1190 Adventure-nabildani Strom

Autor pikas, Studeni 22, 2020, 17:18:52

« natrag - naprijed »

Ćoso


zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 25, 2020, 11:12:22
Da li je taj KTM nervozan?
Motor treba biti nervozan da bi gazda bio smiren  :ooda:  ..viš kak je Pikas ladan..ko led (iz bojlera)  :smijeh:
a vi svi što vozite te fino složene motore ste vazda nervozni..non stop neki dik žugeljate  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 25, 2020, 11:18:49
Motor treba biti nervozan da bi gazda bio smiren  :ooda:  ..viš kak je Pikas ladan..ko led (iz bojlera)  :smijeh:
a vi svi što vozite te fino složene motore ste vazda nervozni..non stop neki dik žugeljate  :-\
Sjećam se Jessy-a kada smo išli u Brestovac jedne godine...Kao ona vjeverica iz Ice Age-a...Bilo ga je svukud :-)

zare

Opet krivo, ovih 20,30,50 km nije uopće išlo tebe i svih koji su u tom điru  :thumbup:
Meni osobno se neda sjedati na motor za te kilometre, osim da se skupi nekakva ekipa pa bude druženje i sl.
Mogao bi ja na posao motorom i to bi mi bilo cca 5 tkm godišnje, par puta na more obaviti što se mora i eto 10 tkm, al jednostavno takve vožnje me ne vesele i komfornije mi je autom.
Napravim još koji đir s ekipom i jedno dva putovanja i eto me na 15-16 tkm, pa bi i ja bio pravi bajker  :)
Hvala na razumjevanju za ovo moje  :thumbup: je zadnja godina mi je koma, al me jebu i drugi problemi zadnje 2-3 godine, al proći će i to.

I da se vratimo na temu vjerujem da bi KTM 1290 super adventure S koji put obišao u garaži  :-*

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 25, 2020, 11:20:06
Sjećam se Jessy-a kada smo išli u Brestovac jedne godine...Kao ona vjeverica iz Ice Age-a...Bilo ga je svukud :-)
Vozili smo se ovo ljeto Pikas, Tyson i ja od Brestovca do Vrhovaca..kad smo došli na makadam kroz šumu uzbrdo prema Markovoj viksi..Pikas cijelo vrijeme iza mene..ja sam se iznenadio kak se ta mrcina od motora tak dobro ponaša na makadamu  :huh:  :klanjase:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 25, 2020, 11:24:47
Vozili smo se ovo ljeto Pikas, Tyson i ja od Brestovca do Vrhovaca..kad smo došli na makadam kroz šumu uzbrdo prema Markovoj viksi..Pikas cijelo vrijeme iza mene..ja sam se iznenadio kak se ta mrcina od motora tak dobro ponaša na makadamu  :huh:  :klanjase:
Nije do motora  :smijeh:

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 25, 2020, 11:25:54
Nije do motora  :smijeh:
je je..vjeruj mi ..da probaš po makadamu  onog DR-a Markovog što smo se zajedno vraćali s Vrdova ..mislim da bi sišao s njega ..šutnuo ga u guzicu (u reg tablicu) i ostavio u pol vukojebine  :-\
inače..zna se da KTM pravi sve svoje enduro modele da budu No.1 na makadamu   :blato: , a i na asfaltu je vrhunski  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Ima raznih teorija i to poštujem...ja sam GSA 2017 kupio sa 39000 km, sad ima 66000. Smatram da to nije mala kilometraža za 3 godine, s obzirom da sam, ajmo reći vikend vozač, jer drugačije ne stignem...kad sam napisao da je dosadan, mislio sam prvenstveno na malo šusa, što bi mi rekli. Par puta sam napisao da je Klajv tu bio puno živahniji :thumbup:

zorro

Citat: Osy  u Studeni 25, 2020, 11:41:41
Ima raznih teorija i to poštujem...ja sam GSA 2017 kupio sa 39000 km, sad ima 66000. Smatram da to nije mala kilometraža za 3 godine, s obzirom da sam, ajmo reći vikend vozač, jer drugačije ne stignem...kad sam napisao da je dosadan, mislio sam prvenstveno na malo šusa, što bi mi rekli. Par puta sam napisao da je Klajv tu bio puno živahniji :thumbup:
znaš ti kolegstvo zašt vele da je pi*da vazda zadovoljna i zašto je uspoređuju sa zmijom   :-\

..pa zato što zine koliki je plijen  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 25, 2020, 11:24:47
Vozili smo se ovo ljeto Pikas, Tyson i ja od Brestovca do Vrhovaca..kad smo došli na makadam kroz šumu uzbrdo prema Markovoj viksi..Pikas cijelo vrijeme iza mene..ja sam se iznenadio kak se ta mrcina od motora tak dobro ponaša na makadamu  :huh:  :klanjase:
...asti problema :bzvz: :belj: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: zare  u Studeni 25, 2020, 11:22:06


I da se vratimo na temu vjerujem da bi KTM 1290 super adventure S koji put obišao u garaži  :-*

...bi sigurno :thumbup: :want:...jedno izvjesno vrijeme (do godinu dana :) ), a onda bi kraj njega prolazio isto kao i sad kraj Stroma :-\ :-X.
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Osy  u Studeni 25, 2020, 11:41:41
Ima raznih teorija i to poštujem...ja sam GSA 2017 kupio sa 39000 km, sad ima 66000. Smatram da to nije mala kilometraža za 3 godine, s obzirom da sam, ajmo reći vikend vozač, jer drugačije ne stignem...kad sam napisao da je dosadan, mislio sam prvenstveno na malo šusa, što bi mi rekli. Par puta sam napisao da je Klajv tu bio puno živahniji [emoji106]
Ja san ima taj filing od prvog dana i pomirija san se sa tim da GS nije Somara. Onda mi je jedan divan gospodin imenom Pile reka, samo ga ti odvrni u velike đire nece mu bit nista. I tako nestade i taj osjecaj [emoji3059][emoji3059]
Daj tom bavarskom govnu gasa nebum mu ništa. Ili možda bu? [emoji848]

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: zubakis  u Studeni 25, 2020, 13:35:19
Ja san ima taj filing od prvog dana i pomirija san se sa tim da GS nije Somara. Onda mi je jedan divan gospodin imenom Pile reka, samo ga ti odvrni u velike đire nece mu bit nista. I tako nestade i taj osjecaj [emoji3059][emoji3059]
Daj tom bavarskom govnu gasa nebum mu ništa. Ili možda bu? [emoji848]
A ti meni to nisi prenio, sram te i stid bilo :) A šta sam ja tebi sve rekao, onomad pored vatrice ;) :smijeh:

Suki

...vlažnim jezikom na uho šaputajući :puke:

:smijeh:
:moto2:

098 9232180