Motor se ugasi

Autor ToWaRR, Studeni 07, 2020, 19:53:43

« natrag - naprijed »

ToWaRR

Pozdrav, čini mi se da bi se ja moga odi predplatit :D

evo nakon mojih prvih 2000km javljaju se problemi. Več mi se 2 puta dogodilo da mi se motor ugasija praktički u vožnji.
prvi put motor zagrijan, vračan se kući i stajem na semafor i puf motor se ugasi. nisan ga moga odma upalit pa sam ga odgura u stranu i onda je upalija. Posli je radija ok ali je drža đire na cca 1500rpm i slabije ih spušta da bi se posli normalizira na 1200rmp. Da napomenem da me kapula zeza od kada sam ga kupija (samo paljenje)

Drugi put motor hladan provlačim se na parkingu među auta i puf ugasi se opet, nakon toga odma upali ali drži đire na cca 2000rpm i isto slabo ih spušta kada se da gas da bi se nakon cca 2 km normalizira na cca 1200rpm.

E sad pitanje za znalce, odakle krenitit i što bi moglo bit?
Isto tako da napomenem kada se motor ugasi na crveni botun na satu se pojavi Check što u ovom gašenju motora nije bio slučaj tako da crveni botum isključujem iz ovog problema.
Ugašen motor san spoija u dealer mode i ne izbacuje grešku i TPS stoji na srednjoj crtici kako i treba. toliko o mom znanju o struji :)
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Paf

Mislim da nije do struje,pogledaj malo oko goriva,dovode,filter...pumpa... :misli:

agolac

Bilo je raznih problema. Jedan je sinhronizacija, drugi je kad bi ljudi mjenjali ili imali zamjenske ručice pa bi to loše radilo s prekidačem kvačila. Nadopunite me  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Paf

Kad si liva gorivo,da nije od zadnjeg livanja...meni bilo jednom tako sa prijasnjim Stromom jer sam nalia kad je cisterna otisla,bilo vode u gorivu,izlia,nalia drugo,i bilo je sve normalno... al mi je zna malo zacukat,pa se ugasi...  :misli:

Black Betty

Budući da je općepoznata činjenica da je na Stromovima  mana na prekidačima,ja bi krenuo od tuda,start,stop,svjetla,.....

Otvori sve i dobro pregledaj spojeve,pločice....

Ja ostao bez svjetla pa se ispostavilo da bila puknuta pločica sa kontaktima,to popravio i no problemo više
Prepostavka je majka zajeba

ToWaRR

Prekidač kvačila nevirujen da je jer nebi ugasija motor, da je do njega nebi se upalija. Crveni prekidač pogasi sve i napise Check na satu tako da nije ni on.
Uostalom da je nešto od toga kako objasnit okretaje?
Snimija sam video (sad se na "žalost" nije ugasija) ali čisto da se vidi kako radi minimum i kako reagira kada dodajem gas na toplo i hladno samo ne znam kako poslat video :/

Uglavnom opisno kada ga upalim radi na 1500 i nakon 20 sec padne na 1200-1300 što je ok. Dodajem gas pomalo (stojim u dealer modu) i prvi put crtica skoči na gornju poziciju na 3500rmp i kada pustim gas padnje na 800-900rpm i onda se polako diže na normalnih 1300rpm.
Kad se malo zagrija onda je dolazija na gornju crticu tenk nakon 4500 do 5000rpm kako kad.

s obzirom da ne znam kako postat video ima li neki mežtar da mu pošaljem na whatsup pa da vidimo dali je do TPS-a. Koliko znam za dignitz đire može bit jedino falši zrak ali onda bi stalno zahebavalo da je do toga.

Tia san pogledat još sa voltmetrom TPS ali je zavučen dosta unutra, a nisam mogao trenutno dizat rezervar.
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

ToWaRR

Valjda san uspija bar jedan video stavithttp://cloud.tapatalk.com/s/5fa7e8b471d99/VID_20201108_130432_0_COMPRESSED.mp4

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

mtoni

Naj prije pogledaj odušak na čepu to te naj manje košta , stvori ti se vakum i zeza te .Mene uglavnom kod paljenja ili kad se vozim preko 120 počne trokirati i gušiti se ali samo stanješ i otvoriš rezervar da uđe zrak i vozi dalje , a kad uhvatiš vremena propušeš sa kompresorom rupicu na čepu . pozd
Zagreb
V-STROM DL650 2004

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

željko

Citat: zorro  u Studeni 08, 2020, 14:12:47
TPS.. 97 %

100 %
meni je bilo tako...............novi tps i sve uredu

ToWaRR

Za bit 101% siguran kako testirat TPS? Voltmetrom ili moram stavit drugi TPS i vidit kako se ponaša?
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zubakis

Glasam za TPS. Isto se dešavalo na mom drlu. Crtica ti se treba dizat na manjim đirima. Milslim da je bilo na cca 1400.
Tebi se podigne kad je na 3500 to je prekasno.
Ima varijanta testiranja sa voltmetrom. To ce Agolac znat. Meni je bila prekomplicirana pa sam samo kupija novi TPS i gaaaas.

Baci oko https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=http%3A%2F%2Fvstrom-klv%2Eeu%2Findex%2Ephp%3Ftopic%3D1046%2E0&share_tid=1046&share_fid=1955391&share_type=t&link_source=app

ToWaRR

Meni se samo jednom digla na 3500 kad je motor bia hladan, inace se dize na oko 4500-5000rpm
U manualu nisam nasa taj podatak kad bi se trebala dignit.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zubakis

Citat: ToWaRR  u Studeni 08, 2020, 18:13:31
Meni se samo jednom digla na 3500 kad je motor bia hladan, inace se dize na oko 4500-5000rpm
U manualu nisam nasa taj podatak kad bi se trebala dignit.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
To je onda jos gore.
Pogledaj ovaj link koji san ti posla. Imas i video za TL 1000, a to ti je isti kuki.

Ćoso

Provjeri da li ima ulja na semeringu kardana