Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Paf

 Mrky.,super maglenke,al dobar onaj sistem sa produzecima reterovizora,inace,nebi ih moga staviti,bi,al sa ovim je lakse...   :thumbup: ., sa vidim komarca u letu... svitli ka Betlehem,e to je to...danas se uvjerio da je ovako bolje...     :kava:       akrapovichi me no kontanges...    :bzvz:                   ;)
                                               

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Svibanj 12, 2021, 21:06:38
.. ti issa  :smijeh:
si vidia a ! ,sta te zabljestilo ...           :vino:

Ponti

Uh, još jedan ringišpil

zubakis

Ćoso na aparatima [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Osy

Citat: Paf  u Svibanj 12, 2021, 21:04:32
Mrky.,super maglenke,al dobar onaj sistem sa produzecima reterovizora,inace,nebi ih moga staviti,bi,al sa ovim je lakse...   :thumbup: ., sa vidim komarca u letu... svitli ka Betlehem,e to je to...danas se uvjerio da je ovako bolje...     :kava:       akrapovichi me no kontanges...    :bzvz:                   ;)
                                               
Jebo sebe, dokle ćeš prdit o Akrapoviču :-\  Btw. sa ovim ne prolaziš na tehničkom, samo.da ti kažem ;)

Paf

Citat: Osy  u Svibanj 12, 2021, 22:41:46
Jebo sebe, dokle ćeš prdit o Akrapoviču :-\  Btw. sa ovim ne prolaziš na tehničkom, samo.da ti kažem ;)
pa znam da ne prolazi tehn.,skine se za 5 min.,i vrati za 6 min...brige me za Akrapovich prdekala,nemam nista protiv,samo kazem,ako budem tia Akrapovich,a necu...tako i za maglenke isto,pa 90 % motorista ima kineske i skida-stavlja...samo cu skinuti auspuh,i to e to...i ka e tehn.stavim ga...   ;)

bansi

Sad buš spalio upaljač i prije nego ga vidiš :ooda: ;)

zubakis

Citat: bansi  u Svibanj 13, 2021, 10:48:21
Sad buš spalio upaljač i prije nego ga vidiš :ooda: ;)
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1417]

Black Betty

A kako skinuti za 5 a staviti za 6 min....pitanje je sad
Prepostavka je majka zajeba

Osy


Paf

Citat: bansi  u Svibanj 13, 2021, 10:48:21
Sad buš spalio upaljač i prije nego ga vidiš :ooda: ;)
Ne brini Brajo...sve je priko releja i osiguraca... al stvarno je blesav zakon kad ne dozvoljava ovako na Motoru sto je nevjerovatano pozitivan  ucinak na cesti...  :kava:

Borko

Ako vas nanese put preko Pazina, debela preporuka kamp Mia vita. Gazda je stari roker, legenda! Pozdrav iz kampa!

Paf

          Bravo,to je dobro znati,a i pozdrav gazdi Rokeru...  :thumbup:

bansi

Citat: Paf  u Svibanj 13, 2021, 17:54:28
                  Ne brini Brajo...sve je priko releja i osiguraca... al stvarno je blesav zakon kad ne dozvoljava ovako na Motoru sto je nevjerovatano pozitivan  ucinak na cesti...  :kava:

Mili odi im daj prijedlog izmjene zakona. Sigurno će biti prihvaćen kad vide da ti to odobravaš.
APPROVED BY PAF :moto2: