adidas, ja sam nosio pumu.  :)

Uvijek ti netko moze posudit rezervni kardan u prolazu  :ooda:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ćoso

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2020, 10:07:27
Sada ozbiljno .... dobar je, precjenjen, ali ipak ok. No, kada vidim koliko ih je na cesti, jednostavno nema šanse. Kada su svi nosili adidas, ja sam nosio pumu.  :)
Da. Vjerojatno si zato i vozio malog V-Strom brdo godina prije ovog novog...Jer tada nije nitko vozio V-Strom na našim prostorima


P**** Udruženje Mladih Amatera (puma)

Ponti

Citat: Ćoso  u Lipanj 17, 2020, 10:43:37
Da. Vjerojatno si zato i vozio malog V-Strom brdo godina prije ovog novog...Jer tada nije nitko vozio V-Strom na našim prostorima


P**** Udruženje Mladih Amatera (puma)

In illo tempore, koliko si stromova vidio na cesti, a koliko npr. fejzera ili onih 600 kubika hondi? Na karavani od 500-600 motora možda je bilo 5-6-7 stromova.
Koliko danas na cesti vidiš gesova? Kad meni dođu moto gosti u apartmane, od tri motora ako nisu 2 geesa, jedan je garantirano. Ali nemam ništa protiv da na geseovima dolaze u apartmane :)

zorro

kru te jebo  :-\ ..prvo se skakalo na zadnje noge kad se dirnulo u kenju..ev sad se opet propinju čim takneš u govn...ovaj..GS-a  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2020, 11:08:22
kru te jebo  :-\ ..prvo se skakalo na zadnje noge kad se dirnulo u kenju..ev sad se opet propinju čim takneš u govn...ovaj..GS-a  :ebudale:
Očito nije do motora :). Do ljudi je :ooda: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2020, 11:08:22
kru te jebo  :-\ ..prvo se skakalo na zadnje noge kad se dirnulo u kenju..ev sad se opet propinju čim takneš u govn...ovaj..GS-a  :ebudale:

Analogno ovome, ispada da je GS nova kenja...  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Grba

Kak bi se tek prodaval da ima Fendi il Guči il DG kofere  :ooda:
098 737 604

Borko

Već vidim šta će bit glavna tema uz pivo za koji dan... :smijeh: Samo da krvi ne bude.  :smijeh: :smijeh: