Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Paf

 Samo nek neko kaze da elektronika nije dobra...danas mali Djiric do Biograda,u povratku na ulazu u Sukosan,vozim ja iza neke Alfe...neznam jel se to dogodilo nekom... evo ... vozim ja iza njega...nekih 65 KM.,onaj zavoj na ulazu se smanjiva do 50 KM.,i tip izbaciva upaljac kroz prozor...ja priko njega...prvi tocak odeee Jaaaaaa...livoo-desno.,ispravi se...to je ipak Strom...popizdia  u po sekunde.,i lipo,nemore lipse,crveno na semaforu u Sukosanu...,stanem ja kraj njega,unutra neki mulac i cura...smiju se...OTVOR PROZOR...vicem ja,on spusti 2 centimetra...a ja Sakom u prozor,e stvarno jak prozor,kad nije puka i nece,vice tip iznutra-IZVINITEEEE-,a meni pomalo Tlak pada,i vicem,jes ti normalan,u sekundi se skupilo 20 Ljudi bice...i pitaju sta je,treba li Policija...ma ne triba govorim ja...dodje zeleno i mulac pomalo ode...pratia sam ga do ulaska u Zadar,mozda se i usra u alfi,jer je vozia od tad normalno... i to je to...al posli mislim,kako on odjednom vice -izvinite-,znaci da je vidio sve na reterovizoru...ovo je jos jedna skola...,al mislim da je bila hebena situacija...,ipak Dunlop nove gume...elektronika...Strom...dobra kombinacija...i naravno Paf kojeg je nemoguce naljutit,al izgleda da je i to moguce...  :kava:

Martin

jesi ga pitao....imal' tebi mame, daj mamu ovd' da joj nešto kajem  :kava:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Paf

Citat: Martin  u Travanj 28, 2021, 22:17:36
jesi ga pitao....imal' tebi mame, daj mamu ovd' da joj nešto kajem  :kava:
nisam nista pitao,dobro je proslo,moga sam ga razbiti,da je samo jos nesto reka,al eto...mozda dobro iskustvo i za nove vozace...glava uvjek mora biti OK.,i gledati naprid,a ne okolo svrljati...  :moto2:

zorro

na upaljač naletio s 50 kmh i skoro pao..OKTJ   :buahaha:
Đanija prošao kamen ko šaka, ja iza njega nisam vidio i naletio s bar 100 kmh.  i nije me dotaklo ko ni pikca limunada  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Travanj 28, 2021, 22:52:11
na upaljač naletio s 50 kmh i skoro pao..OKTJ   :buahaha:
Đanija prošao kamen ko šaka, ja iza njega nisam vidio i naletio s bar 100 kmh.  i nije me dotaklo ko ni pikca limunada  :bzvz:
imao si srice ka i ja...  :kava:

Black Betty

Kakav upaljač,veliki ,mali,koji proizvođač,boja....
Sve je to bitno,ako je bio mali crveni od Bic-a onda to nije vrijedno spomena....
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Citat: Black Betty  u Travanj 29, 2021, 06:47:23
Kakav upaljač,veliki ,mali,koji proizvođač,boja....
Sve je to bitno,ako je bio mali crveni od Bic-a onda to nije vrijedno spomena....
Upaljač za Tomahawk

@PAF neka si ti dobro...Treba se paziti [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi

To je garant bio neki origigi američki Zippo :misli:

Grba

Let lampa,pa nebi se Paf bezveze sekiral
098 737 604

Paf

              Ma glavno da ja vidim da ste vi meni svi OK...  :kava:

zubakis

Badass motherfucker [emoji41]

Paf

Citat: zubakis  u Travanj 29, 2021, 11:30:24
Badass motherfucker [emoji41]
Baaahahaha...pa OK.,bio je crveni,plasticni i mislim cak od super-kladionice...jedino ko ne kuzi da sam bio u zavoju i da je tad podletio pod prednji tocak...a i napisa sam onaj zavoj pod 90...na ulazu u Sukosan...a Zorro da prodje tri puta u sekundi millimetar od bankinne...ukkakia bi se...   :kava:

Osy

Pa dobro, to je ona tvoja priča da sa Stroma nikad ne možeš pasti, i to je to, dokazao si :)

Black Betty

A kakva je bila temperatura zraka,koji vjetar,postotak vlage..ako nije bila velika vlaga onda nije vrijedno spomena
Prepostavka je majka zajeba

bansi

Pazi uspio u vožnji vidjet da je upaljač od kladionice, ali ga nije uspio izbjeć. :smijeh: :smijeh: :gimme5: