Titan grane - poliranje

Autor Ćoso, Kolovoz 18, 2020, 10:20:00

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Kolovoz 27, 2020, 19:48:17
Ma vi fakat pretjerujete...To zato što je bmw ili na vašim motorima sve by the book
Ne pretjerujem nego iskustvo na vlastitoj koži i ni na jednom motoru nemam sve OM.  Na svom juncu GS imam Akrapa i znam kako ide protokol na tehničkom jer nije upisan. Čak mi je sada na tehničkom za Stromu srao za dodane led stop lampu koja nesmiju biti te sam ju pokrio podkapom prilikom fotkanja, a za maglenke mi je reko 2 puta legalizacija ili dolje. Inače danas sam kolegi na GS Rally posudio tj ugradio svoj OM top da bi prošo na tehničkom jer je imo Akrapa i srušio ga. Nažalost il na sreću na tehnićkom se više ne prolazi kao nekada. Gdje ti ideš na tehnički i prolaziš bez problema neznam, svaka čast imaš sreću. Mene je sreća odavno napustila. Da bi prošo il mito il orginal.  :beer:

agolac

Meni Mivv već godinama gore i svi slijepi. Ove godine progledali i morah donest papire te upisat. Ljopovi...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

E da, još nešto. Tome kolegi kojem sam posudio top za prolaz, majstor kontrolor je skužio da taj GS Rally nesmije  imat led žmigavce već vulgaris! Tu je izašo u sustret Igor sa papirekom/potvrdom i tako je to rješeno za svagda. Ali spuh nismo uspjeli.  :huh:

Dinko

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 27, 2020, 21:03:53
E da, još nešto. Tome kolegi kojem sam posudio top za prolaz, majstor kontrolor je skužio da taj GS Rally nesmije  imat led žmigavce već vulgaris! Tu je izašo u sustret Igor sa papirekom/potvrdom i tako je to rješeno za svagda. Ali spuh nismo uspjeli.  :huh:

Koja je to fora sa LED žmigavcima!? Mislim da sam negdje pročitao da su u Americi čak i zabranjeni na GS-u! Kod nas ih isporučuju bez ikakvih problema....

fatboy

Citat: Dinko  u Kolovoz 28, 2020, 10:51:04
Koja je to fora sa LED žmigavcima!? Mislim da sam negdje pročitao da su u Americi čak i zabranjeni na GS-u! Kod nas ih isporučuju bez ikakvih problema....

Fora je sto imaju vlast, a trebaju te necim jebavat...ako motor u originalu nije imao LED nece ti dopustit preradu...a to sto godinu noviji recimo, isti motor ima LED...njima je nebitno...
Uz sva sranja i tehnicku neispravnost jebu i s time... :thumbdown:

Suki

STP je stvoren za takve stvari :samaranje:.
Ak nemaš zadnje maglenke na autu, nikom ništa, ali ak imaš, a od dvije jedna ne radi, padaš na tehničkom :bzvz:.
Isti auto.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: fatboy  u Kolovoz 28, 2020, 11:07:01
Fora je sto imaju vlast, a trebaju te necim jebavat...ako motor u originalu nije imao LED nece ti dopustit preradu...a to sto godinu noviji recimo, isti motor ima LED...njima je nebitno...
Uz sva sranja i tehnicku neispravnost jebu i s time... :thumbdown:
Nije tako.

Danijel 23

Citat: Dinko  u Kolovoz 28, 2020, 10:51:04
Koja je to fora sa LED žmigavcima!? Mislim da sam negdje pročitao da su u Americi čak i zabranjeni na GS-u! Kod nas ih isporučuju bez ikakvih problema....
Kažem, kontrolori nisu idioti. Bazni model GS (pričam o starim kravama i juncima) je sa vulgaris žmigavcima, a u nadoplatu možeš imat led žmigavce, "crnog" Akrapa.... i ostalu opremu. Tako da oni sada grizu na sve sumljivo. Naše je da odemo u ovlašteni servis i da po br. šasije izvadino koja je oprema orginalnao ugrađena na vozilo/motocikl... i mirna Bosna. A za nadogradnje treba homologirat ako je moguće. Nevidim problem. Nažalost il sreću postali smo mi EU i barem se negdje zakon primjenjuje.

Stjepko


Ćoso

Citat: Stjepko  u Kolovoz 28, 2020, 11:46:22
Stožer će odlučit
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Dinko

Citat: Stjepko  u Kolovoz 28, 2020, 11:46:22
Stožer će odlučit

:smijeh: :smijeh:


Ameri i LED žmigavci na GS-u (ovo je iz 2018. godine):

" USA DOT determined the BMW LED turn signal stocks were too short and the LED headlight would wash the turn signals out, from the front of course. So, North American dealers now will not update the canbus system to allow these BMW accessory LED lights. "

To što se LED žmigavci tri puta bolje vide od halogenih modela im nije bitno - prekratki su!!

Danijel 23

Citat: Dinko  u Kolovoz 28, 2020, 15:31:53
:smijeh: :smijeh:
Hebeš Amere!


Ameri i LED žmigavci na GS-u (ovo je iz 2018. godine):

" USA DOT determined the BMW LED turn signal stocks were too short and the LED headlight would wash the turn signals out, from the front of course. So, North American dealers now will not update the canbus system to allow these BMW accessory LED lights. "

To što se LED žmigavci tri puta bolje vide od halogenih modela im nije bitno - prekratki su!!

agolac

Citat: Dinko  u Kolovoz 28, 2020, 15:31:53
:smijeh: :smijeh:


Ameri i LED žmigavci na GS-u (ovo je iz 2018. godine):

" USA DOT determined the BMW LED turn signal stocks were too short and the LED headlight would wash the turn signals out, from the front of course. So, North American dealers now will not update the canbus system to allow these BMW accessory LED lights. "

To što se LED žmigavci tri puta bolje vide od halogenih modela im nije bitno - prekratki su!!

Polovično prevodiš. Argument je i da se ne vide od samih LED farova
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Navodno da kod BMW-jasa vrijedi ono pravilo kao na biciklima ..da mogu signalizirat skretanje izbacivanjem ruke..koji dik ce vam onda uopce zmigavci

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: