1190 Adventure-nabildani Strom

Autor pikas, Studeni 22, 2020, 17:18:52

« natrag - naprijed »

keko

Citat: Lavandić  u Studeni 25, 2020, 08:31:15
E jebi ga sad! Ja mjenjam oboje!!!

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
..ima se, može se  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Čuj to..motor dosadan  :buahaha:
Ni jedan motor nije dosadan..dosadni su vlasnici koji nisu kreativni i godišnje prave 2-3000 km  :bzvz:
Pitajte Ćosu el mu dosadan GS ..ili Gogsu Strom..Sukiju Afrika ...a da ne pričamo Grbi kenja  :-*  i da ne nabrajam dalje neke forumaše koji se BAŠ BAŠ voze
Možeš jedino motor "prevazići" kao što je Ćoso Stroma, al nisam nikad ni primjetio nit je on napisao da mu je dosadan.
70 000 na svojoj somari..i da nije bilo osobnih sranja..možda bi ga i danas još vozio  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Svak ima svoje, sve poštujem. Ja sam to presjeko u glavi. Dobro društvo, čim dalje i duže, to su mi prioriteti. Žene sam mjenjo ali i to više neću  ;)
098 737 604

gogs

Dašta nego dosadan. Zare je u pravu.

Zamisli kako je nama vlasnicima somare kad krećemo na put i imamo savršeni japanski stroj, nema straha od kardana, hrđe, zveckanja i štajaznam čega sve ne, ništa.....samo okreni ključ i vozi.   :bzvz: :smijeh:

Servisni interval na 12.000km pa ko će to dočekat. Tu mi je kenja bila bolja....lijepo na 6.000 pa svako malo u garažu, piva pljuga, gedore i sve 5 i još se makneš od žene. Divota. 
Ovako sad sam sve ugradio na njega šta meni treba i vlada dosada.....a nisam Ćoso da ispočetka kupujem sve u drugoj boji  :ebudale:

fatboy

Citat: gogs  u Studeni 25, 2020, 09:03:24
Dašta nego dosadan. Zare je u pravu.

Zamisli kako je nama vlasnicima somare kad krećemo na put i imamo savršeni japanski stroj, nema straha od kardana, hrđe, zveckanja i štajaznam čega sve ne, ništa.....samo okreni ključ i vozi.   :bzvz: :smijeh:

Servisni interval na 12.000km pa ko će to dočekat. Tu mi je kenja bila bolja....lijepo na 6.000 pa svako malo u garažu, piva pljuga, gedore i sve 5 i još se makneš od žene. Divota. 
Ovako sad sam sve ugradio na njega šta meni treba i vlada dosada.....a nisam Ćoso da ispočetka kupujem sve u drugoj boji  :ebudale:

Gogs, ajmo igrat loto, pa da rijesimo situaciju...ja preuzmem tvoj motor jer je zbilja dobar i opremljen....a s mojim kilometrima imao bi dva servisa do penzije...
A ti onda uzmi vise tog GS u crnoj boji...i mir

Moze?  :smijeh:

Ćoso

Citat: fatboy  u Studeni 25, 2020, 09:20:05
Gogs, ajmo igrat loto, pa da rijesimo situaciju...ja preuzmem tvoj motor jer je zbilja dobar i opremljen....a s mojim kilometrima imao bi dva servisa do penzije...
A ti onda uzmi vise tog GS u crnoj boji...i mir

Moze?  :smijeh:
Božić je blizu

gogs

A jedino tako ako dobijem na lotu pa ne znam kaj bi s lovom.  :bzvz:

Ovako u mojim godinama čovjek uživa u "dosadi".  :-* 

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 25, 2020, 08:49:41
Čuj to..motor dosadan  :buahaha:
Ni jedan motor nije dosadan..dosadni su vlasnici koji nisu kreativni i godišnje prave 2-3000 km  :bzvz:
Pitajte Ćosu el mu dosadan GS ..ili Gogsu Strom..Sukiju Afrika ...a da ne pričamo Grbi kenja  :-*  i da ne nabrajam dalje neke forumaše koji se BAŠ BAŠ voze
Možeš jedino motor "prevazići" kao što je Ćoso Stroma, al nisam nikad ni primjetio nit je on napisao da mu je dosadan.
70 000 na svojoj somari..i da nije bilo osobnih sranja..možda bi ga i danas još vozio  :-*
Baš sam to pomislio i rek'o budem napisao, međutim morao sam jednom trenutno zagriženom Stromeru/budućem GS-ovcu natočiti rakiju (podaci poznati u režiji (G.T.)...

Naime, u ovih 2 godine/36000 km još nisam niti jednom pomislio da je GSA dosadan (istina je da nije za sve terene idealan i da za neki off ili teži makadam postoje prilagođeniji motori, međutim meni je taj motor legao jako dobro). OK, moj je noviji...međutim smatram da nije do motora, već do upotrebe istoga...

fatboy

Uz rakiju je puno toga znalo popustiti...opusti se Gogs... :smijeh:

Suki

Gogs drž se, nedaj da te nagovore :takocebit:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 25, 2020, 09:32:31
Baš sam to pomislio i rek'o budem napisao, međutim morao sam jednom trenutno zagriženom Stromeru/budućem GS-ovcu natočiti rakiju (podaci poznati u režiji (G.T.)...

Naime, u ovih 2 godine/36000 km još nisam niti jednom pomislio da je GSA dosadan (istina je da nije za sve terene idealan i da za neki off ili teži makadam postoje prilagođeniji motori, međutim meni je taj motor legao jako dobro). OK, moj je noviji...međutim smatram da nije do motora, već do upotrebe istoga...
Nije tebi bila ni kenja dosadna  :thumbup: ..to što ti je već bila slabašna za dvoje i hrpu prtljage..to je drugi par opanaka
Uvijek se sjetim "malog" Luke sa Transalpicom..dečko putuje..offroadiše se..čuda radi s tim motorom ..tak da.. sve je u glouvi   :)
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

 Moj Stromic e u garazi i nije dosadan,samo je njemu malo dosadno...  ;)

zare

Citat: zorro  u Studeni 25, 2020, 08:49:41
Čuj to..motor dosadan  :buahaha:
Ni jedan motor nije dosadan..dosadni su vlasnici koji nisu kreativni i godišnje prave 2-3000 km  :bzvz:

Imaš svoje mišljenje i to je u redu  :thumbup:
Al ne kužim zašto sereš po nekome ko napravi 2-3 tkm godišnje, nemaš pojma što je razog tome  :bzvz:
I da meni je dosadan, jebi ga što mogu al to je tako, nemam nikakvih emocija prema njemu, prođe od vožnje do vožnje da ga ni ne pogledam, a zna biti pauza i po par mjeseci. Naravno kad se dogovori nekakav đir veselim se ko malo dijete, uglavnom zbog ekipe  :-*
Za mene nije snalažljivost sjesti na motor i napraviti 20,30,50 km po okolici  :bzvz:

Paf

 Tooo Zaree...di se ide drugo Lito... ajmo do Ohrida... na cevape...  :misli:

zorro

Citat: zare  u Studeni 25, 2020, 10:40:40
Al ne kužim zašto sereš po nekome ko napravi 2-3 tkm godišnje, nemaš pojma što je razog tome  :bzvz:
Za mene nije snalažljivost sjesti na motor i napraviti 20,30,50 km po okolici  :bzvz:
Uopće ne serem po nikomu..i znam razlog..vrlo dobro..žao mi je zbog svega  :'( , a u drugu ruku me opet iznenađuje tvoja negativna energija zadnje vrijeme..nekakva ciničnost..gnjev...a zar  se baš sad nebi trebao radovati "životu" bar dok traje   :huh:

..i ovo 20-30-50 po okolici znam da ide meni  ;)  ..bude tu puno puno više..al nema veze.
Ja tebi želim da budeš onaj stari Zare..bez te taštine koju pokazuješ non stop..jer sve može lako preći u snobizam..i prestat će ti biti dosadan i motor i bit će ti bolje u životu
..SAMO POZITIVA   :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: