Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: zorro  u Ožujak 20, 2021, 22:51:16
možd se čojk zajebo pa mislio da djeluju lokalno..štas smiješ  :buahaha: :ebudale:
paa neee-moorees ti razumjeti kolko ja mogu objasnjavati... i opet dodjemo na isto ... globalno se podrazumijeva da djeljuju globalno... tebi je lokalno... a ovo ti je morzeovom abecedom --. .-.. --- -... .- .-.. -. --- ., sto znaci da su isti... gloobaalni...znaci veliki... ,al ako gledas kako gledas  povjesno tu rijec-globalno-,bees ga onda,ja o tome ne mislim, previse sam terena prosa...kultura,jezika, bice sam pokupia svasta...pa mi to sve normalno djeljuje...onda ste u pravu...           :bzvz:

zorro

šta ti sad mene jebeš i objašnjavaš..pa ja tebi vjerujem..eno ti Ponti on te provocira i ismijava  :thumbdown: ..mućko djubre   :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Ožujak 21, 2021, 00:02:31
šta ti sad mene jebeš i objašnjavaš..pa ja tebi vjerujem..eno ti Ponti on te provocira i ismijava  :thumbdown: ..mućko djubre   :samaranje:
onda je on tebi uvalia...  :)

Ponti


Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

munja

Citat: Paf  u Ožujak 20, 2021, 21:39:06
               Nesto me tangiraju ovi bocni kuferi.,nije mi jasno...danas sam htio uzeti bocne polovne,al ka novi,i odustao sam za sad...bez obzira sto je cijena bagatela-koliko dodju novi- pa kako ono kad se otvori sa strane,nees ti mjesta unutra,a izgledaju globalno...zar nisu bolji oni sto se otvaraju odozgo i jednostavnije ... neznam...ja mislim tako i vjerovatno cu uzeti ove sto se odozgo otvara... :misli:
De neki link

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Osy


Tuljan

Majko božja tek sad mi je jesno
:buahaha:

Paf

Citat: Tuljan  u Ožujak 21, 2021, 09:55:43
Majko božja tek sad mi je jesno
:buahaha:
i meni isto ... niko nista nezna,a svi sve znaju...  :kava:

Paf

        :sunce:         Globalno- lokalno-  :misli:  danas izvozan Strom... spreman di god se krene ...   :-\
                                               

Ponti

Citat: Paf  u Ožujak 21, 2021, 20:26:37
       ... spreman di god se krene ...   :-\
                                             

Vidim da si jedno 600m od Zadra  :smijeh:

Ćoso

Citat: Ponti  u Ožujak 21, 2021, 22:18:57
Vidim da si jedno 600m od Zadra  :smijeh:
Cafe Bar Marex  :smijeh:

Paf

Citat: Ćoso  u Ožujak 21, 2021, 22:21:17
Cafe Bar Marex  :smijeh:
Ni blizu... s druge strane je Marex...ovo je Pauza kod Uskoka,ako si cuo...na Boriku...  ;)